Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

9 minutes ago, The Seventh Seal said:

Na prvi pogled dobra informacija jer nam realno treba još jedan ozbiljan igrač u reketu, na drugi pogled informacija koja izaziva nemir jer to i dalje znači da nismo izbegli metak zvani vratija se Štime.

Ono kad ne znas koja je gora opcija tj koje zlo je manje. :D

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Apic je sedam godina mladji Stimac, s tim da je cak i od njega sporiji. Stvarno ne vidim sta ga to kvalifikuje da bude u Zvezdi.

 

Djordjevic je slican tip igraca, al je pokretljiviji, a cini mi se i da ima najbolje telo od njih trojice. A i jos uvek je mlad, pa ima neka mogucnost da uznapreduje, za ovu dvojicu je vec kasno. Al da, nije zgoreg spomenuti da je Stime ustvari Apic na steroidima, pa mi je bas neverovatno da je neko njega prizeljkivao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Apic je sedam godina mladji Stimac, s tim da je cak i od njega sporiji. Stvarno ne vidim sta ga to kvalifikuje da bude u Zvezdi.

 

Djordjevic je slican tip igraca, al je pokretljiviji, a cini mi se i da ima najbolje telo od njih trojice. A i jos uvek je mlad, pa ima neka mogucnost da uznapreduje, za ovu dvojicu je vec kasno. Al da, nije zgoreg spomenuti da je Stime ustvari Apic na steroidima, pa mi je bas neverovatno da je neko njega prizeljkivao.

Izivni sto te ovako pitam, da li si ti gledao Apica? Kazes sporji od Stimca, nisam bas razumeo ovaj deo 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz kategorije unexplainable phenomena: ili '' ...kako bre, kako ?'' : Štimac je siromašni rodjak sa sela Dejana Tomaševića. Decenijska proizvodnja lopti Spaldinga i Moltena im je tokom karijere pala na glavu...nešto toga su uhvatili i to je bilo dovoljno za pristojnu internacionalnu i reprezentativnu karijeru. Obojica rupetine u odbrani...kljakavi sa penala i lažne prznice. Zajedno su postavili desetak pismenih blokova na treningu. Košarkaška inteligencija nemerljiva kao i stepen frusta koji izazivaju. Da ne grešim dušu...sada da komšije dovedu igrača Deki look like ne bi mi bilo drago. Da uzmu Štimca...kupio bi njihove dve sezonske i vozio kolegu grobara 300km na svaku tekmu... gorivo, iće, piće i kokice na mene. To bi mi opravilo ovu zasranu sezonu ko ovlašćen servis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Wingwalker said:

Iz kategorije unexplainable phenomena: ili '' ...kako bre, kako ?'' : Štimac je siromašni rodjak sa sela Dejana Tomaševića. Decenijska proizvodnja lopti Spaldinga i Moltena im je tokom karijere pala na glavu...nešto toga su uhvatili i to je bilo dovoljno za pristojnu internacionalnu i reprezentativnu karijeru. Obojica rupetine u odbrani...kljakavi sa penala i lažne prznice. Zajedno su postavili desetak pismenih blokova na treningu. Košarkaška inteligencija nemerljiva kao i stepen frusta koji izazivaju. Da ne grešim dušu...sada da komšije dovedu igrača Deki look like ne bi mi bilo drago. Da uzmu Štimca...kupio bi njihove dve sezonske i vozio kolegu grobara sa posla na svaku tekmu... gorivo, iće, piće i kokice na mene. To bi mi opravilo ovu posranu sezonu ko ovlašćen servis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedino bolja kombinacija bi bio centarski tandem

Stefan Jankovic-Matias Lessor. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LosmiSK said:

Izivni sto te ovako pitam, da li si ti gledao Apica? Kazes sporji od Stimca, nisam bas razumeo ovaj deo 🙂

 

Meni deluje da jeste, stvarno. Ima Apic doduse onu fintu kad sa vrha kapice fintira sut pa krene na ulaz, to je jedini put da sam video da nije spor. Sem toga, pogotovo u odbrani, kao izduvani balon. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja sam da se udje u sezonu sa triom: Nnoko, Kuzmic i Djordjevic.

Meni je to OK, ako je Kuzmic i fizicki i mentalno vracen "u vinklu". Ne nadam se da to moze biti onaj Kuzmic iz prvog mandata, ali barem 80% toga bi nam znacilo. I onda Djordjevic da odradi sta treba po regionu dok malo ova dvojica danu dusom... Tu bi bio i Reath ako zatreba.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...