Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Ko zna da li se uopšte pregledao nakon korone... Moguće je da se osećao dobro, pa zapeo da se vrati u formu....

 

Na temi o koroni kačeni su linkovi gde se maltene kod svakog ko je zapatio sranje vidi neka posledica... Da li na krvnim sudovima, plućima, jetri, bubrezima, mozgu...

 

Opaka bolest je u pitanju, moramo se čuvati koliko god je moguće. A o sportistima da ne pričam, tu je tek rizik ogroman, naročito ako svhate boljku po sistemu lako ćemo, mlad sam i zdrav....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toliko sam ga gotivio, pre svega zbog dobrocudnosti, da sam uvek nalazio razloga da verujem i opravdavam njegovo mesto u kosarci na visokom nivou.

Zato mi je bilo zao i kada je bilo jasno da ne bi bio vise clan KKCZ u buducnosti.

Pocivaj u miru dobrocudni dive, tvoj iskreni osmeh nikad nece biti zaboravljen

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Preseče me sms u nekoj gužvi danas. Dođem odmah ovde, vidim nema vesti i za trenutak se ponadam da nije istina iako taj koji mi je javio se ne zajebava ni oko bezveznijih stvari. Posle par minuta je sve bilo jasno...

 

Onoliki čovek se ugasi u trenutku. 'Bem ti i 2020. i košarku i sve. :classic_sad:

 

Počivaj u miru, veliki čoveče. Slava ti.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam čuo vijest, bukvalno nisam vjerovao. Nije moguće da se desilo, onolika vrijedna ljudina , dobričina. A onda potvrda vijesti, tuga kao da mi je neko najbliži preminuo. Onaj njegov zarazni osmijeh, dizanje klinaca u Laktašima da se slika sa njima izmamili su suze.

Počivaj u miru brate naš

Edited by Brigate BL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

Predlažem da u sledećih 50 dana (Odžov broj na dresu), u znak sećanja na velikoj Majka, svi imamo avatar sa njegovim likom.

 

Počivao u miru.

Sad sam se izvukao sa posla baš težak dan, ova vest me je ostavila bez reči. Neobično dobar lik vedar, dobronamerni div, kao iz bajke.
Okači negde molim te, dobra ideja da mogu da skinem

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Haggard said:

Predlažem da u sledećih 50 dana (Odžov broj na dresu), u znak sećanja na velikoj Majka, svi imamo avatar sa njegovim likom.

 

Počivao u miru.

 

Nazalost, to je najmanje sto mozemo da ucinimo...pocivaj u miru, LJUDINO.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ove snimke, kakav je to lik bio, uvek nasmejan, uvek pozitivan...Mogu da zamislim kako je  njegovoj porodici, prijateljima kada je sve nas koji ga nismo licno znali ovoliko potresla ova vest...

 

Pih 'bem ti dan i ovu godinu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Haggard said:

Predlažem da u sledećih 50 dana (Odžov broj na dresu), u znak sećanja na velikoj Majka, svi imamo avatar sa njegovim likom.

 

Počivao u miru.

 

Na forumu sam dobrih desetak godina i od prvog dana nosim isti avatar. U Mike-ovu čast po prvi put če biti promenjen.

 

Nek počiva u miru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ne mogu da se opasuljim satima, ne pamtim da me je smrt nekog sportiste ovako pogodila. Nekako, on je bio kao jedan od nas, viđali smo ga redovno na utakmicama, radovali se i tugovali, primetiš ga onolikog i upečatljivog i u gradu... Kao da je umro neko koga poznajem. Bio je skroz opičen u pozitivnom smislu, ne znam navijača, čak i drugih klubova, kojima nije bio simpatičan. Napisa neko na tviteru kako se seća da ga je posle Superkupa ABA bus zaboravio među navijačima sa kojima je skakao i slavio svoj prvi trofej u karijeri.Nekad se podsmevamo tim ''Miki Maus'' trofejima i zaboravljamo da nekim ljudima i oni puno znače, vrv je tako nešto zamišljao kada je kasno počinjao da trenira na nekom ubogom terenu u Lagosu. Jedan od onih stranaca koji je svim srcem zavoleo ovaj grad, bio oduševljen ljudima, ćevapima, Karađorđevom šniclom, mirom Železnika gde je i posle FMP-a živeo, naučio nešto srpskog za tri godine ovde. Nadam se da će uprava ili viđeniji navijači skontati neki način da pokažemo Odžovoj porodici da ga nećemo zaboraviti i da će zauvek biti jedan od nas. 

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...