Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Nek puste coveka na miru, ne znam dal je istina da smo mu ostali duzni 5 6 plata, ako jeste nadam se da Covic nece dozvoliti da se to po sudovima naplacuje. 

I ne razumem sto ide prica kako nije imao Ojo od cega da zivi a mi mu nismo dali sve plate.. koliko je on imao para godisnje kod nas? 

Totalno glupe teme se pokrecu a svuda se kao izvor navodi njegov menadzer..

Link to comment
Share on other sites

dejan-stankovic-majkl-odzo.jpg  

 

Uhhh...rasplakala me fotka ovako matorog...ali najstrašnije. Toliko tragična a sada već i beznadno uobičajena životna priča da mi ovo Čokijevo valjanje po gnojivu ništa ne znači i mogu samo da ga žalim...kada bi znao kako. Dupe da si izedem od muke što sam pre neki dan prokomentarisao kako eto Odžo ima spore noge u nekoj odbrani...ali nabijem te i sporte i košarko sa svim gladijatorskim normama i iskrivljenim vrednostima. Stari Rim resurection u svom najdevijantnijem obliku. Ova nastupajuća sezona, ako je i bude, kao i sve naredne nikada više neće biti toliko bitan segment moje svakodnevnice.  

 

 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ufff. Nekoliko dana nisam citao nase novine i juce pogledah i sokirao se totalno. Naseg dobrog dzina vise nema. Retko simpatican momak.

Iako ne volim da komentarisem nesto sto nema veze sa samom kosarkom, ovde nazalost moram. Covicu sramoto jedna. Njemu i Filip (ne dao Bog) da premine on bi usao u raspravu sa Partizanom.

Vlast u Srbiji se hrani medjusobnom mrznjom i podelama i to ich cini jacim i jacim. Valjda ce i narod krenuti da shvata i da okrece ledja ovakvim spinovima.

Ako ima sumnjivih radnji, nadam se da ima ko ce to da istrazi i da kazni one koji su doprineli tragediji. Ne treba nam cirkus oko toga.

 

Ojo-u veeliiiiko hvala za sve sto je uradio u voljenom dresu. Nikakva bagra nece zaseniti njegovo mesto u nasim srcima 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne mozemo da izuzmemo deo oko filipa, jer je saodgovoran za tu sprdnju. a i sjebao je time sopstvenu karijeru, nesto ne vidim da se otimaju o njega.

a on i dalje laze i sebe i sve nas tom pricom oko filipa.

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Haggard said:

ne mozemo da izuzmemo deo oko filipa, jer je saodgovoran za tu sprdnju. a i sjebao je time sopstvenu karijeru, nesto ne vidim da se otimaju o njega.

a on i dalje laze i sebe i sve nas tom pricom oko filipa.

Zbog situacije oko Filipa je i otisao. Nastavak karijere taman po zasluzi.

Jebao ih Filip sve redom...

Tacno me izjave Sakote, nesrecnog Gavrila i Tomica o Filipu podsecaju na zahvaljivanja funkcionera gospodaru.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Crvena zvezda mts spremna, i na broju za početak sezone

KK Crvena zvezda mts i zvanično je u ponedeljak potpisala ugovore sa svojim pojačanjima za takmičarsku sezonu 2020-2021: Džordanom Lojdom, Korijem Voldenom, Lendijem Nnokom, Lengstonom Holom, Markom Simonovićem i Aleksom Uskokovićem.
 

Velika pojačanja crveno-belih su u skladu sa novim medicinskim protokolima tokom pandemije Covid-19, obavili sve neophodne i detaljne preglede, a u ponedeljak su i zvanično zadužili opremu višestrukog prvaka ABA i srpske lige, i jedinog učesnika Evrolige sa ovih prostora u takmičarskoj sezoni 2020-2021.

Ovim je KK Crvena zvezda mts spremna za okupljanje i zvanični početak sezone!

 

Link to comment
Share on other sites

"Kada dovodite igrača koji nije osvojio titulu, on će da uradi sve, da pojede svakog protivnika, zatim agnažujete drugog ko je osvajamo, da ima karekter… Posle finala stižem do parkinga sa suprugom i decom, da idemo s mojim agentom Markom Jelićem na večeru. Faje otvara prozor od kola. Čujem: ‘Kouč, hvala ti što sam osvojio nešto u karijeri’. Kada vidiš tako neke situacije, ljudske, emotivne, pogodi te. Došlo je i meni da zaplačem…” Tomic o Mou 

  • Like 24
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Tomić dobar čovek i da je platio cenu za to. Konkretno, napravio je istu glupost kao Đorđević u repki, zadržao je neke igrače zbog zahvalnosti i jer je mislio da su dobri ljudi umesto da se fokusira na to mogu li da iznesu nove zahteve. Tu mislim na Čovića, Fajea, Stratosa. Zajebao je se u proceni sa Đenkom i Braunom što je bilo dovoljno da usere sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Treba pogledati, bilo je neprijatno gledati u par navrata, npr kad je Ćoki insistirao da Plavšić kaže zašto ne bi smeli da prelaze iz Zvezde u FMP i vice versa. Jedan od jačih momenata kada Ćoks kaže kako je obećao kupujmo domaće i to je opravdao dovođenjem 7-8 izuzetno perspektivnih klinaca 04, 05 i čak 06 godište, a par njih je oteo ispred nosa jednoj Barsi. Priznao je da je jurio Trinkijerija i da je izuzetan trener, uz neizostavno, najbolji trener Partizana još od Željka Obradovića.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Whitnail said:

Treba pogledati, bilo je neprijatno gledati u par navrata, npr kad je Ćoki insistirao da Plavšić kaže zašto ne bi smeli da prelaze iz Zvezde u FMP i vice versa. Jedan od jačih momenata kada Ćoks kaže kako je obećao kupujmo domaće i to je opravdao dovođenjem 7-8 izuzetno perspektivnih klinaca 04, 05 i čak 06 godište, a par njih je oteo ispred nosa jednoj Barsi. Priznao je da je jurio Trinkijerija i da je izuzetan trener, uz neizostavno, najbolji trener Partizana još od Željka Obradovića.

Koji si ti mazohista, kako te nije mrzelo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Koji si ti mazohista, kako te nije mrzelo?

 

Bio mi uključen SK u pozadini, nisam planirao da se udubljujem, ali onda sam čuo neka pitanja o nepotizmu, sukobu interesa, pa me zaintrigiralo. Zaboravio sam da pomenem da je prvi deo bio posvećen Odžu i njegovim putešestvijama po bolnicama pre ovog nemilog događaja, gde je sve objasnio, kakvi su pregledi rađeni i koliko se Odžo pridržavao uputstava lekara. Naravno, nije propustio da spomene nekakva vrbovanja u martu, kao da to ima bilo kakve veze sa smrću čoveka. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=ckWfHnE2dq8

 

Ovaj covek je nestvarno opsednut Radonjicem, znaci Radonjic ga toliko boli da je to neverovatno. Ne moze da prodje jedan intervju a da on ne pljuje po njemu. Premotajte na 2 minuta. Kao nije mu ime pomenuo ali svi znamo o kome se radi. Jadan si Covicu, Radonjic je pravio rezultate koji su nam jos uvek nedostizni, i bice jos dugo, a da mu pri tome igraci nisu bili placeni po najmanje 6 meseci, a on je kao trener dobijao jednu platu u godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Leonard said:

Zbog situacije oko Filipa je i otisao. Nastavak karijere taman po zasluzi.

Jebao ih Filip sve redom...

Tacno me izjave Sakote, nesrecnog Gavrila i Tomica o Filipu podsecaju na zahvaljivanja funkcionera robova gospodaru.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki21 said:

 

Opet ja kao papagaj, ali moram.

Vrlo je ružno komentarisati karaktere ljudi koje ne poznaješ. Lično mislim da bar dvojica od pomenutih imaju određeni i profesionalni i lični integritet. 

Konkretno mi Tomić i iz ovog intervjua, a i na osnovu onog što se može čuti o njemu deluje kao pošten i od integriteta. Iz intervjua sam stekao utisak da je pogrešio u percepciji u smislu da je tražio domaćeg bekap pleja, nije imalo potrebe da bude domaći igrač i sigurno mu se niko nije mešao u posao. Što bi on zamenio Atinu i jedan lagodan život u mestu gde je poštovan zarad toga da mu se bilo ko petlja u posao?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...