Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Mali licni off (ili nije)...
Marketing KKCZ mi je izasao u susret da zamolim nase kosarkase pre dve sezone da mi "pomognu" da zaprosim devojku, sad vec suprugu, tako sto bi se snimili kako izgovaraju neku poruku... I momci su bili sjajni - Stratos fin i profesionalan, Bili mi zeli srecu u smislu 'najebo si', Deki prekul i 'brz' u glavi i na jeziku, Laza sarmantan, Nenadic vragolast i shashav, Dobri izuzetno kulturan, Rile i Filip deluju kao bas kompletni momci...
I na kraju iz svlacionice izlazi Odzo. Pokojni Laka mi dovikuje 'juri njega, kralj je, zna srpski'... I Odza ucimo 30 sekundi da na srpskom izgovori poruku, pri tom se zezajuci da li je ok da se snimi u majici Olimpijakosa... Nakon toga Odzo izgovara poruku, toliko slatko, divno, puna srca, kao za sebe, bez greske iz prve... Da se otopis. Iz njega je zaista isijavala ona retka, najcistija iskrena dobrota... Bas sam izbedario, tek sad slozih utiske. Ovo nije smelo sa se desi.

Edited by Geronimo
  • Like 26
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 22
Link to comment
Share on other sites

Skoro sam pricao sa drustvom o random dogadjajima u ovoj godini. Niko ne bi ni u ludilu pomislio da ce nesto da se desi ovolikom coveku. 

Neopisiv sok. Neka pociva u miru. Saucesce rodbini.

 

Nadam se da cemo mu odati pocast kakvu zasluzuje i pomoci njegovoj porodici.

 

 

Ps. nemojte siriti paniku sa ovim posledicama od korone. Imajte malo obzira prema nama sto pokusavamo da preguramo to sranje (ne pomaze uopste mojoj anksioznosti posle gotovo mesec dana u jednoj sobici).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

To sedenje u sobici je bolji lek za koronu nego ovo što je Odžo radio, po svemu sudeći on je potpuno bez kontrole i na svoju ruku trenirao iako očigledno nije smeo. Ne smem nikoga da krivim jer nemamo informacije, ali s obzirom da je Odžo u Beogradu sve vreme, i da se znalo da je imao koronu, neko je morao da vodi računa o njemu. Ovako je ugašen jedan mladi život u punoj snazi, a Srbija dospeva na loš glas kao divljina gde i profi sportisti umiru "slučajno".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Haggard said:

To sedenje u sobici je bolji lek za koronu

Nije lek nego nuzda. Ne pomaze sedenje nista.

 

17 minutes ago, Haggard said:

Odžo u Beogradu sve vreme, i da se znalo da je imao koronu, neko je morao da vodi računa o njemu

Dobro, znas li koliko pro kosarkasa je fasovalo koronu i sad igra najnormalnije? Nemojte da sirite paniku bez ikakve potrebe, nije zdravo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne ostavlja korona iste posledice na sve, i neki nadzor mora da postoji. Negde sam pročitao da je on u sredu bio na nekoj privatnoj klinici, dakle problem je postojao, nije mogao u petak da trenira nekim velikim intenzitetom. Ne širim paniku, samo postavljam pitanje da li je ovo moglo da se izbegne, i da li je on bio pod nečijom kontrolom.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Haggard said:

Negde sam pročitao da je on u sredu bio na nekoj privatnoj klinici, dakle problem je postojao, nije mogao u petak da trenira nekim velikim intenzitetom.

Pa to nije nuzno povezano sa onim pre toga. Opet, i to je glasina.

 

13 minutes ago, Haggard said:

da li je on bio pod nečijom kontrolom.

On je bio fa. Verovatno je trenirao sa privatnim trenerom kao i vecina profesionalnih igraca koji se individualno spremaju za sezonu.

15 minutes ago, Haggard said:

Ne ostavlja korona iste posledice na sve, i neki nadzor mora da postoji.

Mi ne znamo posledice koronavirusa. I tu ide tacka.

Npr. ko? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Haggard said:

Ne ostavlja korona iste posledice na sve, i neki nadzor mora da postoji. Negde sam pročitao da je on u sredu bio na nekoj privatnoj klinici, dakle problem je postojao, nije mogao u petak da trenira nekim velikim intenzitetom. Ne širim paniku, samo postavljam pitanje da li je ovo moglo da se izbegne, i da li je on bio pod nečijom kontrolom.

Sve je moguce, svaki vorus moze da ostavi posledice ako se ne prelezi, narocito ovako agresivan i jak, ali ne mora da znaci da je korona. Postoji mnogo srcanih problema koje se ne vide na standardnim testovima, vec samo onda kada se direktno usresredis na jedan problem.

 

Link to comment
Share on other sites

Hajde da ne pravimo zaključke bez činjenica. 

Niti znamo zašto je išao na kliniku, niti da li smrt ima veze sa preležanom koronom, ni da li je trenirao punim intenzitetom.

Kažu da je umro za vreme trčanja, što je jedan širok pojam. 

Toliko sportista je umrlo na sličan način i pre ove govnjive pandemije i pored svih kontrola i pregleda, pa bi bilo dobro da bar sačekamo zvaničan izveštaj sa obdukcije, pre nego što se zalećemo sa zaključcima. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Prvo, to je kurir. Drugo, to je Mondo, dakle isto Kurir, čak i formalno vlasnički isto. A treće, možda je i primljen u sredu jer ga je, lupam, zajebavalo koleno. Tako da ne povezujemo sitne deliće dok nemamo kompletnu sliku. 

 

Još ne mogu da se opasuljim. Koji bedak jebote :classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...