Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

 

 

 

. Dok u ABA svi oko nas koji nas ugrozavaju su azdaje koje placaju igrace zlatom i dijamantima.

 

 

 

Onda su Voldenu komšije uvalile neku bižuteriju. Mislim...šta se radi?

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LosmiSK said:

 

Da spojim postove ipak je alter ego u pitanju.

 

Dobric je prosle sezone potpisao novi ugovor i ako je imao vecu platu u tom ugovoru, potpisao je novi dvogodisnji za znatno manju platu. Davidovac cetvrta godina kako se pisalo rastuceg ugovora, ali izgleda od nazad  rastuci. Simon 100k xD ...Kuzmic potpisao ugovor na dve godine za skoro milionce, sad ima 200k> Lazic i ako je najgori, niko ne sme da mu spusti ugovor :)))  pa cak i onima kojima je to velika zelja.

 

Lepo sto se klub otvorio preko RSB i satelita da saznamo ugovore igrace i sta se desava u klubu.

 

Igraci putuju ekonomskom klasom ''sem'' kad putuju carterom. Kao da u Srbiji ima 30 sedista van ekonomske klase itd..Sta je to 1k smestaj za kosarkasa..

 

Meni tu nije jasno taj fazon da izgledamo sto siromasnije i jadnije i kako se borimo u nekim neravnopravnim uslovima. Dok u ABA svi oko nas koji nas ugrozavaju su azdaje koje placaju igrace zlatom i dijamantima.

 

 

 

Kakav je ko imao ugovor pre korone više uopšte nije bitno. Kuzmić je imao ugovor izmedju 350 i 400k godisnje. Posle saobracajke je ugovor revidiran, a posle korone ponovo. Posto smatras da nije realno da on ima 200k ili manje, ajde mi molim te kazi ko bi mu od Evroligasa dao vise u ovom trenutku. Evo ziv nisam da cujem.

 

Davidovac je u prvoj godini imao 60k. Pa kazi mi koliko treba da mu raste ugovor godisnje? Kazi mi u kom Evroligaskom klubu Lazic i Dobric mogu da igraju, a da nije Zvezda? Simon sa 35 godina u kom Evroligaskom klubu ce imati vise od 10k mesecno?  

 

Da nije korone sigurno bi ugovori bili jači, u ovom trenutku sve sto sam napisao je tacno +- 10%. 

Edited by Borivoje
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Borivoje

Zasto tata jos uvek nije raskinuo ugovor sa sinom?

 

Pitam, jer vidim da se predstavljas kao dobro obavsteni izvor.

 

I koliko ce tatin sin primati u drugoj sezoni u kkcz dok je na pozajmici u FMP-u?

Trebalo je i njega da stavis na spisak kao i Jovanovica.

 

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Laki John Terry said:

@LosmiSK Kad vec imamo Tegeltiju na forumu koji se ovde smeje Borivoju pa ode i napise isti takav upis vezano za KK Partizan, zasto ne bismo imali i Borivoja, koja je razlika? 

Kredibilnost izvora:

1. Daba

2. Veteran

3. Sarac

4. Cooper

.

.

.

.

20. ostali

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Maverick88 said:

Korigovano je to posle onoga od prosle sezone

 

Trebalo je da se koriguje jos jednom jer niko ne zna pa ni on sam koliko je sposoban za basket na najvisem nivou.

 

Filip je imao 120k u Zvezdi to je receno na nekoj skupstini prosle ili pretprosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kronostime said:

Kredibilnost izvora:

1. Daba

2. Veteran

3. Sarac

4. Cooper

.

.

.

.

20. ostali

 

:default_coffee:

 

Kakve to veze ima sa onim sto sam ja pitao? Covek samo sto ne  napise da Partizanovi igraci imaju 15 000 dinara platu a on kredibilan izvor? 

 

E da...cekaj... :default_coffee:

 

Inace, to cemu se smeju ovi kojima to isto smeta na njihovoj temi a ovde se prave duhoviti, upravo je taj isti Sarac koga spominjes kao kredibilan izvor (i sa cime se potpuno slazem) tvrdio. A to je da ce budzet Zvezde biti oko 5 miliona evra ove sezone. To znaci upravo da ce tim kostati 3 do 3.5 miliona. Dakle, iako je Borivoje promasio neke cifre, okviran stav mu je tacan, pa se smejte koliko hocete. Vi, ciji trener nece da radi izpod pola milke a onda ode u Bajern u tradizione de la pljeskavica, za milku evra.

Edited by Laki John Terry
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borivoje said:

 

Kakav je ko imao ugovor pre korone više uopšte nije bitno. Kuzmić je imao ugovor izmedju 350 i 400k godisnje. Posle saobracajke je ugovor revidiran, a posle korone ponovo. Posto smatras da nije realno da on ima 200k ili manje, ajde mi molim te kazi ko bi mu od Evroligasa dao vise u ovom trenutku. Evo ziv nisam da cujem.

 

Davidovac je u prvoj godini imao 60k. Pa kazi mi koliko treba da mu raste ugovor godisnje? Kazi mi u kom Evroligaskom klubu Lazic i Dobric mogu da igraju, a da nije Zvezda? Simon sa 35 godina u kom Evroligaskom klubu ce imati vise od 10k mesecno?  

 

Da nije korone sigurno bi ugovori bili jači, u ovom trenutku sve sto sam napisao je tacno +- 10%. 

 U istom onom gde imaju Tieman, Matisek, Kahudi,Lomaiaz, Lakombe, Bako, Vasturia,Bohoridis, Kalazakis, Sipahi, Candan, Geben, Dimsa, Sanli, Tuncer, Gecim, Balbaj, Sisko, Flakadori, King,Dimitrijevic, Marinkovic, Moreskini, Zaharin, Zubkov, Cincarini, Larencakis, Elis itd....

 

Sa tim da tu niko nema 3-5 godina EL iskustva a vecina imaju verovatno i nesto vise od 10k....

 

Milaknis je potpisao novi ugovor sa isto godina za Zalgiris, znaci i on igra za 10k.

 

Ne znam sta pisu na onom drugom topiku ali ti u principu trolujes,na nekog me podsecas, ali ne znam na koga.

 

Ne mozes tek tako skratiti plate, ne pita se tu samo igrac, vec i agencija. Kako tacno mislis da nekom skratis potpisan ugovor? Meni je potpuno neverovatno da se navijaci bore ko je siromasniji i da bukvalno svi domaci su propast a stranci dolaze samo da bi isli dalje i zaboli bolji ugovori i trenutni im nije u prvom planu.

 

Tek je 26.7 i vidim vec gotov prelazni rok. Meni je skroz ludo da lupate cifre kako vam odgovara i sve u fazonu pa bilo je to na skupstini i zna se to, a KKCZ nijednom nije zbacila za nikog zvanicnu informaciju.

 

Quote

Da nije korone sigurno bi ugovori bili jači, u ovom trenutku sve sto sam napisao je tacno +- 10%. 

 

Doveli smo cetiri strana igraca jos u junu, znaci njima su manji ugovori a ovim domacim svima smanjeni. Onda moraju biti potpisani neki novi ugovori ili ti to sam jednostavno smanjis, taj deo mi nije jasan.

 

Nemam pojma koliki su ugovori, ali nisam video nijedno obavestenje od KKCZ o visni ugovora nikad. Sto npr KKCZ ne kaz javno ugovore ako kaze npr na skupstini  a vi dalje to prenosite po forumima...

 

 

Quote

Kakav je ko imao ugovor pre korone više uopšte nije bitno. Kuzmić je imao ugovor izmedju 350 i 400k godisnje. Posle saobracajke je ugovor revidiran, a posle korone ponovo. Posto smatras da nije realno da on ima 200k ili manje, ajde mi molim te kazi ko bi mu od Evroligasa dao vise u ovom trenutku. Evo ziv nisam da cujem.

 

Kako mislis izmedju 350-400k godisnje, tu valjda treba da se zna tacna cifra. Ne znam ko bi mu sad dao takav ugovor, ali ti imas potpisan ugovor. Gist je imao isto potpisan ugovor pa i Braun,i onda su svi otisli i nikom nista. Ne znam, mozda mu je smanjen a mozda i ne, ali takve informacije klub nije izneo.

 

Kakva klauzula u ugovoru treba da bude da ti nekom smanjis platu na pola zbog saobracajne nesrece i korone. I kome je to u EL smanjen ugovor zbog korone, evo napisi ja nisam upoznat sa tim, koliko vidim ugovori novi potpisani samo rastu.

 

Samo Alba i Bayern su pocli da dovode slabije placene strance iz slabijih klubova. Opet ne vidim da su nekom smanjili ugovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Filipu želim da, kada mu isplatimo STOPEDES iljada evra, iste u zdravlju potroši ali na zupčaste kaiševe...kocku i kvalitetne droge. Dovedeš krštenog iskusnog pleja za 200k koji može da završi sezonu kao najbolja investicija value for money...a onda isplatiš 150.000 evra Filipu besramnom za kliberenje po FMP-u...ugasili ga sutra za svagda.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Vamos Laki said:

Borivoje kuperu drma kavez.

Neka, zanimljive su reakcije na oba topika kad su ove teme u pitanju.

 

Nemam pojma ko je kuper, vise sam hteo da ukazem na to da ima prostora za jedno ozbiljno pojacanje, a mozda i dva.

 

Zvezda je imala osnova i da raskine ugovor sa Kuzmicem, ali nije. Ne treba ocekivati da se javno prica o tome na koji nacin je revidiran ugovor. Za ostale igrace koliko ja znam nije isplacena nijedna cela plata za period kada se nije igralo(april, maj, jun), a koliko je kome isplaceno odnosno koliko je umanjeno ne znam.

 

Ugovori nikako ne mogu biti isti jer nista nije isto. Mi smo za karte kratki 1.5 - 2M evra, ima klubova koji jos vise zavise od tih prihoda. Retko ko je odrzao isti nivo budzeta.

Edited by Borivoje
Link to comment
Share on other sites

Braun    Hol

Filip       Volden

Beron     Lojd

Dzenkins   Radanov

Davidovac  Davidovac

Dobric      Dobric

Lazic        Lazic

Borisa     Borisa

Gist        Simon

D.Braun   MJK

Štimac    Noko

Kuzmić    Kuzmić

Ojo           Rit

 

Pokusao sam da uporedim timove sa pocetka prosle i pocetka ove sezone, ali nije nimalo jednostavno, upao mi je tu Štimac greškom, a zaboravio sam Stratosa. Panter je dosao kasnije. Koliko smo samo nakaradno selektirani prosle sezone, plač majke Božije.

 

Drastično mi se više svidja sadašnji tim. Očekujem još jednog igrača na 1-3, a verovatno samo Sale zna ko bi to mogao biti i gde on uopste vidi Voldena i Davidovca, posto su mi njihove uloge trenutno u magli.

Edited by Borivoje
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Borivoje said:

Braun    Hol

Filip       Volden

Beron     Lojd

Dzenkins   Radanov

Davidovac  Davidovac

Dobric      Dobric

Lazic        Lazic

Borisa     Borisa

Gist        Simon

D.Braun   MJK

Štimac    Noko

Kuzmić    Kuzmić

Ojo           Rit

 

Pokusao sam da uporedim timove sa pocetka prosle i pocetka ove sezone, ali nije nimalo jednostavno, upao mi je tu Štimac greškom, a zaboravio sam Stratosa. Panter je dosao kasnije. Koliko smo samo nakaradno selektirani prosle sezone, plač majke Božije.

 

Drastično mi se više svidja sadašnji tim. Očekujem još jednog igrača na 1-3, a verovatno samo Sale zna ko bi to mogao biti i gde on uopste vidi Voldena i Davidovca, posto su mi njihove uloge trenutno u magli.

 

 

Unutrasnja linija prosle godine (9 igraca):

 

D.Brown, Faye, Simanic + MJK

Gist, Kuzmic, Ojo, Jovanovic + Stimac

 

Vanjska linija prosle godine (10 igraca):

 

Lorenzo, Filip + Lucas

Jenkins, Baron, Lazic + Panter

Stratos, Dobric, Davidovac

 

 

Ako se ovako postavi, onda ja vidim otprilike izmjene ovim redoslijedom:

D.Brown - ?

Faye - MJK

Gist - Nnoko

Ojo - Reath

Lorenzo - ?

Jenkins - Walden

Filip - Hall

Baron - Lloyd

Stratos - Simonovic

 

Po ovom rezonovanju fale jos jedan bek i krilni centar. Ako je budzet sasjecen, onda mi je sasvim ok da se pruzi veca sansa Borisi i Radanovu, da vidimo koliko mogu, pa u odnosu na to korigovati roster. Kuzmic je takodje znak upitnika - koliko vidim trenira jako, izgleda obecavajuce. Reath, po nekom mom osjecaju ce da bude prijatno iznenadjenje. Meni se takodje svidja ekipa, izgleda fino izbalansirana, bez nekih velikih kratera.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Ako se ovako postavi, onda ja vidim otprilike izmjene ovim redoslijedom:

D.Brown - ?

Faye - MJK

Gist - Nnoko

Ojo - Reath

Lorenzo - ?

Jenkins - Walden

Filip - Hall

Baron - Lloyd

Stratos - Simonovic

 

Po ovom rezonovanju fale jos jedan bek i krilni centar. Ako je budzet sasjecen, onda mi je sasvim ok da se pruzi veca sansa Borisi i Radanovu, da vidimo koliko mogu, pa u odnosu na to korigovati roster. Kuzmic je takodje znak upitnika - koliko vidim trenira jako, izgleda obecavajuce. Reath, po nekom mom osjecaju ce da bude prijatno iznenadjenje. Meni se takodje svidja ekipa, izgleda fino izbalansirana, bez nekih velikih kratera.

 

Mnogo vise mi se dopada ovogodisnji sastav iako je proslogodisnji bio mnogo atraktivniji. Ove godine ocekujem visoko-kvalitetnu timsku kosarku. Samo da konacno pocne ta sezona.

Baron - Lloyd

Stratos - Simonovic

Ovde je najvise problema. Beron je neko ko najbolje igra kada je najteze i kada je najveci pritisak. Lojd je sveukupno bolji igrac ali od njega mi je i najveci strah, jer je igrac koji zna da igra toplo-hladno. Ali sacekacemo sezonu, Lojdu ce biti lakse da igra nego Beronu jer ce imati postavljenu timsku igru. Stratosa svakako ne moze zameniti Simonovic i najvise ce nam faliti ona Stratosova igra(nezaustavljiva) jer je on jos jedan igrac koji najbolje igra kada je najpotrebnije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Princeton said:

Ako se ovako postavi, onda ja vidim otprilike izmjene ovim redoslijedom:

D.Brown - ?

Faye - MJK

Gist - Nnoko

Ojo - Reath

Lorenzo - ?

Jenkins - Walden

Filip - Hall

Baron - Lloyd

Stratos - Simonovic

 

Kapiram da poredite sastave sa pocetka sezona, ali mislim da ne treba tako da gledamo vec onaj koji je zavrsavao sezonu sa ovim koji ce poceti. 

 

Jer onda ti ovde nedostaje Panter, to ni malo zanemarivo nije. Lukasa mozemo da zanemarimo. I Stimac, ali ajde... 

Inace se slazem sa poredjenjem. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...