Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

 

1 hour ago, Princeton said:

 

Svaka cast! Koji mu je bio nick? Da vidim da li mi je bio a ignore listi 😄

 


Ah zaboravih da napisem, Severna Armija. 
Bas davno je pisao

 

1 hour ago, Leonard said:

Znaci, ima i gospode u  KK.

Lepo!

Otuda nije ni cudo sto smo na marketinskom polju najbolji!

 

Znam decka licno, nisam ga dugo video, ali uvek je bio izuzetno fin i dobar momak, bas lepo vaspitano dete :classic_biggrin:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

 


Ah zaboravih da napisem, Severna Armija. 
Bas davno je pisao

 

 

Znam decka licno, nisam ga dugo video, ali uvek je bio izuzetno fin i dobar momak, bas lepo vaspitano dete :classic_biggrin:

 

Sećam ga se i ja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Princeton said:

U kom smislu bitan, kako ti vidis ulogu Davidovca?

 

U smislu da kada on igra dobro, mi uglavnom pobedimo. Vidim ga kao nekog pomocnog pleja. Znaci vidim ga u nekoj petorci koja na 1-2 nema puno kreacije. Ne vidim ga na 4 jer defanzivno ne moze da isprati nista.

On 7/25/2020 at 4:41 PM, Borivoje said:

Hol 200k

Volden 350k

Lojd 400k

Radanov >100k

Davidovac 100k

Lazić 150k

Dobrić 100k

Simanić 150k

Simon 100k

MJK >100k

Noko 400k

Kuzmić >200k

 

 

Retko koji igrac u ovoj sezoni nece imati revidiran ugovor, a tesko da ce EL bas rigorozno gledati minimalan budzet. Nama budzet za prvi tim i strucni stab nece preci 3M.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/covic-otkrio-sve-cifre-najveca-plata-u-zvezdi-je-400000-dolara-na-igrace-trosimo-3000000/363237

 

Molim lepo 😋

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Princeton said:

Mene samo zanima da li ce ovaj dodatni igrac biti takodje kombo bek, ili ce moci neko vrijeme i na SF, swing igrac, 2/3, 3/2, TK, Rivers tip igraca.

 

Ne vidim prostora na SF za novog igraca.

 

Vreme je da se prestane sa drzanjem igraca starijih od 22-23 godine na klupi i tribinama. Na SF imamo 3 igraca (Radanovu sa 2 metra je to prirodna pozicija, Lazic ne moze da igra nista drugo osim 3, Dobric isto).

Sta se dobila ako se uzme neki Rivers tip igraca i taj tip igraca ima svoje minute na 3 sa Loydom i Hallom? Dobjia se da ostaje manje od 40 minuta za Davidovca, Lazica, Dobrica i Radanova zajedno.

 

10 hours ago, Šarac said:

Nisam se dobro izrazio, mislio sam da bude zaduzen za plasman svih proizvoda putem tih prodavnica.

Spominjalo se problem klima u Areni da ako bude morala da se ukljucuje bice problem da se pusti i publika.i  

Ovo je vec neki novi momenat sa kojem si ti vec upoznat. 

Ne znam , ostaje Pionir onda kao alternativa za igranje kosarke.

A sta cemo sa komsijama?

 

 

Evroligi ce biti neobicno milo i drago kad sazna da se moze igrati samo u Pioniru.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Borivoje said:

 

U smislu da kada on igra dobro, mi uglavnom pobedimo. Vidim ga kao nekog pomocnog pleja. Znaci vidim ga u nekoj petorci koja na 1-2 nema puno kreacije. Ne vidim ga na 4 jer defanzivno ne moze da isprati nista.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/covic-otkrio-sve-cifre-najveca-plata-u-zvezdi-je-400000-dolara-na-igrace-trosimo-3000000/363237

 

Molim lepo 😋

 

Koliko sam sracunao gore ima ukupno 2.3M što znaci bice jos 700k za Gilla 😎

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Koliko sam sracunao gore ima ukupno 2.3M što znaci bice jos 700k za Gilla 😎

 

 

 

Pa ja sam mozda potcenio plate nekih igraca i to mozda u ukupnom iznosu od 200-300k i racunaj jedno ozbiljno pojacanje na 1-2 i to je tih 3M. 

 

A četvorka ce doci samo u slucaju prodaje Simanica, a ima odredjenih ocekivanja u tom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Ne vidim prostora na SF za novog igraca.

 

Vreme je da se prestane sa drzanjem igraca starijih od 22-23 godine na klupi i tribinama. Na SF imamo 3 igraca (Radanovu sa 2 metra je to prirodna pozicija, Lazic ne moze da igra nista drugo osim 3, Dobric isto).

Sta se dobila ako se uzme neki Rivers tip igraca i taj tip igraca ima svoje minute na 3 sa Loydom i Hallom? Dobjia se da ostaje manje od 40 minuta za Davidovca, Lazica, Dobrica i Radanova zajedno.

 

Otprilike Sasa treba da vidi sa cim raspolaze, i da li je zadovoljan sa trenutnim igracima. Zato kazem da ce biti interesantno viditi da li cemo morati traziti dodatnu opciju kao 2-3 osiguraca (TK, Gudura..). U Sasinoj postavci 1in-4out, taj igrac je neko ko ima dosta loptu u rukama, inicira napad sa krila, igra dosta pnr sa krilne pozicije, bukvalno je pokretac dosta opcija. Eh sad ne znam kako se tu uklapaju Lazic i Dobric, i koliko ce se morati modifikovati nasa igra kada su oni u igri.

 

Lazic je i dalje jedan od najboljih odbrambenih igraca na EL nivou, moze da cuva skoro sve igrace od 1-3, uz to i veoma dobar spot-up suter, vjerujem da ce se naci neka prigodna situacija da se iskoristi na najbolji nacin. Kod njega je ocigledno da mu se mora tempirati minutaza, odrediti veoma specificna uloga, sa jasnim direkcijama. Bez divljanja, previse odgovornosti, kapitenske uloge - sto jednostavnije moguce.

Dobric je meni generalno ok igrac, ima svoje limite, ali se moze fino koristiti. Kao i Lazic, on je neko pomocno osoblje, da zakrpi minute, unese svjezine, agresivnosti. Siguran spot up suter, dobra tranzicija. Dok je energija prisutna i koncentracija na nivou, tu je i zadovoljavajuca odbrana. Uglavnom, dobra opcija, ali treba konstantnosti i da izadje iz zone komfora.

Radanov je meni odlican potencijal, i iscekivao sam da ce biti prirodan naslijednik Gudure. Eh sad, ne znam sta koci, i sta treba da se desi da prenese svoju igru na visi nivo. Definitivno sam za to da mu se pruzi sansa. Cini mi se da ima karakter za veliku scenu, i da nije tip igraca samo da statira, nego bas mu se treba dati lopta u ruke u EL, pa ili da bude bum ili jbga FMP. Nadam se da ce konacno da klikne sa trenerom, i da dobijemo igraca za buducnost.

 

Otprilike meni je tu jedan igrac viska (x, Lazic/Dobric, Radanov). U Sasinoj igri, sve se desava na vanjskim pozicijama, oni su inicijatori svega, sve primarne opcije su na njima. Unutrasnja linija nam je veoma skromna, limitirana - zato bekovi/krila trebaju da budu kompletni igraci, ubice, konstantna napadacka opasnost. Nemamo luksuz da nam krilo coskari, da bude pasivni igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

 

 

 

Evroligi ce biti neobicno milo i drago kad sazna da se moze igrati samo u Pioniru.

U regularnim uslovima bi bilo problem, ali naredne sezone, koja je sama po sebi neizvesna, kada se ne zna na koliko utakmica će uopšte moći da dođe publika, gde ni sama Evroliga ne zna gde joj je dupe, a gde glava, ko zna koliko će sezona trajati i koliko prekida se praviti, ne verujem da će Bartomeu ni znati prvih 10 kola gde igramo kao domaćini :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Borivoje said:

Radanov treba da "sredi glavu", šta god to značilo. 

 

znači da krati krugove na treningu, zove inostranstvo firminim telefonom, igra fortnajt, puši cigare, pije drogu i potajno se čuje sa batagordom da mu šalje akcije pred derbi. 

Link to comment
Share on other sites

Košarkaši Crvene zvezde učestvovaće na jednom od dva izuzetno jaka turnira, koja će se igrati u septembru u Antaliji u okviru Glorija kupa.

Beogradski crveno-beli će nastupati od 8. do 13. septembra, a prvi rival će im biti ekipa Turk Telekoma. Na turniru učestvuje osam ekipa, a pored Zvezde tu su još i evroligaši Anadolu Efes, Fenerbahče i Himki, kao i timovi iz FIBA Lige šampiona Galatasaraj, Tofaš, Karšijaka i Turk Telekom.

U zavisnosti od ishoda utakmice protiv Turk Telekoma, Crvena zvezda će 11. septembra igrati ili polufinale ili razigravanje za 5-8. poziciju protiv Fenerbahčea ili Karšijake, da bi treći duel na turniru, u zavisnosti od ostvarenih rezultata, odigrala 12. ili 13. septembra.

Prvi turnir Glorija kupa igraće se u Antaliji od 2. do 6. septembra, a učestvovaće ekipe AEK-a, Anadolu Efesa, Bahčešehira, CSKA, Galatasaraja i Himkija.

Sve utakmice Glorija kupa moći ćete da pratite u direktnim prenosima na kanalima Sport Kluba.

Pripreme za nastupajuću sezonu, košarkaši Crvene zvezde pod komandom novog trenera Saše Obradovića započinju u ponedeljak, 10. avgusta, a prvi deo planiran je da se obavi na Kopaoniku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...