Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Kakvo zataskavanje? Odmah se znalo gde je decko preminuo.

Ali sta ocekivati od psihicki labilne osobe

2 minutes ago, pavijan2 said:

Momak je umro pod nerazjašnjenim okolnostima. Istraga se verovatno već vrši po službenoj dužnosti.

 


Da, ali djubre ne moze da ne vidi krivicu KKP za bilo sta sto mu se pojavi pred ocima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kakvo zataskavanje? Odmah se znalo gde je decko preminuo.

Ali sta ocekivati od psihicki labilne osobe


Da, ali djubre ne moze da ne vidi krivicu KKP za bilo sta sto mu se pojavi pred ocima.

Obično je tako sa đubretom.

Ima jedno đubre koje za sve svoje probleme optužuje Zvezdu. Pa i za to što je završio u nižerazrednom Klužu.

Edited by pavijan2
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Uau, kad pomisliš da Nebojša ne može gore, on uvek ima keca u rukavu.
Treba proveriti koliko je kratak ostao momku, valjalo bi kad bi sav dug uplatio porodici.

Ma da, saće Čovara da se saznali I da uplati to što duguje.

Čović je sns pre esenesa, ne bih se začudio da traži pare od porodice jer im je vodio računa o sinu i bio kao drugi otac.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Obično je tako sa đubretom.

Ima jedno đubre koje za dve svoje probleme optužuje Zvezdu. Pa i za to što je završio u nižerazrednom Klužu.



Odgovor na nivou "cipiripi". Kad pokusas da uporedis neuporedivo i u pricu ubacis coveka koji nije akter ove situacije. Ali navikao sam na ovakve stvari. Ovde zavrsavam ovu polemiku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Obično je tako sa đubretom.

Ima jedno đubre koje za dve svoje probleme optužuje Zvezdu. Pa i za to što je završio u nižerazrednom Klužu.

 

Umro je covek, mlad, gotivac, i tebi, pavijanu, je opet prva stvar na pameti da izmeris patku sa Duletom Vujosevicem. Pa stvarno nas ima raznih. Nije ni cudo sto Covici uspevaju na ovoj teritoriji

  • Like 11
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Nezavisno od toga što priča N. Čović, naravno da treba ispitati da li je nesretni igrač bio pod nekim menadžerskim ili drugim pritiskom da se što prije fizički spremi da bi mogao potpisati novi ugovor. Nešto ne vjerujem da bi tek tako stavio svoje tijelo pod preveliko opterećenje.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Nezavisno od toga što priča N. Čović, naravno da treba ispitati da li je nesretni igrač bio pod nekim menadžerskim ili drugim pritiskom da se što prije fizički spremi da bi mogao potpisati novi ugovor. Nešto ne vjerujem da bi tek tako stavio svoje tijelo pod preveliko opterećenje.


Treba ispitati, svakako. Ali verujem da je sam Ojo mislio da je sve ok, odvaljen decko od brega, mozda ignorisao lekara jer je hteo sto pre naci klub...nazalost, nista nije garancija zdravlja...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, threepwood said:

 

Umro je covek, mlad, gotivac, i tebi, pavijanu, je opet prva stvar na pameti da izmeris patku sa Duletom Vujosevicem. Pa stvarno nas ima raznih. Nije ni cudo sto Covici uspevaju na ovoj teritoriji

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3488291/ja-ovaj-virsu-zovem-covid-19-hit-prozivka-duleta-vujosevica-na-racun-nebojse-covica

 

Kakve veze ima Nebojsa Covic sa covid 19 virusom, i da li je ovo samo patkometrija nicim izazvana ili legitimna izjava?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Kakvo govno od čoveka

Covic jeste govno od coveka sigurno, ali sta je ovde pogresno izjavio. Ako je neko izlozio coveka opasnosti da bi sto pre usao u formu onda taj treba da snosi konsekvence, sigurno je da niko ne sme da se izlaze opterecenju ako je skoro prelezao upalu pluca, daj da ee vidi Odzov medicinaki karton, ako je ovo tacno sto Covic prica onda neko treba da odgovara...

 

Najgotivniji stranac koji je ikada igrao, sto se tice kod nas. Lik je bio esencija dobrote, ako je neko djubre, bilo menadzer, bio Partizan, Zvezda , Covic , bilo ko vrsio bilo kakav pritisak i doveo coveka u opasnost, treba da odgovara i da se javno objavi njegovo ime.

Ja u najmanju ruku "ne volim" Partizan, ali bih bwz razmisljanja navijao za njih u EC samo kada bi Odzo igrao tamo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Helmet said:

Covic jeste govno od coveka sigurno, ali sta jw ovde pogresno izjavio. Ako je neko izlozio coveka opasnosti da bi sto pre usao u formu onda taj treba da snosi konsekvence, sigurno je da niko nw sme da se izlaze opterecenju ako je skoro prelezao upalu pluca, daj da ee vidi Odzov medicinaki karton, ako je ovo tacno sto Covic prica inda neko treba da odgovara...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Kakve to veze ima sa izjavama tipa:

Vrbovanje, pritisci, prikrivanje gde se dogodilo. Nemoj da se pravimo naivni.

Koristi smrt mladica od 27 godina da bi nastavio svoje bolesne ratove.

 

Kakve veze ima vrbovanje jos od kraja marta sa smrcu Odza, sem da jos vise raspiri mrznju medju fanaticima?

 

Edited by Leonard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Intervju od 28.06. je razlog za ovu nebulozu?

 

Ili trolujes ili ne kapiras. Ali ajde, da ne bismo obojica ispijali kafe, objasnicu.

 

Ovo sam postavio da pokazem da je patkometrija obostrana i da ako su goveda, goveda su obojica. Nista vise.

 

A ovu insinuaciju Nebojse ne branim ni jednog sekunda, samo kazem da ako cemo da furamo toleranciju, onda moramo biti svesni da se drzimo istih pravila za sve.

 

osim toga, istraga slucaja je neophodna i bice sprovedena svejedno jer je americki drzavljanin u pitanju.

3 minutes ago, Leonard said:

Koristi smrt mladica od 27 godina da bi nastavio svoje bolesne ratove.

Ovaj drugi koristi smrt, sa danasnjim danom zakljucno, 730 210 smrti u celom svetu da nastavi svoje bolesne ratove.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ili trolujes ili ne kapiras. Ali ajde, da ne bismo obojica ispijali kafe, objasnicu.

 

Ovo sam postavio da pokazem da je patkometrija obostrana i da ako su goveda, goveda su obojica. Nista vise.

 

A ovu insinuaciju Nebojse ne branim ni jednog sekunda, samo kazem da ako cemo da furamo toleranciju, onda moramo biti svesni da se drzimo istih pravila za sve.

 

osim toga, istraga slucaja je neophodna i bice sprovedena svejedno jer je americki drzavljanin u pitanju.

Leonard ti je lepo objasnio u posti iznad tvog.

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima sa izjavama tipa:
Vrbovanje, pritisci, prikrivanje gde se dogodilo. Nemoj da se pravimo naivni.
Koristi smrt mladica od 27 godina da bi nastavio svoje bolesne ratove.
 
 
Dopunio sam poruku, nisam ni citao pazljivo, promaklo mi je ovo za vrbovanje, ma Covic je zlo, esencija razloga zbog Srbija propada jer su na povrsinu isplivali ovakvi kreteni koji samo sire mrznju i obitavaju na njoj.
Djubretu nista nijw sveto, ali podrzavam pritisak da se sprovede istraga, ako je neko odgovoran onda me nw zanima odakle je, vazno jw da neko odgovara, ako Odzonobo nijw radio na svoju ruku. Ako je decko zrtva patkometrije sa druge strane brda onda to tteba da se zna, ako jw Covic vrsio pritisak na njega ista stvar. Daj da ne " politizujemo" ovo, da navijaci oba kluba izvrse pritisak na sudstvo, mislim da.je Odzo to zasluzio.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Ili trolujes ili ne kapiras. Ali ajde, da ne bismo obojica ispijali kafe, objasnicu.

 

Ovo sam postavio da pokazem da je patkometrija obostrana i da ako su goveda, goveda su obojica. Nista vise.

 

 

Aj da probam posto imam slican problem na politici. 

 

Kada neko spomene da je Nebojsa Covic govedo kao sto jeste, taj neko ne mora da spomene jos 12 goveda sa kojima je Nebojsa Covic u ratu samo da bi 

napravio politicki korektnu izjavu i dokazao da Covica napada principijalno a ne licno. 

 

Dakle kada neko napise Nebojsa Covic je trovac i nenormalan covek koji sasluzuje da bude iskljucen iz sporta NE MOZE kontra agrument da bude

a sta sve radi i prica Tegeltija? Kao sto u obrnutom slucaju kad neko brani maskotu sos kanala Tegeltiju ne moze da koristi argument da 

je Nebojsa Covic zlotvor mada on to jeste. 

 

Ako se prica generalno o stvaranju losih odnosa u sportu onda jeste dozvoljeno koristiti druge ucesnike kao argument ali ako se radi o konkretnoj stvari

kao sto je smrt Majkla Odza ne vidim ni jedan razlog zasto bi se u komentarisanje toksicne izjave ubacivali intervjui drugih ljudi koji nemaju 1% 

dodira sa temom. 

 

 

Ako Nebojsa Covic ima ikakve sumnje u to sto se dogodilo nesrecnom Majklu Odzu onda se to izjavi na sasvim drugaciji nacin i drugacijim tonom. Npr

"Duboko me je potresla prerana smrt naseg dojucerasnjeg prvotimca i sjajnog profesionalca, iskreno se nadam da ce sve okolnosti koje su dovele do 

tog tragicnog dogadjaja biti istrazene, pogotovo to kako je i da li dobio dozvolu za treniranje posle prelezane korone, i da posle zavrsene istrage nece biti nikakvih nedoumica koje mogu biti potencijalni pokretaci raznih teorija zavere" 

 

p.s. Ovo je stvarno zadnji put da ljudima iz PR sluzbe KKCZ dajem besplatne savete.

 

Edited by Tamburinjo
  • Like 29
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...