Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Sa Gistom je raskid koji je kostao i nesto je ostalo da se isplati. Uglavnom poenta je da nema dugovanja sem to nesto prema Gistu i jos nekom cije ime nije pomenuto al ne neka veca suma.

 

Cist bek suter je pomenut. Bas naglaseno na to suter.

Link to comment
Share on other sites

Ma mogu oni da pominju sta zele.

 

Prosle sezone su urnisali tim sa cuvanjem mesta za juniora, ove nisu uspeli sa manjim budzetom da dovedu vise od 2 pristojna igraca. Na najvaznijoj poziciji ce nam igrati dva igraca koji su prosle sezone igrali za EC klubove, ali imamo po 3 krila, 3 krilna centra i 3 centra i daj sad da imamo i 3 beka - nece da se baci.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, goldberg said:

Sta je sa Gistom i njegovim ugovorom?

 

Nebojsa voli da mislimo da ga vise ne placamo, a on jos nema klub pa nesto ne verujem da bi sedeo bez prihoda jer ne moze da podnese da ga placamo, a ne igra za nas.

 

Cekaj da pogledam Gist_ugovor_potpisano_scan.pdf i BudzetKKCZ2019-2020.xlsx :default_coffee:

 

 

 

 

mmmm... neko mi hakovao komp, obrisani fajlovi... rusi su sigurno 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Ma mogu oni da pominju sta zele.

 

Prosle sezone su urnisali tim sa cuvanjem mesta za juniora, ove nisu uspeli sa manjim budzetom da dovedu vise od 2 pristojna igraca. Na najvaznijoj poziciji ce nam igrati dva igraca koji su prosle sezone igrali za EC klubove, ali imamo po 3 krila, 3 krilna centra i 3 centra i daj sad da imamo i 3 beka - nece da se baci.

 

Prosla godina je skolski primer kako se ponasaju pijani milioneri. Zali boze para za Gista, Brauna, Perperoglua, Stimca... a sa druge strane potpuno lose izbalansiran tim sa jednim plejom i sincicem. Bas sranje.

 

Ove godine tim izgleda skromnije, ali ja sam ubedjen da ce izgledati bolje nego prosle godine, je ovo sto je dovedeno, dovedeni su fajteri. Nama svakako treba jos jedan bek, a ja nemam sumnju da ce Obradovic da pogodi, doduse ne iskljucujem mogucnost da bude negodovanja posto nece biti Pullen ili Munford. :)

Link to comment
Share on other sites

derik braun je po izjavama insajdera ovde bio vrlo pristupacne cene, zbog kontinuiranih problema sa povredama. 

 

perper je zaradio svaki dinar po dva puta, uostalom, potpisan je sezonu ranije 

 

gist je jedini "swinging for the fences" potez, koji se ispistavio kao promašaj ali ja sam tada bio oduševljen potpisom a ne sećam se ni puno nezadovoljnih na temu. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Zapravo sam na to i hteo da skrenem paznju. Svi smo bili odusevljeni, ali ljudi koji su u struci  su ipak trebali da znaju u sta se upustaju. Perperoglu jeste potpisan sezonu ranije, ali je u drugoj sezoni imao platu koja bas ne prilici igracu od 35/36 godina.

 

Ali glavni problem je bio svakako to sto smo napravili na papiru zmaj ekipu, i onda sve to zasrali sa Filipom kao bekapom, i to kao "zeljom trenera" u sta verujem ni sam Tomic nije verovao. 

 

Ove godine sigurno fali bek, kombo bek, i fali verovatno startna cetvorka ako Borisa ode. Ako ne, ja bih zaista da mu se konacno da sansa.

 

I jos nesto, zestoko smo se ogresili o brata Fajea prosle sezone, jednako kao i o Borisu ako ne i vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gist je u pocetku bio dusa ekipe. Okupljao je igrace, bodrio ih. Posle je otisao u kurac. Ubedjen sam da je najveci razlog bilo forsiranje tatkovog sina koji mu je isao na zivce. Naravno, to profesionalac ne sme sebi da dozvoli. Da je Gist imao na kecu jednog Jovica, sve bi drugacije izgledalo.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, berti said:

Gist je u pocetku bio dusa ekipe. Okupljao je igrace, bodrio ih. Posle je otisao u kurac. Ubedjen sam da je najveci razlog bilo forsiranje tatkovog sina koji mu je isao na zivce. Naravno, to profesionalac ne sme sebi da dozvoli. Da je Gist imao na kecu jednog Jovica, sve bi drugacije izgledalo.

 

 

Daj onaj snimak gde gura krmka sa puta...

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

 

Daj onaj snimak gde gura krmka sa puta...

Kad god vidim taj snimak uvek se nadam da ce jace da ga gurne nego kod prethodnog gledanja.

 Neka postavi neko ko ima snimak, uvek je merak to gledati.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Šta je bio problem sa Čabarkapom kao SD? Nije dovoljno energično klimao glavom?

I ko će biti nova ikebana?

I da, koja je fora sa Kešeljom?

Miško ga gotivi, Čović ga gotivi, sve to bez jasnog razloga.

 

ovo sa keseljem ni meni nije jasno, prvo su ga izgurali do olimpijakosa i reprezentacije, a cak i kada je postao totalni rekreativac dobio je dvogodisnji ugovor sa zvezdom. a sada ga guraju da bude i funkcioner kluba. ne lici fizicki na miska da bi moglo da se tvrdi da je plod njegov avantura iz mladosti. jos manje lici na covica.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da nam je Filipovih 120k najveci problem. Nisu nam se isplatili mnogi igraci. Nije se isplatio ni Gist, ni Mekel, ni muceni Rajan. O Jankovicu, pa i Jovanovicu i da ne govorimo. Nisu ni za trecu opciju na svojoj poziciji. Realno bi Filip mogao da ima ulogu Rebica, da naravno nije sin ciji jeste. U tom slucaju tih 120k ne bi bilo nista strasno. Ovako je po meni to ok cena samo da nije u nasem klubu, jer sa njim je atmosfera jako losa prvo na tribinama pa onda i u samoj ekipi.

 Ne mislim da on ili ma koji drugi igrac treba da se odrekne onog sto mu ugovor garantuje. Prosto su to sve stvari o kojima klub treba da razmislja pre nego sto potpise ugovore sa igracima.

Mislim da smo svi ili gotovo svi zeleli da ode iz Zvezde. Covek se pokupio i otisao. Alternativa tome je bila da ostane a da ne ulazi u igru. Po meni losija opcija po klub. Nezadovoljan igrac na svakom treningu.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Haggard said:

 

ovo sa keseljem ni meni nije jasno, prvo su ga izgurali do olimpijakosa i reprezentacije, a cak i kada je postao totalni rekreativac dobio je dvogodisnji ugovor sa zvezdom. a sada ga guraju da bude i funkcioner kluba. ne lici fizicki na miska da bi moglo da se tvrdi da je plod njegov avantura iz mladosti. jos manje lici na covica.

 

Nemoj tako, i Kešelj i Dozet su zadužili košarku u Srbiji...

 

 

 

 

 

...svojim tvitovima. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Tako se ne ponasa jedan profesionalni kosarkas. Ali dobro. Bitno da je izazvao osmehe i odusevljenja. 

 

Surgent Buzzkill...

 

Naravno da je neprofesionalno, ali ko zna šta je tu sve bilo da bi tako reagovao. Osim toga, Fitja mu se ubacio u putanju kretanja i kilavio se. Ni tako se baš ne ponaša profesionalac već vreća sala.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, goldberg said:

Ma mogu oni da pominju sta zele.

 

Prosle sezone su urnisali tim sa cuvanjem mesta za juniora, ove nisu uspeli sa manjim budzetom da dovedu vise od 2 pristojna igraca. Na najvaznijoj poziciji ce nam igrati dva igraca koji su prosle sezone igrali za EC klubove, ali imamo po 3 krila, 3 krilna centra i 3 centra i daj sad da imamo i 3 beka - nece da se baci.

 

Imamo i 3 pleja. Volden, Hol i Uskokovic. To nam je to, svidjalo se to nekom ili ne. Ostaje da se vidi ko je taj bek pored Lojda i Radanova.

 

Inace Borisa je glavom na draftu. Mi smo spremili i mašnicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...