Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

On 7/16/2020 at 12:13 AM, MetalHead said:

Meni je to OK, ako je Kuzmic i fizicki i mentalno vracen "u vinklu". Ne nadam se da to moze biti onaj Kuzmic iz prvog mandata, ali barem 80% toga bi nam znacilo. I onda Djordjevic da odradi sta treba po regionu dok malo ova dvojica danu dusom... Tu bi bio i Reath ako zatreba.

Ako je slusao Baju malu mindzu u vreme udesa kao i svi iz RS kad se napiju,ja bi mu momentalno dao raskid ugovora.

Edited by placebo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, realno *w said:

 

Ok, onda su mi startne premise bile pogrešne. Hall je doveden da igra 15 minuta po meču, a Walden da najviše vremena provodi na beku?

 

Ne bih da dužim sa ovom raspravom, ali samo ću reći da sam baš uveren da ne postoji šansa da Obradović ovako razmišlja.

 

A kako to Obradovic razmislja? "Imam 3 igraca na 1 i 2, to mi je dovoljno za 60 meceva u ABA ligi"?

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Jedan metak manje. Daj da se resimo i skembeta.

Nzm samo koji je metak izbegnut? Kalina n nije odgovarao jer se sipka pita? A Covic odjednom brine sta ce sipka da kaže, a kada je dovodio Omica i sina i kurcio se da nece njemu navijaci da prave tim tada se nije brinulo dta navijaci kazu. 

Jako sam iznenadjen da je izabrai zvalensiju jer su soanci poznati kao ne tako dobre platise, jer je imao odlicne uslove dogovorene sa Makabijem(mada kod makabije nivac zavisi mnogo od gledalaca, a posto se ne zna da li ce ih i koliko biti, moguce da su i oni odustali) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Nzm samo koji je metak izbegnut? Kalina n nije odgovarao jer se sipka pita? A Covic odjednom brine sta ce sipka da kaže, a kada je dovodio Omica i sina i kurcio se da nece njemu navijaci da prave tim tada se nije brinulo dta navijaci kazu. 

Jako sam iznenadjen da je izabrai zvalensiju jer su soanci poznati kao ne tako dobre platise, jer je imao odlicne uslove dogovorene sa Makabijem(mada kod makabije nivac zavisi mnogo od gledalaca, a posto se ne zna da li ce ih i koliko biti, moguce da su i oni odustali) 

Druze, Ristic je metak. I dalje imam kosmare od one utakmice kad ga je gag meloun urnisao.

Kalina, sto kaze Laki, upiskio bih se od stece da je potpisao.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Druze, Ristic je metak. I dalje imam kosmare od one utakmice kad ga je gag meloun urnisao.

Kalina, sto kaze Laki, upiskio bih se od stece da je potpisao.

Ma Ristic nije ni planiran za ovu sezonu nzm ni sta ste ga racunali uopste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Leonard said:

Jesmo li zaradili nesto?

 

Zar sumLjas??? Minimum za jednu miCku zver...

 

Nekako mi je žao što Rile nije dobio ozbiljnu šansu, da radi sa ozbiljnim trenerom i da vidimo kako to izgleda u ozbiljnom sistemu.

 

 

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Daj reci nam sta je sa skembetom?

Planiraju li se Kuz i Rit? I dovodimo li jos jednog visokog?

 

Ti si našao koga da pitaš??? 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vamos Laki said:

Daj reci nam sta je sa skembetom?

Planiraju li se Kuz i Rit? I dovodimo li jos jednog visokog?

Koliko znam Stimac ima inostrane ponude, da li ce otici nzm zavisi sta odluci, mozda i on ceka da se vidi pocetak priprema i Kuz, ali po meni msm da ce pre otici nego ostati. Rit je vec tu sad nzm kada ce ga objaviti samo. Dodatni igrac isl kao sto sam rekao zavisice od mnogo toga, msm da je sada primarno da jure tog pleja, pa kad i njega nadju, i ako nadju, i vrv da ce se juriti neki preko bare jer tesko da je nesto ostalo od ovoga iz el sto mozeno da platimo ili da nam donese kvalitet

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, placebo said:

Mo Faje u Promiteasu,kako se ogrešišmo o tog coveka...

 

Mozda je o tome ranije i pisano, ono sto sam svojevremeno docuo, Faje je imao nekoliko situacija gde se na treningu i pred ''manje'' utakmice u ABA zalio na sitne povrede/bolove zbog kojih je trazio da te treninge i utakmice propusta. Dan dva posle kada je dolazila EL na red, bolovi i povrede su nestajale. Posle nekog vremena su ispizdeli na njega. Koliko je verodostojan info ne mogu da tvrdim, meni bilo neverovatno da poverujem da se lik sa onakvim ratnickim stavom tako ponasa...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

 

More, sunce, divan grad, dobra kinta, bez prevelikih ocekivanja navijaca, dobra hrana...ma sta ces lepse, nije Dubljevic tantus sto ne mos' puskom da ga oteras iz Valensije skoro deceniju🤣

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dobar je Dzontra... said:

 

Mozda je o tome ranije i pisano, ono sto sam svojevremeno docuo, Faje je imao nekoliko situacija gde se na treningu i pred ''manje'' utakmice u ABA zalio na sitne povrede/bolove zbog kojih je trazio da te treninge i utakmice propusta. Dan dva posle kada je dolazila EL na red, bolovi i povrede su nestajale. Posle nekog vremena su ispizdeli na njega. Koliko je verodostojan info ne mogu da tvrdim, meni bilo neverovatno da poverujem da se lik sa onakvim ratnickim stavom tako ponasa...

 

Mozda je i tacno sve to, ali kroz istoriju svega cega sam se naslusao u svetu i fudbala i kosarke, samo sam naucio da verujem svojim ocima. Jer je glavni modus operandi klubova da kad im neko ne odgovora iz razlicitih razloga, puste informacije tog tipa da se operu i da eto ispadne kako su oni top, a bas taj igrac je preko noci odjednom usadio neku naviku tog tipa preko koje se ne prelazi.

 

Mo je ginuo na terenu, tako da, meni licno je to sasvim dovoljno.

  • Like 20
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Mo Faye je bratina. Vjerovatno najbolje pojacanje u novijoj istoriji Zvezde ako uzmemo u obzir odnos cijena/kvalitet. Covjek nije imao neku zavidnu reputaciju, dosao je sa 33 godine, ali odradio je onu 2018/2019 sezonu vrhunski. Tomic je stvarno znao da ubode dobre strance. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Mo Faye je bratina. Vjerovatno najbolje pojacanje u novijoj istoriji Zvezde ako uzmemo u obzir odnos cijena/kvalitet. Covjek nije imao neku zavidnu reputaciju, dosao je sa 33 godine, ali odradio je onu 2018/2019 sezonu vrhunski. Tomic je stvarno znao da ubode dobre strance. 

Mislim da je Kalina tu ipak šampion. On i Jović su imali baš neke smejurije od ugovora ako se sećam dobro.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...