Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

58 minutes ago, Cavani said:

 

Da li je imao dozvolu za trening lekara i da li je neko tu zakazao treba da se ispita, ali to je druga stvar.

 

 

 

33 minutes ago, quentin said:

Nezavisno od toga što priča N. Čović, naravno da treba ispitati da li je nesretni igrač bio pod nekim menadžerskim ili drugim pritiskom da se što prije fizički spremi da bi mogao potpisati novi ugovor. Nešto ne vjerujem da bi tek tako stavio svoje tijelo pod preveliko opterećenje.

 

Ovo bih i ja voleo da znam. Međutim, bez obzira na "istragu" kako u ovoj državi poverovati bilo kakvim rezultatima?

Ovde ne poverujem zvaničnicima ni kad kažu da je sada dan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

kao prvo, nije da je ojo imao 7 ili 17 godina, pa da mu doktor da jednu dijagnozu i savet a neki tamo vrbovnik ga ubedi da trenira normalno. 

 

kao drugo i treće, sram te bilo čoviću, al pošto nemaš srama ni obraza, prosto jedi govna siso jedna neljudska. 

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Aj da probam posto imam slican problem na politici. 

 

Kada neko spomene da je Nebojsa Covic govedo kao sto jeste, taj neko ne mora da spomene jos 12 goveda sa kojima je Nebojsa Covic u ratu samo da bi 

napravio politicki korektnu izjavu i dokazao da Covica napada principijalno a ne licno. 

 

Dakle kada neko napise Nebojsa Covic je trovac i nenormalan covek koji sasluzuje da bude iskljucen iz sporta NE MOZE kontra agrument da bude

a sta sve radi i prica Tegeltija? Kao sto u obrnutom slucaju kad neko napada brani maskotu sos kanala Tegeltiju ne moze da koristi argument da 

je Nebojsa Covic zlotvor mada on to jeste. 

 

Ako se prica generalno o stvaranju losih odnosa u sportu onda jeste dozvoljeno koristiti druge ucesnike kao argument ali ako se radi o konkretnoj stvari

kao sto je smrt Majkla Odza ne vidim ni jedan razlog zasto bi se u komentarisanje toksicne izjave ubacivali intervjui drugih ljudi koji nemaju 1% 

dodira sa temom. 

 

 

Ako Nebojsa Covic ima ikakve sumnje u to sto se dogodilo nesrecnom Majklu Odzu onda se to izjavi na sasvim drugaciji nacin i drugacijim tonom. Npr

"Duboko me je potresla prerana smrt naseg dojucerasnjeg prvotimca i sjajnog profesionalca, iskreno se nadam da ce sve okolnosti koje su dovele do 

tog tragicnog dogadjaja biti istrazene, pogotovo to kako je i da li dobio dozvolu za treniranje posle prelezane korone, i da posle zavrsene istrage nece biti nikakvih nedoumica koje mogu biti potencijalni pokretaci raznih teorija zavere" 

 

p.s. Ovo je stvarno zadnji put da ljudima iz PR sluzbe KKCZ dajem besplatne savete.

 

 

Više od pousta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je Odzu bio menadzer? Tog treba malo propitati, za svaki slucaj.

Covic? Cesto sam ga podrzavao u ratu sa kkp, u ratu sa pojedincima koji su na tviteru objavljivali da je Odzova smrt rezultat Covicevog doping programa ca kkcz.

Ovim saopstenjem Covic je svoju govnarsku reputaciju podigao na visi nivo.

Link to comment
Share on other sites

Još jedan dokaz šta se dešava ako se rodiš bez časti i obraza. Odjebi, ćoravi. Prestani da širiš virus Covic-20, postoji velika opasnost od zaraze pošto je ljudima imuni sistem blokiran od količine šoka koju izazivaš

 

R.I.P. Odžo. Mnogo sam ga voleo, moja devojka ciganka može da posvedoči, najomiljeniji igrač u CZ. Uvek mi je bilo krivo što je sa vaše strane brda. I dalje ne mogu da verujem

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uopšte nisam začuđen izjavom Covica. Odavno sam odustao od ideje da ima i 1% ljudskosti. 

 

Svakako treba ispitati situaciju i istražiti da li je bilo propusta. Što kaže uini ne verujem da menadžer ima toliki uticaj i natera igrača da trenira, a da lekari savetuju suprotno ili nisu izdali dozvolu za povratak treningu. Po meni jedini propust može da bude kod struke u zdravstvu pa da su pogrešno procenili zdravstvenu situaciju i preuranjeno dali Odzu zeleno svetlo za povratak treningu. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, berti said:

Ko je Odzu bio menadzer? Tog treba malo propitati, za svaki slucaj.

Covic? Cesto sam ga podrzavao u ratu sa kkp, u ratu sa pojedincima koji su na tviteru objavljivali da je Odzova smrt rezultat Covicevog doping programa ca kkcz.

Ovim saopstenjem Covic je svoju govnarsku reputaciju podigao na visi nivo.

 

Neki Basara mu je menadzer, bio intervju sa njim na dan Odzove smrti. Neko je igraca ocigledno forsirao (ili su lekari prerano dali dozvolu), iako njegovo zdravstveno stanje  nije podnosilo takav napor. Covic je naravno pronasao krivca u svom stilu, ali bi stvarno bilo dobro da se ovde sprovede istraga. ali ne ocekujem to.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Uopšte nisam začuđen izjavom Covica. Odavno sam odustao od ideje da ima i 1% ljudskosti. 

 

Svakako treba ispitati situaciju i istražiti da li je bilo propusta. Što kaže uini ne verujem da menadžer ima toliki uticaj i natera igrača da trenira, a da lekari savetuju suprotno ili nisu izdali dozvolu za povratak treningu. Po meni jedini propust može da bude kod struke u zdravstvu pa da su pogrešno procenili zdravstvenu situaciju i preuranjeno dali Odzu zeleno svetlo za povratak treningu. 

 

Ne iznenađuju me više čovićeva dela, što je zapravo tužno. Tužno je jer smo navikli na ljudsku glupost, idiotluk, postupke obraza bez i ljudske minimume.

 

Postoji još jedna mogućnost, nažalost moguće je da ga je menadžer ili već neko drugi zadužen za njegovu karijeru "naterao" time što mu je rekao ako ne pronađeš formu u dogledno vreme nećemo moći da ti nađemo klub, a dečko koji je otišao daleko od svoje zemlje trbuhom za kruhom da bi prehranio svoju porodicu pristaje na to bez obzira na posledice...u ovom slučaju fatalne...

 

Počivaj u miru dobroćudni džine. Nisam se do sad oglašavao po ovom pitanju jer smo i sami u porodici imali skoro smrtni slučaj, pisao sam u jednom postu o tome i bilo mi je previše teško da bilo šta kažem.

 

RIP Majkl Odžo i nebojša odjebi!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

 

Postoji još jedna mogućnost, nažalost moguće je da ga je menadžer ili već neko drugi zadužen za njegovu karijeru "naterao" time što mu je rekao ako ne pronađeš formu u dogledno vreme nećemo moći da ti nađemo klub, a dečko koji je otišao daleko od svoje zemlje trbuhom za kruhom da bi prehranio svoju porodicu pristaje na to bez obzira na posledice...u ovom slučaju fatalne...

 

 

Kako god da okreneš Odzova reč je poslednja. Ako ovaj menadžer ne može da mu nađe šljaku nađeš onog koji može. Ne verujem da je ijedan menadžer toliko uticajan da ubedi igrača da ide protiv svog zdravlja, i ne posluša preporuke lekara, što reče uini nisu igrači deca od 12 godina.

 

 Koliko sam medijski ispratio Odzo je skroman momak i na to diplomirao, pa ne spada u grupu sportista materijalista ili moždanih sirovina što me dodatno ubeđuje da se s njim ne može manipulisati. 

 

Jeste da je Odzo otišao trbuhom za kruhom i nije se namlatio miliona, ali nije da radi za prosečnu srpsku platu, pa da ako mu propadne unosan ugovor neće moći da preživi. 

 

Teško da prolazi ta priča o menadžeru za ovu situaciju aka covid ma koliko igrač imao ili nemao mozga. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čović je govno tu nema priče, ali ako je postojao ikakav pritisak od strane agenata, menadžera, nekog kluba da Odžo ima zahtevne treninge i pored preporuke lekara to se mora obavezno ispitati.

Odžo je bio i američki državljanin, pa ne sumnjam da će tako i biti.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Terry said:

Tako je, logicno je da se sprovede istraga. To Covic i trazi. Ne vidim sta je lose u tome.

 

Da Covic samo to trazi, niko se ne bi ni bunio.

 

Evo sta je rekao:

 

Quote

Pokušava da se zataška u kojoj se hali to dogodilo. Onda vidim 'anonimne prisutne'… Zašto bi nešto bilo anonimno u tom slučaju? Crvena zvezda je sa Odžom imala izuzetno dobru saradnju, mi ćemo kao moralni ljudi uraditi ovaj deo posla nažalost, ali zahtevaćemo da se dođe do potpune istine šta se i kako dogodilo. Mnogo toga već znamo, ko je učestvovao u tome"

 

Quote

"Da vam kažem, Odžo je od marta meseca permanentno vrbovan. U okviru tih vrbovanja napravljeno je ubrzanje kojim je došlo do ovoga što se dogodilo. Ne želim da kažem da je bilo ko želeo da se ovo desi, ovo je velika nesreća, ali nemojmo da krijemo. Čim krijemo postajemo saučesnici, a dok krijemo znači da nam savest nije mirna"

 

Sta bilo ko da pomisli dok cita ovo osim da je neko zeleo da angazuje Oja iza ledja Crvene zvezde, da je igracu savetovano da ne usporava sa treninzima i da je to dovelo do tragicnog ishoda?

 

Pritom, govorimo o igracu koga je klub hteo da prebaci natrag u FMP (koji, jelte, nema nikakve veze sa Crvenom zvezdom), igracu koga je klub zeleo da proda. Najvaznije od svega, nije proslo ni 48 sati od smrti.

 

Zakljucak je da Nebojsa Covic pokazuje sociopatske ili psihopartske poremecaje licnosti ako ne ume da shvati da se neke stvari prosto ne govore u tako tragicnom trenutku. A opet, sta reci o coveku koji je upropastio svoj tim zbog bolesne zelje da mu se sin nadje u najskupljem timu Crvene zvezde i to na vaznoj poziciji.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, goldberg said:

 

Zakljucak je da Nebojsa Covic pokazuje sociopatske ili psihopartske poremecaje licnosti ako ne ume da shvati da se neke stvari prosto ne govore u tako tragicnom trenutku. A opet, sta reci o coveku koji je upropastio svoj tim zbog bolesne zelje da mu se sin nadje u najskupljem timu Crvene zvezde i to na vaznoj poziciji.

 

Shvata on odlicno sadrzaj i znacaj izjave, ali ga mrznja  izjeda i zelja za publicitetom, da ne moze da se suzdrzi vec koristi cak i smrt jednog momka, da bi se obracunao sa svakim ko mu se nadje na putu.

Jedna od najodvratnijih pojava, ako ne i najodvratnija koje su 90' izbacile iz mulja na povrsinu!

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Ako je vec Covic takav kakav je, izgleda da ce klub ispasti ok (ili barem Covic pokusati da se opere od izjave, ili prikupi jos koji "politicko-sportski" poen) - naime, izgleda da ce klub snositi sve troskove oko transporta i sahrane... Najmanje sto je klub mogao da ucini u ovom trenutku (uz isplatu zaostalih plata ako ih ima). 

 

Minut cutanja na prvoj zvanicnoj utakmici se podrazumeva... 

Link to comment
Share on other sites

Ova izjava je samo kontinuitet u bljuvotinama kojima se prepucavaju obe strane. Kretencina koristi smrt da nastavi prepucavanje, ona vucibatina pre njega prekrstava ime virusa... 

Fokus treba da se baci na hitnu istragu i da li ima osnova za pokretanje postupka prema onima koji su cinjenjjem ili necinjenjem doprineli ovoj tragediji.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za odluku kluba, ako je istina, da ce snositi sve troskove transporta i sahrane. Najmanje sto mozemo da ucinimo da se oduzimo momcini.

A sto se Coviceve izjave tice, sto se naopako rodi....trebalo bi da ga bude sramota, al taj nema ni stida ni srama, gadi mi se i on i cinjenica da takva gnjida od coveka vodi nas klub...muceni Ojo se ni ohladio nije, a on silji patku i raspreda teorije zavere...fuj bre, nesoju jedan😠

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...