Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

8 hours ago, madafaka73 said:

 

...A onda mu đavo nije dao mira, pa je otvorio ovaj topic.

...

Prolaze još dva dana, sada je na tapetu spoljna linija i Sale izluđen i iznuren pritiskanjem F5 na spomenutoj temi, ...

 

Da nije mozda Sale bio tada u Rusiji ili jos uvek mozda koristi neki interner koji je dobio dok je radio u Lokomotivi? 🤔 Pitam za drugara admina, 

 

6 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Rusi nam ulaze u igrace, organizuju proteste, ne salju tenkove...Strasno sta nam rade.

 

Eh da je samo to...

 

8 minutes ago, Železničko gnomče said:

Jebote kako gtr provokatorska centrala prati temu, F5 se stiska svakih 10 sekundi

 

Da nije i taj GTR iz Rusije?!

 

Nemojte ljudi... 🙂 ne mogu opet da opravljam forum 😄

image.png.68d5fa13b6d7f1362ba42388b92c8144.png  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Knipex said:

Polovina jula je ljudi. Okosnica tima je tu. Ne bi me čudilo da dovedu 2 igrača u septembru.

Ne bi me cudilo da svi raspuste igrace polovinom oktobra.Sezona je prekinuta sa mnogo boljom epidemioloskom slikom na svetskom nivou.Ili ono sto se kaze kupili smo igraca ali ne mogu da vam otkrijem iz koje zemlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki John Terry said:

@Šarac

Čemu nervoza prijatelju?

Napisao sam maksimalno toliko, nagadjam, nema izvora. Valjda je bilo jasno iz originalnog upisa.

Ma nema nervoze, jos uvek neki nasi a pogotovo komsijski troleri javno pricaju o 14 miliona budzetu.

Onda ti budes "umeren" i napises 5 miliona za tim, verovatno misleci toliko da ide na plate. Ako si mislio na ukupne troskove ,onda sam te pogresno razumeo, izvinjavam se odmah.

Ja i dalje tvrdim da ako ne bude publike, a po svemu sto se predvidja nece biti publike, ne znam samo kako mozemo doci do 5 miliona ukupnog budzeta ako 2 i kusur miliona ne mozemo prihodovati od publike.

Mislim da ljudi kada krenu sa kritikom, prvo moraju da podju od te polazne tacke, novca,  a ne zasto nije dosao ovaj sto je potpisao za Fener, Cska, Valensiju, Zenit, i sta ce nam x ili y igrac iz ovog ili onog kluba.

 

Sve ok. 

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ko moze da veruje prici o 14 miliona, to je smesno ali pre svega i bezobrazno. Nama ce svakako najvece pojacanje biti trener, to je ono sto nam je falilo prethodnih sezona, trener sa iskustvom, znanjem i autoritetom. Budzet ce nam sigurno biti znatno manji, tu nema price. Mogu pojedinci da se klibere koliko god hoce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Šarac said:

Ma nema nervoze, jos uvek neki nasi a pogotovo komsijski troleri javno pricaju o 14 miliona budzetu.

Onda ti budes "umeren" i napises 5 miliona za tim, verovatno misleci toliko da ide na plate. Ako si mislio na ukupne troskove ,onda sam te pogresno razumeo, izvinjavam se odmah.

Ja i dalje tvrdim da ako ne bude publike, a po svemu sto se predvidja nece biti publike, ne znam samo kako mozemo doci do 5 miliona ukupnog budzeta ako 2 i kusur miliona ne mozemo prihodovati od publike.

Mislim da ljudi kada krenu sa kritikom, prvo moraju da podju od te polazne tacke, novca,  a ne zasto nije dosao ovaj sto je potpisao za Fener, Cska, Valensiju, Zenit, i sta ce nam x ili y igrac iz ovog ili onog kluba.

 

Sve ok. 

Nije sve u ljubavi ima nesto i u lovi.

Jel ce gazda da nam refundira sezonske za 3 meseca sto nas je zakinula korona?Po principu turistickih aranzmana,mozete ih iskoristiti sledece sezone.

Ja nisam Delija,ja sam ciganin.Ćoravi vrati pare.😂😂😂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, placebo said:

Nije sve u ljubavi ima nesto i u lovi.

Jel ce gazda da nam refundira sezonske za 3 meseca sto nas je zakinula korona?Po principu turistickih aranzmana,mozete ih iskoristiti sledece sezone.

Ja nisam Delija,ja sam ciganin.Ćoravi vrati pare.😂😂😂

Pa ne može i jare (plej) i pare ... biraj. :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, placebo said:

Nije sve u ljubavi ima nesto i u lovi.

Jel ce gazda da nam refundira sezonske za 3 meseca sto nas je zakinula korona?Po principu turistickih aranzmana,mozete ih iskoristiti sledece sezone.

Ja nisam Delija,ja sam ciganin.Ćoravi vrati pare.😂😂😂

Moze, treba da se vrati za dve utakmice El , i jedna utakmica ABA lige.

Polufinale sa Futurom se svakako ne bi prodavale karte, teoretski smo mogli i ispasti u polufinalu. Znaci minimum  4 utakmice si ostecen.

 

U zavisnosti od toga gde si imao sezonsku, cena jedna utakmice je bila u proseku oko 330 dinara za najeftinija mesta., podnesi zahtev klubu da ti se refundira taj iznos.

KLS svakako niko ne gleda, ali mozes i tu da trazis nadoknadu.

Ako bude pustena publika svakako prvi stani u red i zahtevaj nadoknadu ako resis da kupis i za sledecu sezonu sezonsku.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Pa ne može i jare (plej) i pare ... biraj. :lol_2:

Za pleja nek ćoravi pise čekove na 12 rata administrativnom zabranom.A nama sezonska sa 30 %(pod uslovom da se igra pred publikom).Nek otme Pejdza od Ostoje limara boli me q.

2 minutes ago, Šarac said:

Moze, treba da se vrati za dve utakmice El , i jedna utakmica ABA lige.

Polufinale sa Futurom se svakako ne bi prodavale karte, teoretski smo mogli i ispasti u polufinalu. Znaci minimum  4 utakmice si ostecen.

 

U zavisnosti od toga gde si imao sezonsku, cena jedna utakmice je bila u proseku oko 330 dinara za najeftinija mesta., podnesi zahtev klubu da ti se refundira taj iznos.

KLS svakako niko ne gleda, ali mozes i tu da trazis nadoknadu.

Ako bude pustena publika svakako prvi stani u red i zahtevaj nadoknadu ako resis da kupis i za sledecu sezonu sezonsku.

 

 

 

Naravno,

mi sa tribine realno i nismo osteceni jer kad se preracuna i ako ides redovno cena jedne karte ispadne simbolicna.Sad ne znam koliko gazda deli a koliko prodaje ove pored terena,loze i te skuplje pozicije.Njima je i sa kls-om prosek tekme 1200rsd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ma nema nervoze, jos uvek neki nasi a pogotovo komsijski troleri javno pricaju o 14 miliona budzetu.

Onda ti budes "umeren" i napises 5 miliona za tim, verovatno misleci toliko da ide na plate. Ako si mislio na ukupne troskove ,onda sam te pogresno razumeo, izvinjavam se odmah.

Ja i dalje tvrdim da ako ne bude publike, a po svemu sto se predvidja nece biti publike, ne znam samo kako mozemo doci do 5 miliona ukupnog budzeta ako 2 i kusur miliona ne mozemo prihodovati od publike.

Mislim da ljudi kada krenu sa kritikom, prvo moraju da podju od te polazne tacke, novca,  a ne zasto nije dosao ovaj sto je potpisao za Fener, Cska, Valensiju, Zenit, i sta ce nam x ili y igrac iz ovog ili onog kluba.

 

Sve ok. 

 

Postoji nešto što se zove minimalni budžet kao uslov za učestvovanje u EL...

 

Ako je uprava toliko nesposobna da čak ni to ne može da prikupi, nek lepo ustupi mesto limaru iz Prislonice koji može, a mi u EC ili FIBA ligu šampiona, i Bog da nas vidi.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kokodakalo said:

Po mozzartsport-u

 Lorenzo u Feneru 1 000 000 po sezoni.

Panter u Armaniju 750 000 po sezoni

Bili u Zenitu garantovanih 500 000 plus jos lako dostiznih 100 000 bonusa po sezoni

Djenka u Oli 400 000 po sezoni.

 

Lorenzo mašala...vredeće Kokoškovu svaku paru.

Panter svome jatu...u roster boraca za statistiku.

Beron i dalje u kategoriji ''almost famous'' ...nevera da mu pjani rusi nisu dali veću cifru nego veteranu Simketu onomad.

Djenka brand koji ne podleže trendovima.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Wingwalker said:

...koliko vidim često me se setite ovde...e pa Uvalim vam ga semenkari jedni. Vaš Mihailo.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

fd0976fa64268d9cfbfb7dd002a21a66.jpg

Uvalin je veliki zvezdaš. Podmetnuo se kada su svi drugi bežali. Apsolutno nije zaslužio sprdnju. 

  • Like 19
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Šarac said:

Ma nema nervoze, jos uvek neki nasi a pogotovo komsijski troleri javno pricaju o 14 miliona budzetu.

cesto ti se ponavlja ova prica, gde nicim izazvan uleces na forum i pocnes da se svadjas sa nekim imaginarnom protivnikom

niko na ovom forumu nije pricao o 14m budzeta...ni na ovom na ni komsijskom topiku

i glupo je da uleces ovde i svadjas se protiv b92 komentara

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Uvalin je veliki zvezdaš. Podmetnuo se kada su svi drugi bežali. Apsolutno nije zaslužio sprdnju. 
Slažem se...zato je i post usmeren na svako-malo spominjanje njegove ere u klubu kao donje granične vrednosti zvezdašenja.


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

cesto ti se ponavlja ova prica, gde nicim izazvan uleces na forum i pocnes da se svadjas sa nekim imaginarnom protivnikom

niko na ovom forumu nije pricao o 14m budzeta...ni na ovom na ni komsijskom topiku

i glupo je da uleces ovde i svadjas se protiv b92 komentara

 

To sa 14 mil budzeta je neka rsb metodologija, tipa ako nisi zadovoljan kako je popunjena neka pozicija oni te klepe po usima sa ''to sto ti mislis da nam je budzet 14 miliona''...

 

Inace Henry iz Baskonije je slobodan, mada za njega nam vjerovatno treba bas tih 14 mil. 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

cesto ti se ponavlja ova prica, gde nicim izazvan uleces na forum i pocnes da se svadjas sa nekim imaginarnom protivnikom

niko na ovom forumu nije pricao o 14m budzeta...ni na ovom na ni komsijskom topiku

i glupo je da uleces ovde i svadjas se protiv b92 komentara

Totalno si u pravu.

Ne znam gde sam tebe uopste i spomenuo od kako pisem ovde, ali svakako si u pravu, zna se sta je prihvatljivo i nece se vise ponoviti. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno si u pravu.

Ne znam gde sam tebe uopste i spomenuo od kako pisem ovde, ali svakako si u pravu, zna se sta je prihvatljivo i nece se vise ponoviti. 

 

Šarac kad ga uvije u celofan ironije i veže mašnicu fensi sarkazma...@#$&...uhh, uteče mi završnica, zvonio telefon...ma, nek ide ovako.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...