Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

33 minutes ago, Obi-Wan said:

Još se lozite da će biti basketa pre 2021/22

Pa posto su predvidjanja da ce Korona biti prisutna u svetu jos minimum dve godine, daj da gasimo ovu temu najpre, pa da onda svi klubovi raspuste igrace do tamo jeseni 2023 kada  svi prime vakcinu ( koja se bude pronasla). 

Da ima bilo kakvih nagovestaja da se nece igrati kao sto je planirano, vec odavno bi klubovi pustili ponovo igrace kucama.

Sve ide po planu i EL se nece odgadjati, za ostale lige ( nacionalne) zavisi od zemlje do zemlje. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2020 at 8:43 PM, Markoss said:

 

A dovescemo samo dvojku i to ako dovedemo.

 

Mislim da se Volden bas bas potcenjuje ovde. 

 

Dovescemo igraca na poziciji na kojoj vec imamo startnu EL opciju?

 

To onda znaci da taj igrac dolazi samo da popuni minute. Takav nam ne treba, imamo i previse prosecnih igraca i dobrih EC opcija.

 

Mislim da je nasa startna petorka jedna od najslabijih od kako se takmicimo u EL.

 

Jovic - Kinsey - Dangubic - Miller - Zirbes

Jovic - Jenkins - Dangubic - Simonovic - Kuzmic

Rochestie - Feldeine - Dangubic - Bjelica - Lessort

Williams - Jenkins - Dangubic - Kalinic - Marjanovic

Nelson - Jenkins - Schilb - Radenovic - Marjanovic

L.Brown - Jenkins - Perperoglou - D.Brown - Gist

 

Prva petorka je sjajna, cetiri EL startera u sezoni u kojoj smo promenili 4 igraca.

Druga petorka u kojoj je bilo svega i ti igraci su igrali na svom vrhuncu.

Treca petorka je mozda i losija od sadasnje.

Cetvrta je poezija dok je trajalo u EL.

Peta je mozda malo bolja.

Sesta je najjaca u istoriji po imenima, samo nije imao ko da ih vodi.

 

Sada imamo:

 

Hall/Walden - Loyd - Lazic - Simonovic - Nnoko

 

Dva igraca sa EL iskustvom, koga god da stavis na krilo ne pravi razliku, prosecni plejmejkeri, cetvorke sa premalo ili previse iskustva. Walden se ne potcenjuje, samo se pise da on nikada u karijeri nije igrao protiv najjacih ekipa Evrope. Kao ni Hall. Kad dovodis takve igrace ili imas nekog carobnjaka na klupi poput Sarasa ili si se pomirio sa dnom tabele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima sa kvalitetom igraca da li je igrao protiv najjacih timova? Ja koliko znam to se zove iskustvo. Pa i najjaci timovi dovode igrace bez EL iskustva, i sebi sam dosadio koji put vec ovo pisem al mi nije jasno kako se to moze ocijeniti kvalitet na osnovu broju utakmica u EL. Kad bi iskustvo protiv najjacih timova bilo mjerilo kvaliteta mi bismo bilo na dnu svake sezone a u realnosti nikad nismo bili ni blizu dna u EL, cak ni sa Alimpijevicem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ZiS said:

Ovo vise nije navijacko prepucavanje vec krajnje ozbiljne optuzbe... Neko bi morao da odgovara, ili za klevetu ili za nesto mnogo gore... 

Puno je detalja izneo, sumnjam da je sve izmislio. Pitanje je samo koliko je sve to istina i kakve veze KKP ima sa svim tim. I ranije se znalo da je Čičić vodio trening, samo je pitanje da li je čovek bio uopšte upoznat sa zdravstvenim stanjem Odža.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Liska Manjina said:

Puno je detalja izneo, sumnjam da je sve izmislio. Pitanje je samo koliko je sve to istina i kakve veze KKP ima sa svim tim. I ranije se znalo da je Čičić vodio trening, samo je pitanje da li je čovek bio uopšte upoznat sa zdravstvenim stanjem Odža.

 

Dužan je da bude upoznat ako je uzeo da trenira igrača. U jebenoj teretani iza ćoška trener te pošalje na pregled prije nego što ti odredi program. Čičić sigurno snosi neku zakonsku odgovornost.

S druge strane, sve oko KKP su puke insinuacije zbog kojih bi Nebojši itekako legla debela sudska šamarčina. Nažalost, vjerovatno je angažovao tri advokata za ovo pismo i Ostoja nema za šta da se uhvati da ga tuži za klevetu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da komentarise patkometriju izmedju celnika dva kluba. Ono sto bih komentarisao je licno gadjenje nad cinjenicom da me uopste ne bih cudilo da neko zataskava nemar i neprofesionalnost u radu sa momkom koji nije smeo da trenira i koga je to kostalo zivota.

 

Da ova drzava postoji u pravnom pogledu, ne bismo se uopste ni bavili ovime.

 

Ali ako ima neceg sto je drugacije od svakodnevnih gluposti, to je sto sada imamo direktnu optuzbu upucenu ka jasno definisanoj osobi. Dakle, ovo sto bi trebalo da sledi ili podizanje optuznice protiv Ostoje ili podizanje optuznice za klevetu protiv Nebojse. Aj da vidimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Ovo vise nije navijacko prepucavanje vec krajnje ozbiljne optuzbe... Neko bi morao da odgovara, ili za klevetu ili za nesto mnogo gore... 

 

Kao I sve do sada i ovo će se zataskati....bilo koja strana da je u pravu. 

 

Ojo počivaj u miru ❤️❤️❤️

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

I ranije se znalo da je Čičić vodio trening, samo je pitanje da li je čovek bio uopšte upoznat sa zdravstvenim stanjem Odža.

Pa piše u saopštenju. Informacije su vrlo precizne tako su sigurno iz policije.

Nadležni organi su od Novice Čičića na mestu nesrećnog dogadjaja preuzeli 5 lekarskih izveštaja, na ime Majkla Odža koji je izdao dom zdravlja “Bel Medic”. U navedenim lekarskim izveštajima je potpuna analiza bolesti, gde je u poslednjem izveštaju od 05.08.2020.godine data preporuka  – savet lekara: FIZIČKA AKTIVNOST UMERENOG INTENZITETA. Ova preporuka znači da je Majklu Odžu dozvoljena šetnja, imajući u vidu da se radi o rekovalescentu koji se oporavlja od težeg slučaja Covid-19. TAkođe, dotični Novica Čičić je nadležnim organima predao i dve potvrde institute za javno zdravlje “Batut” na ime Majkla Odža o rezultatima testiranja na virus Covid-19 (01.07.2020 – pozitivan, 21.07.2020 – negativan).

Link to comment
Share on other sites

Nikada necu zaboraviti poruku koju mi je poslao Junior (koji još uvek ne zna sva slova da piše) o smrti Odzoa... I sada kada čitam prepucavanja ovih idiota obuzme me "neka" tuga...

 

jebte se svi... Jedan ljudski život je izgubljen! 

 

3 hours ago, Cooper said:

 

 

Koji deo saopštenja nije tačan i u kom delu je nešto slagao, izmislio?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Ljudi ostavimo Oja da pociva u miru, kad vec devijanti koji vode oba kluba nisu u stanju😔

Nego hajde malo o necem normalnijem:

-Jel igramo mi neku pripremnu utakmicu pre Gloria kupa?

@Šarac moze neki info?

Da, igrace se dve utakmice do odlaska u Tursku, jedna je sigurna sa FMPom, a druga bi trebalo biti sa predstavnikom iz Rumunije ali ne onog kluba gde nas bivsi trener je savetnik .Problem je neki oko testiranja na Covid - 19 sa tim klubom. Nasi su jednostavno suvise rigorozni i ne prepustaju nista slucaju pa makari i ne igrali sa njima. 

Mogli ste da procitate i preporuke EL oko pocetka takmicenja po planu i koje ce se mere sprovoditi oko Korone.

Sto se tice publike na zavisi od mera koje je drzava sprovela u svojim drzavama a tice se broja gledalaca. Negde moze Dzefra i ostale splavaruse da pevaju u unutrasnjem prostoru bez maski , a kao sto znamo publika nije dozvoljena ni napolju ni unutra sto se tice sportskih dogadjaja. 

1 hour ago, Haggard said:

sta se desava sa nokom, je l' poceo da trenira sa ekipom?

Jeste, radi odvojeno i laganim ritmom. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...