Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:
  Quote

 

The report about Ndour was incorrect I got it from a bad serbian source, sorry for mistaken,

fans

 

Car, nema šta ... :Hail:

  Quote

Crvena Zvezda wants to sign Nigel Williams Goss, sources tell.

:lol_2:

 

Najebo se majke ovom source-u za Ndour-a i nabavio boljeg koji mu sad javlja za Goss-a. I tog ce da otkaci kad ga ispali sa informacijom pa ce morati novog da trazi.

Ima na instagramu tih "insajdera" od 15-16 godina koliko hoces, nepresusan "izvor" za mladog Jonathan-a.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Borca said:

 

Najebo se majke ovom source-u za Ndour-a i nabavio boljeg koji mu sad javlja za Goss-a. I tog ce da otkaci kad ga ispali sa informacijom pa ce morati novog da trazi.

Ima na instagramu tih "insajdera" od 15-16 godina koliko hoces, nepresusan "izvor" za mladog Jonathan-a.

 

Jedan od tih ludačkih instagram insajdera grobarima najavljuje Ekpe Juda, taj je u nekom svom carstvu snova, Garcia bar pokušava da bude realan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vepar said:

Sve je to ok, samo sto Vasa ne moze da bude vodja reprezentacije

 

Decko puca pod pritiskom, cak je i finalu el pao totalno, a da ne pricam o igrama za nacionalni dres. Ok, imao je smrtni slucaj na proslom prvenstvu pa je neukusno... ali je taj tip igraca, uostalom, videlo se i u Zvezdi da ne moze da se izbori s tim

 

Nego, sta se desava sa Simanicem, jel odlazi napokon? 

 

Mislim da se prelako daju ti epiteti luzera, vinera i ostalo. Nit ih iko od nas poznaje, niti iko moze da se stavi u kontekst toga. Mos misliti, igrao jedno EL finale u zivotu i lose odigrao, i odmah je luzer? A to sta je sve prosao i kako je odigrao do tad, ne vazi? A da je npr igrao ko kurac te prethodne tekme, a da je finale resio, onda bi bio viner? Nidje veze, sira slika mora da se gleda. 

 

U reprezentaciji smo igrali bez totalnog sistema, Jokic je ko dibidus izgledao.

 

Btw, kolko se secam za Tea je isto to vazilo jer nije mogao da uzme par godina EL, pa ne vidim da smo bili losi sa njim kao floor generalom. 

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Babaduka said:

A jebo sebe, kad toliko visi na tnjiteru, mogao je procitati da je Gos izjavio da ne zeli da predje kod nas, mogao je izmisliti nekog drugog...

Da Goss nema primamljivih ponuda i da mu ponudimo dobru cifru i ulogu, zaboravio bi on u sekundi sta je napisao na twitteru.

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Mislim da se prelako daju ti epiteti luzera, vinera i ostalo. Nit ih iko od nas poznaje, niti iko moze da se stavi u kontekst toga. Mos misliti, igrao jedno EL finale u zivotu i lose odigrao, i odmah je luzer? A to sta je sve prosao i kako je odigrao do tad, ne vazi? A da je npr igrao ko kurac te prethodne tekme, a da je finale resio, onda bi bio viner? Nidje veze, sira slika mora da se gleda. 

 

U reprezentaciji smo igrali bez totalnog sistema, Jokic je ko dibidus izgledao.

 

Btw, kolko se secam za Tea je isto to vazilo jer nije mogao da uzme par godina EL, pa ne vidim da smo bili losi sa njim kao floor generalom. 

 

Pritom, Vasa je cak te godine polufinale i cetvrtfinale pokidao, a nisu uopste bili naivni protivnici.

 

Mada, razumem ja i njegove kriticare. Dok se on ne proslavi u repki (ili domacem klubu jel'te) uvek ce se njegovi uspesi gledati sa rezervom.

 

Jbg, takva smo kosarkaska publika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Haggard said:

 

Jedan od tih ludačkih instagram insajdera grobarima najavljuje Ekpe Juda, taj je u nekom svom carstvu snova, Garcia bar pokušava da bude realan.

 

Evo mladjani Jonathan pre sat vremena okaci Twitt da je Partizan jako zainteresovan za Juda i naravno na kraju Twitt-a standardno "Serbian source told".

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Borca said:

 

Evo mladjani Jonathan pre sat vremena okaci Twitt da je Partizan jako zainteresovan za Juda i naravno na kraju Twitt-a standardno "Serbian source told".

 

A uskoro će mu "Serbian source" javiti da je Pjer Džekson velika želja Zvezde   😆

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Horium said:

 

Pritom, Vasa je cak te godine polufinale i cetvrtfinale pokidao, a nisu uopste bili naivni protivnici.

 

Mada, razumem ja i njegove kriticare. Dok se on ne proslavi u repki (ili domacem klubu jel'te) uvek ce se njegovi uspesi gledati sa rezervom.

 

Jbg, takva smo kosarkaska publika.

Nisi svestan koliko si u pravu. Iako kao i svi volim reprezentaciju, oduvek mi je išlo na živce to hajpovanje nekih, a unižavanje drugih igrača. Samo na osnovu igara u reprezentaciji, kao da je to veći deo godine, a ne jedan turnir.

Link to comment
Share on other sites

Jedan komentar u vezi ranije polemike Štimac ili Kuzmić:

 

Ja tipujem na Kuzmića ako postoji bilo kakva šansa da ponovo bude profi košarkaš. Mi smo njega prvi put vratili u zivot, kad je otisao bilo je ljutnje sa nase strane. Ipak dobio je jos jednu sansu, napravio je sranje i klub je mogao da ga otpusti. Nije pusten niz vodu i na neki nacin on duguje klubu. Pretpostavljam da je takva percepcija nase uprave. Uz revizije ugovora on bi kod nas igrao verovatno za manje od 200 000, a ako je iole spreman da nesto odigra to je za klub isplativo. On ima 29 godina i sigurno mu je stalno da povrati karijeru tako da verujem da je fleksibilan oko kinte. 

 

Sto se mene tice, Noko - Kuzmic - Đorđević je pristojna kombinacija na 5.

 

Dolaskom nekog kao sto je Ndur reket bi bio pristojno popunjen. Višak su MJK i jedan od dvojice Simanic - Rit.

Link to comment
Share on other sites

Drugi komentar se tiče fenomena Dobrića i pozicije 2. Da li je Dobrić ikada u Zvezdi zaigrao minut na toj poziciji? Ja nisam zapamtio i uvek se iznova šlogiram kad vidim da ga neko stavi tu. Isti slučaj je i Davidovac koga svi nominalno stavljaju na 3, a on covek jedino to nije igrao. Uvek bio na 1-2 ili na 4. 

 

Hol, Volden

Lojd, Radanov, Davidovac

Lazić, Dobrić

Simanić, Simonović, MJK

Noko, Kuzmić, Đorđević

 

Nije loše za kraj jula. 

 

 

Edited by Borivoje
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto ne stižu vesti o novim pojačanjima ili potencijalnim pojačanjima. Paralelno sa time imamo manji broj predloga i youtube klipova o željama za dopuno rostera na VOX92. Stičem utisak da skauting KKCZ zavisi od dopisa na navijačke forume..😐

Edited by Triticum vulgare
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Borivoje said:

Jedan komentar u vezi ranije polemike Štimac ili Kuzmić:

 

Ja tipujem na Kuzmića ako postoji bilo kakva šansa da ponovo bude profi košarkaš. Mi smo njega prvi put vratili u zivot, kad je otisao bilo je ljutnje sa nase strane. Ipak dobio je jos jednu sansu, napravio je sranje i klub je mogao da ga otpusti. Nije pusten niz vodu i na neki nacin on duguje klubu. Pretpostavljam da je takva percepcija nase uprave. Uz revizije ugovora on bi kod nas igrao verovatno za manje od 200 000, a ako je iole spreman da nesto odigra to je za klub isplativo. On ima 29 godina i sigurno mu je stalno da povrati karijeru tako da verujem da je fleksibilan oko kinte. 

 

Sto se mene tice, Noko - Kuzmic - Đorđević je pristojna kombinacija na 5.

 

Dolaskom nekog kao sto je Ndur reket bi bio pristojno popunjen. Višak su MJK i jedan od dvojice Simanic - Rit.

Priprema se Kuz vec par nedelja. Kači storije na Instagram sa treninga. Sad dal ce biti vajde od toga videcemo. Nadam se da hoce. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Leonard said:

Nego, izgleda da su RSB-ovci istrcali za Reath-a kao i za Pangosa.

Objavili su da je siguran, a od njegovog potpisa ni traga ni glasa. Ne vidim razlog za ovoliko odugovlacenje potpisivanja ugovora, ako je siguran.

Dobro, za razliku od Pangosa, za Reatha se samo mi pitamo. Mislim da je bolji potpis od Kuridze, ali na zalost ne znam kako  bi smo sve to uklopili - MJK/Simanic/Simon, vec je (makar brojcano) guzva na cetvorci, tako da bas ne znam sta se planira. 

Sta mislite, je l ima neka sansa da se, ako se ne uspe sa Kuzmicem, dovede neki mladji centar sa koledza kao rezerva? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...