Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

maxbet je obican klikbait portal bez ikakvih informacija, samo u tekstu uoblice ono sto vec svi znamo, ne treba ih prenositi. zna se ko ima informacije, varlas, emiliano, rsb, ostali jedu govna kutlacom.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ojo je tu?

njemu je, koliko znam, istekao ugovor

 

Pa za "novinare" raznih clickbait portala jeste posto je "velika nauka" naci vesti oko Odza i njegovog ugovora. Tako ga cesto navode medju igracima u vestima gde predstavljaju moguci izgled Zvezdinog tima u sezoni 20/21.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Tu su Ojo, Kuridža (koji je ionako upotrebljiviji na 5 nego na 4), Reath, Đorđević kao opcija - sve i da nikog ne dovedemo za Štimcem sigurno neću plakati.

da nije tuzno bilo bi smesno.:default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Ko je citao inervju Obradovica od pre neki dan sve je mogao da procita.

Stimac mu ne treba, jer ga on prihvata kao trecu opciju, a Stime to nece.

Cekace se da se vidi da li ce se obistiniti najave da se razvojna nece igrati, jer ce u tom slucaju biti hrpa igraca za male pare.

Dovesce se jos bar jedan igrac, a ako Kuz ne moze i centar.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Misliš da bi nam ovaj Rejnolds rešio neki problem?

Njega je Štimara školovao u Beogradu za sve pare, a to mu je bila možda najbolja utakmica u El.

di sam ja to spomenuo rejnoldsa?

ovo sto imamo na 4-5 je presmesno i za nivo evrocupa..

simonovic, mjk, simanic

nokko, kuzmic, reath

86% em matori i istroseni igraci, em ni u prajmu ne bi mogli da prismrde back opcijama el tima..

ne trazi niko 5-6 vrhunskih igraca, nit je to moguce, al ovde je samo jedan legit kosarkas, ovo ostalo sve restlovi(tm)

ajde da ih je 2-3, al ne moze 5 njih, missim moze, al onda nemojte da ocekujete rezultat.. 

pa raspali novica sam na ledjima moze da nose svu ovu trojicu sa pozicije 4..

sad ce simonovic od 35+ da nam pod starost izigrava startnu cetvrku, a back up mu mjk koji ni u prajmu tesko da je izlazio iz okvira aba kvaliteta, a tu je veciti talenat blokisa..

na 5 je legit nokko, al ako se bude koristio kao gist, izgledace 5 puta losije od njega, posto gist bar moze da pogodi sa poludistance i izdivlja nesto.. kuzmic koji 3 godine fakticki ne igra kosarku, i reath kao neko low cost resenje..

opet kaem, aj da su tu simonovic i reath, al sa jos jednim legit 4/5 igracem.. a ne i simonovic i mjk i borisa i kuzmic i reath.. ne da je mnogo restlova, nego previse..:default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 12Laki said:

Dok u pasosu ne vidim onaj grcki klub sem FMP-a i Zvezde znam da nije bludni sin u pitanju. :))

A Vošu si zaboravio ?😁

Edited by Uti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...