Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Mi smo sa Alimpijevicem i dosta slabijim timom bili konkurentni. To je ono sto navijaci ocekuju, top8 nikad nije imperativ a kamo li nesto vise u ovakvom formatu gdje je favoritima lakse da opravdaju ulaganja. 

 

Ne vidim zbog cega ovi igraci nemaju kvalitet i iskustvo da sa ozbiljnim trenerom budu konkurentni. Naravno kad se roster zaokruzi. 

 

Jedino sto mene plasi jeste igranje pred praznim tribinama i to mi nekako ubija volju za pracenjem. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, propolis said:

 

Daj I mene ovi likovi da iskautiraju, bar neku Kinu da zabodem. 

 

 

 

 

 

Moze i Japan 😂😂😂

 

I meni Filipine... Pozicija "Teški centar" ( doduše više "teski" nego C  😄 )

 

Raduje povratak Radanova i da ovaj put ne bude puki gledaoc na tribini .

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki John Terry said:

Upravo. Biti konkurentan je imperativ svakako jer bez toga nema poente takmičiti se.

Ali tražiti od najmanjeg budžeta da bude u top 8 je previše. Ajde da prvo vidimo na šta će ličiti tim.

 

Pa to je ono sto sam pisao na temi KK Partizan - ako drzava vec finansira profesionalne klubove, neka ih finansira tako da im omoguci ravnopravno ucesce u takmicenjima u kojima su se plasirali. Sa druge strane, klub je obavezan da se suprostavi svima u EL i da ne odustaje dok postoje neke teoretske sanse.

 

Mi smo prosle sezone igrali sramno u EL. Nismo imali najjeftiniji tim (Zalgiris, Alba i Asvel su bili jeftiniji), cak je to bio fenomenalan tim sa cetvorkom Gist, Jenkins, Stratos i D.Brown od koje nismo dobili nista i doziveli smo da u januaru mesecu trener prica da moramo da se okrenemo ABA ligi i da porazi od Albe i Zalgirisa nisu neuspeh jer nama nije prioritet borba za prolazak dalje.

 

Sad imamo trenera, ali i dosta slabiiji tim i sve ce zavisiti koliko ce Obradovic moci da izvuce iz Kuzmica, Simonovica, Halla, Waldena, da li ce da uspostavi saradnju pleja sa Nnokom, sta ce biti sa mladjim igracima i da li ce oni konacno iskoraciti. Radonjic je cuda pravio sa timom u kojem su mu na 4 i 5 igrali Simonovic (prebacen sa pozicije 3, sa uzasnim brojkama u KKCZ pre dve sezone), Bjelica (tromi veteran koji ne postoji u odbrani i skoku), Mitrovic (igrac bez suta, a da istovremeno nije ultra brz i snazan) i Kuzmic (losa sezona u Panatinaikosu).

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Dovescemo mi jos igraca. Sigurno jednog beka, mozda i dva, i verovatno cetvorku. 

 

5 hours ago, goldberg said:

Mi smo prosle sezone igrali sramno u EL. Nismo imali najjeftiniji tim (Zalgiris, Alba i Asvel su bili jeftiniji), cak je to bio fenomenalan tim sa cetvorkom Gist, Jenkins, Stratos i D.Brown od koje nismo dobili nista

 

Ovde si sam sebi odgovorio na nedoumicu. Da, na papiru to su odlicni igraci, ali video si kako je to izgledalo na terenu. Braun penzioner, Gist nezainteresovan da igra sa Filipom, Jenkins u kanalu, posle smo videli i zasto, privatni problemi, Stratos povredjen, ni senka iz prve sezone, ali je to i logicno, mator covek.

 

Ne slazem se da cemo imati slabiji tim. A trenera cemo imati dve klase iznad. Videli smo na primeru Partizana koliko znaci dobar trener, Partizan je imao vrlo prosecan, talentom zestoko limitiran tim. Ali trener je to sve sklopio.

 

Ja nesto slicno, samo na jos visem nivou, ocekujem od nas ove sezone. Ocekujem i da Radanov dobije postenu sansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Seventh Seal said:

Ne znam za maxbet, ali piše da je tekst delo Bojana Brezovca. On bi trebalo da je pouzdan kad je basketica u pitanju?

 

spacer.png

Brezovac odavno nema veze sa ozbiljnim novinarstvom.  U proteklih mesec dana doveo nam je 15-ak igraca, od kojih je samo Simon potpisao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...