Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Toliko sportista je umrlo na sličan način i pre ove govnjive pandemije i pored svih kontrola i pregleda, pa bi bilo dobro da bar sačekamo zvaničan izveštaj sa obdukcije, pre nego što se zalećemo sa zaključcima. 

 

Da, ja jos pamtim 2003. godinu kada je otisao tada jedan od mojih omiljenih kamerunskih fubalera, Mark Vivijen Foe. Bio je istih godina kao Odzo ;( 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Ljudi, desava se da covjek umre a da nije od jebene korone, vjerovali ili ne.

 

Mislim da mi se nikad nije desilo da pustim suzu za nekog koga ne poznajem, do Kobija i evo sad Oja. 😞

Jeste jeste i zemlja je okrugla...

Naravno da se desava i naravno da sto srce nosi veci teret teze to podnosi u kombinaciji sa jakim treningom..Apsolutno se slazem sa tobom,i nervira me ovo licitiranje od cega je covek preminuo.plasim se da ce i curenje nosa ljudi kapirati kao crni predznak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sve ok, samo je cinjenica da je preminuo u ovom trenutku nakon sto je imao koronu i individualno trenirao. on je bio vec tri godine u nasem sistemu, nije dosao juce, i nije bilo bas nikakvih problema sa njim dok je trenirao u klubu, nego eto bas sad. ali ajde, mozda i jeste slucajno i mozda je moglo da se desi i tokom sezone, i da nije imao koronu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rajon Rondo said:

Bilo bi lepo povuci dres sa njegovim brojem i tako odati pocast momku, mozda da bude okacen u pioniru uvek. Ipak je on u profesionalnoj karijeri igrao samo za nas.

 

I oduziti se njegovoj porodici nekako. Ne znam. Mnogo tuzno bre...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da mu je bas nas klub pruzio sansu.

 

Ko zna, mozda bi sa Radonjicem i njegov potencijal bio vise iskoriscen, ali i ovako je predstavljao stenu u reketu i veliku pretnju za sve ekipe koje nisu imale teskase u reketu, a ni toliko kvalitetne pick & roll centre.

 

Ne treba zaboraviti da je upravo Ojo imao ogromnog udela u osvajanju titule sampiona ABA lige i plasmanu u evroligu. Nista ne bi bilo od juniorovog "herojstva" da Partizan nije u jednom periodu stalno igrao 4 na 5 jer je neki igrac zapinjao u bloku koji je pravio Ojo. Pa opet, mnogi su hteli da vide ledja Oju, a za juniora je islo "neka ga, zaduzio nas je u PO".

 

Otisao je tiho, radeci ono sto je najvise voleo. :classic_sad:

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Bas hteo da napisem ovo sto je Goldberg pomenuo, oko tog polufinala sa Grobosima i kako je Odzo odigrao. Na stranu ono životinjsko kucanje preko Marinkovića, jbg, Vanji svaka čast što je uopšte skočio pored ove zveri...nego kako je čovek odigrao, kakve je blokove pravio, tačno su igrali 4 na 5 nekada. I onda nas je mlohavi patuljak zadužio u PO. :puke:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Bas hteo da napisem ovo sto je Goldberg pomenuo, oko tog polufinala sa Grobosima i kako je Odzo odigrao. Na stranu ono životinjsko kucanje preko Marinkovića, jbg, Vanji svaka čast što je uopšte skočio pored ove zveri...nego kako je čovek odigrao, kakve je blokove pravio, tačno su igrali 4 na 5 nekada. I onda nas je mlohavi patuljak zadužio u PO. :puke:

Kad si vec spomenuo kucanje...

 

Da se podsetimo.

giphy.gif

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Tako je, logicno je da se sprovede istraga. To Covic i trazi. Ne vidim sta je lose u tome.

Govedo nije izdrzalo ni 48h da se oglasi.

Nek` pokaze prvo da je izmirio sve obaveze prema bivsem igracu kluba - Oju je istekao ugovor.

Lesinar. :puke:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 12Laki said:

Pa ovo sto optuzuje da se pokusava da se zataska u kojoj je hali bilo i da je bio vrbovan.Jbt.

 

 

To moze da se kaze i drugacije..

Ovaj forum ako hoce da neguje toleranciju, mora da bude neutralan. Ne moze biti dozvoljeno vredjanje Nebojse Covica a zabranjeno vredjanje Duska Vujosevica. Ne moze biti dozvoljeno da razni trolovi pisu kako je Lojd od jedne plate kupio kola, a zabranjeno sprdati se na poraz Partizana u Novom Pazaru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nebitno je u kojoj se hali desilo, nebitno je ko ga je vrbovao. Jebe mi se da li bi igrao za Partizan dogodine, te Covic jeste govno sto to potencira kako bi izmerio patku i u ovom trenutku, decko je bio bez ugovora.

Da li je imao dozvolu za trening lekara i da li je neko tu zakazao treba da se ispita, ali to je druga stvar.

 

 

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...