Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Inače, Čović je juče izjavio da dva košarkaša Crvene Zvezde imaju srčanih problema nakon što su preležali koronavirus.

 

Jedan od njih je Noko, i on ima dozvolu lekara da se pridruži treninzima, za drugog ne znam ko je. 

 

Inače, ovde se između redova može pročitati šta se zapravo dešavalo sa Ojom.

 

https://www.alo.rs/sport/kosarka/odzo-mi-je-umro-na-rukama-savest-mi-je-mirna/333881/vest

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Baron23 said:

Inače, Čović je juče izjavio da dva košarkaša Crvene Zvezde imaju srčanih problema nakon što su preležali koronavirus.

 

Jedan od njih je Noko, i on ima dozvolu lekara da se pridruži treninzima, za drugog ne znam ko je. 

 

Inače, ovde se između redova može pročitati šta se zapravo dešavalo sa Ojom.

 

https://www.alo.rs/sport/kosarka/odzo-mi-je-umro-na-rukama-savest-mi-je-mirna/333881/vest

Noko nije dobio dozvolu da trenira, a svi ostali igraci zivi i zdravi na Kopu i rade normalno.

 

Nnoko ce imati jos par testova pa ce se onda odluciti sta i kako dalje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

B92 prenosi da pregovaramo sa Markusom Pejdzom. Nije top klasa, mozda nije EL nivo za startera ali za backup opciju Lojdu sasvim ok igrac. 

Samo se raspitujemo za zdravlje, daleko je to od pregovora. Tesko da ce Ostoja to da dozovoli posle Woldena da mu ode jos jedan igrac kod nas 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Samo se raspitujemo za zdravlje, daleko je to od pregovora. Tesko da ce Ostoja to da dozovoli posle Woldena da mu ode jos jedan igrac kod nas 

On je potpisao novi ugovor ove sezone, pre situacije oko korone. E sad, mozda i on nije pristao na smanjenje plate i zeli svaki dinar iz ugovora. Ako ne ispostuju Partizan jednu stavku iz ugovora igrac moze otici bez obestecenja zar ne?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MetalHead said:

Kaze neka pticica (ne twitter) da zelimo opet da "oprastamo ruznu proslost",  pod parolom "kupujemo domace", i da okrenemo novu Stranicu u knjizi merenja patke. 

 

13 hours ago, Gudura said:

Ako mislis na Page-a, on je jedva EC nivo  tako da bih ja to merenje patke preskocio

 

12 hours ago, MetalHead said:

Sto bi Pejdza preskocio? Mislim, na stranu merenje patke i otimacina, i to sto nam ne treba (ja bih radije da vidim cistog pleja kao dodatnu akviziciju) ali Pejdzic je em domaci, em prilagodjen Srbiji/Evropi, i nije bas da je "jedva" EC nivo...  Nije Beron nivo ali je ok. 

 

4 minutes ago, Predragdjape said:

B92 prenosi da pregovaramo sa Markusom Pejdzom. Nije top klasa, mozda nije EL nivo za startera ali za backup opciju Lojdu sasvim ok igrac. 

 

👀 pozdrav za novinara 👋 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=08&dd=14&nav_id=1719220

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

On je potpisao novi ugovor ove sezone, pre situacije oko korone. E sad, mozda i on nije pristao na smanjenje plate i zeli svaki dinar iz ugovora. Ako ne ispostuju Partizan jednu stavku iz ugovora igrac moze otici bez obestecenja zar ne?

On ako i dobije raskid ugovora zbog kasnjenje plate,  pre ce u Bayern kod Trinkijerija nego kod nas.

Pocelo je kao sprdnja na twiteru i naravno opet je doslo do dobro " obavestenih " novinara sa eminetnih portala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

On je potpisao novi ugovor ove sezone, pre situacije oko korone. E sad, mozda i on nije pristao na smanjenje plate i zeli svaki dinar iz ugovora. Ako ne ispostuju Partizan jednu stavku iz ugovora igrac moze otici bez obestecenja zar ne?

Tako nekako, svakako ubedjen sam da ce to Ostoja da im resi oreviliki gubitak bi bio da im uzmemo i Pejdza, pogotovo sto nam je nudjen Tomas koji je takodje nezadovoljan zbog smanjenja primanja i odlaska Teinkijerija

1 minute ago, Šarac said:

On ako i dobije raskid ugovora zbog kasnjenje plate,  pre ce u Bayern kod Trinkijerija nego kod nas.

Pocelo je kao sprdnja na twiteru i naravno opet je doslo do dobro " obavestenih " novinara sa eminetnih portala. 

Nije sprdnja, ali nije ni nista sad konkretno da se desava sem da smo se raspitali kako je stanje. Ali kao sto rekoh msm da se to nece desiti, a i slazem se sa tobom da i ako dobije raskid vrv ce kod Trinkija. Malo Covke opet meri patku sa Ostojom posle svih ovih desavanja 

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Ček bre, Ostoja snadbeo parking servis s Očima sokolovim, a ovamo nema za plate???

Plate su smanjene i duguju se da li ce isplatiti ili ne nzm vrv hoce. Mnogi su nezadovoljni zbog tog smanjenja pre svega. 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Pocelo je kao sprdnja na twiteru i naravno opet je doslo do dobro " obavestenih " novinara sa eminetnih portala. 

Kao sto rekoh, moja info nije sa Tvitera... preneo mi je drug koji ne izmislja i ne lozi se na patkometriju, a on je cuo od izvora bliskih KKP. 

 

Inace, kao sto rekoh, Pejdz bi bio ok samo zato sto ima nas pasos i zna uslove i igru u Srb/Evropi. Kosarkaski onako, nije drugi Beron, ali daleko od toga da je los.

E sada ako uzmemo u obzir i to da je "otimacina" iz KKP, oprastanje "ruzne proslosti", to je sve sto po mom misljenju doprinosi tome da ga ne angazujemo cak i ako mozemo. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jebem ti naš skauting ako nam je jedino relevantno da je to KKP igrač. Zaista jadno, tim pre što je Paige krajnje prosečan igrač, streaky šuter slbašnog tela i nikakve odbrane. Nadam se da ovo nije istina.

 

Pejdžić se jako popravio u svim elementima prošle godine, pa i u odrani...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...