Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

4 minutes ago, Sector said:

Potpuno besmislen potpis. Godinu dana ce mu trebati da postane EL igrac u najboljem slucaju. 

 

Napravili smo guzvu u reketu a nemamo 2 igraca na koja se mozemo osloniti u EL. Jedino da Simon poludi pod stare dane. 

Cini ti se da smo napravili guzvu, cim se Rit dovodi koji moze i 4 i 5 znaci da Jovanovic ide. I to je ok zamena. A ako se ispostavi da ide Simanic u NBA, trebace startna 4.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Cini ti se da smo napravili guzvu, cim se Rit dovodi koji moze i 4 i 5 znaci da Jovanovic ide. I to je ok zamena. A ako se ispostavi da ide Simanic u NBA, trebace startna 4.

Simanic ne moze otici nigde do kraja Novembra, on tek treba da prodje na draftu ( ako prodje), novo prvenstvo NBA pocinje tek u Decembru, do tada ima ko zna koliko vremena.

Reath ce pre biti treca 5ica i dolazi kao zamena za Odza,ali za razliku od Odza moze vrlo uspesno da igra i na pozciji 4.

Zatvorene su visoke pozicije i svakako pored MJK< SIMONOVIC<REATHA i u nekim varijantama i Davidovac sigurno se nece dovoditi niko vise na 4.

Jovanovicu ce se vrlo verovatno naci klub.

Reath je ponudjen Obradovicu dan po potpisu za KKCZ i jos tada je dao zeleno svetlo da se dovede. Nije da vec nije pisano o tome i da se sada neko iscudjava otkud Reath.

 

Jos jedan igrac se trazi i to na poziciji playa/beka i to bi bilo to do daljneg.

 

Igraci stranci dolaze sledece nedelje na testiranje i samoizolaciju, svi 11/12 tog na Kopaonik na pripreme. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Cini ti se da smo napravili guzvu, cim se Rit dovodi koji moze i 4 i 5 znaci da Jovanovic ide. I to je ok zamena. A ako se ispostavi da ide Simanic u NBA, trebace startna 4.

 

Ma koji Jovanovic, ko da je njega neko racunao... 

 

Imamo Nnoka, Kuzmica, Rita, Simanica, Simona i Kuridzu. 

 

Nnoko je sigurica i donekle Simon ali se bojim da se Saletu ne zavrti glava od rotacija protiv jacih timova u pokusajima da nadje pravu petorku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Predragdjape said:

Cini ti se da smo napravili guzvu, cim se Rit dovodi koji moze i 4 i 5 znaci da Jovanovic ide. I to je ok zamena. A ako se ispostavi da ide Simanic u NBA, trebace startna 4.

 

Pa sa Jovanovicem bi to bilo 7 igraca.

 

Imas 6 igraca od kojih nijedan nema 18 godina i tu je samo da trenira sa ekipom. Pritom, dvojica su na kraju karijere, Simanic nije nista pokazao do sada, Reath je igrao jedino ABA ligu u FMP i Kuzmic nije igrao kosarku tri godine. Reath ima visinu i dobar sut za 3 poena i ne moze na 5. Pa to vec imamo u Simonovicu i Simanicu, a ako ni Jagodic ne moze na 5, kako se zamislja ta rotacija? Kao sedenje na klupi igraca koji nije klinac koji samo upija i uci? Imamo da placamo toliko drugih i trecih opcija, a nemamo vise od dvojicu igraca koji su do sada igrali evroligu, a da to nije u dresu KKCZ.

 

Besmislen potpis, em je stranac, pa vec vidim da mu se sredjuje drzavljanstvo, em to vec imamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je to sve od visokih nama sezona bukvalno zavisi od reathovog upsidea i od toga koliko je kuz spreman!

Cak i kad bi sve bilo ok, ne vidim kako ovo moze izaci na dobro bez ozbilje startne cetvorke.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@NateDobro nije u pitanju fudbal gde se prelazni rok zavrsava 31. Avgusta (ove godine kasnije zbog specificne situacije) i onda si do Januara sprecen da eventualno dovedes igraca ako ti zatreba iz nekog razloga.

 

Sezonama unazad smo (ne samo Zvezda) dovodili igrace ako zatreba, a ako se Razvojna liga ne bude igrala ponuda ce biti velika na svim pozicijama.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Potpuno besmislen potpis. Godinu dana ce mu trebati da postane EL igrac u najboljem slucaju. 

 

Napravili smo guzvu u reketu a nemamo 2 igraca na koja se mozemo osloniti u EL. Jedino da Simon poludi pod stare dane. 

Umjesto da imate zvjerinu poput Apica na tom mjestu 😄 

Bolji je Reath potpis nego neki drugi sto su dosli zadnjih dana, i korisniji ce biti nego sto se cini inicijalno a ne vidim neku pozitivnu reakciju usled toga.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Laki21 said:

Ok je Rit potpis, ali samo na dve ili tri godine. Na godinu dana je potpuno besmislen.

Verovatno nije hteo da potpise nov ugovor, a ostalo mu je jos godinu dana sa FMP-om. Uz dogovor ga prebacili u CZ do isteka ugovora.

 

Link to comment
Share on other sites

Verovatno nije hteo da potpise nov ugovor, a ostalo mu je jos godinu dana sa FMP-om. Uz dogovor ga prebacili u CZ do isteka ugovora.
 
Ja to ne razumem, ako nece da potpise onda lepo ostavi ga u FMP pa neka se kali jos godinu dana, ovako ga razigravamo u EL da bi se bolje prodao. Ja ga bez dvogodisnkwg crvrstog ugovors nikada ne bih potpisao. Ciji je on igrac inace?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Ja to ne razumem, ako nece da potpise onda lepo ostavi ga u FMP pa neka se kali jos godinu dana, ovako ga razigravamo u EL da bi se bolje prodao. Ja ga bez dvogodisnkwg crvrstog ugovors nikada ne bih potpisao. Ciji je on igrac inace?

Negde videh da je CAA ... https://www.caa.com/sportstalent/basketball

ko zna šta planiraju sa njim?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

OK mi je Rit kao treća petica, ali mi je misterija otkud toliko povjerenje da Kuzmić poslije svih povreda i pauza uopšte može još igrati na EL nivou.

 

Ma samo nek se pokaze dobro, mozemo mi u svakom trenutku da mu ponudimo drugu godinu sa opadajucim ugovorom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...