Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

До поласка на припреме, Обрадовић ће на располагању имати све играче под уговором, домаће и странце.

 

Dobro Sale, ne moras bas sve igrace pod ugovorm da vodis na pripreme... kako ono bese "da trenira dok ne nadje inostrani angazman" tako nekako... 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Asterion said:

 

Znam jednu priču...

 

...od druga sa srednje... dobričina, navian...roditelji hteli jedno, on radio drugo...

 

...ode on studirat u LJ, zaljubi se u jednu 'dobru ribu'...skupa živeli...ona studirala, on više manje peglo, kuvao...znate kako idu te stvar, kad si previše pošten/naivna/zaljubljen...

 

...ona diplomirala, zaljubila se u 'boljeg' sa zapada i otišla u Z EU... drug nije nikad završijo faksa....

 

 

Eto, toliko sa moje strane o 'dobrim ribama' i dobrim ljudima.

 

:default_coffee:

Sta je ovo blic zena rubrika???😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Dobra je ova izjava, jer govori da Sale nije "gadljiv" na igrace iz razvojne lige, i da ne insistira samo na proverenim EL i EC igracima. To ipak znatno siri manevarski prostor, narocito na bekovskim pozicijama, gde nam ocigledno fali jos jedan igrac

 

Isto tako ce market biti oversaturated, ponuda ce biti veca od potraznje, pa cemo neke zanimljive igrace tada moci da dobijemo ispod cijene.

 

Edit: A mozda indirektno i vec spusta cijenu igracima sa kojima smo u razgovoru? 😉

Edited by Princeton
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nema razloga da se zazire od razvojne lige, posebno kada imas trenera koji zna svoj posao. to sto neki igrac "trosi" vreme u razvojnoj ligi, ne mora da znaci da je los, nego da ima ambiciju da se domogne nba lige. ti igraci iz razvojne lige su vrlo cesto mnogo ambiciozniji nego ovi evropski ameri tezgarosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Asterion said:

 

Znam jednu priču...

 

...od druga sa srednje... dobričina, navian...roditelji hteli jedno, on radio drugo...

 

...ode on studirat u LJ, zaljubi se u jednu 'dobru ribu'...skupa živeli...ona studirala, on više manje peglo, kuvao...znate kako idu te stvar, kad si previše pošten/naivna/zaljubljen...

 

...ona diplomirala, zaljubila se u 'boljeg' sa zapada i otišla u Z EU... drug nije nikad završijo faksa....

 

 

Eto, toliko sa moje strane o 'dobrim ribama' i dobrim ljudima.

 

:default_coffee:

opasno podseca na pricu o Sasi Doncicu (samo da lokaciju Z EU promenimo u USA) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...