Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Skinuo sam davnih dana sve pobede tih sezona, neko bese postavio link, i cuvam ih na eksternoj. Valjda su jos tamo, RSB, arhiva utakmica, pogledaj i nadam se da ce ti to osladiti caj.

 

Hvala, buraz.

Link to comment
Share on other sites

Nema uopste vise plejmejkera na trzistu koji nama trebaju.

 

I to sto ima (a sve je to los izbor -Walkup, Hamilton, Christon ...) pokupice Fenerbahce i ostali timovi kojima fali plejmejker.

 

Kad se setim da smo imali jednog Taylora Rochestog i kakve smo balvane coveku doveli za saigrace, place mi se.

 

Posto nemamo Rochestog, Pangosa, MWilla i slicne genijalce (ma i neki Colom bi bio premija), mislim da ce ostati Stimac jer on ne zavisi od pleja, a Kuzmic ce ili u FMP ili raskid saradnje.

 

Mislim da je ovo tih 15 igraca, na svakoj poziciji po trojica:

 

Langston Hall, Filip Covic, Aleksa Uskokovic

Jordan Loyd, Corey Walden, Aleksa Radanov

Branko Lazic, Dejan Davidovac, Ognjen Dobric

Marko Simonovic, Borisa Simanic, Marko Jagodic

Landry Nnoko, Vladimir Stimac, Duop Reath

 

Po imenima mnogo slabiji tim, ali trener je bolji i evroliga je losija ove sezone. Ipak, mislim da ovaj tim i nema neki visok plafon. Prednost je sto je tu samo 5 stranaca, pa cemo imati kompletan tim za domaca takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Mislim da je ovo tih 15 igraca, na svakoj poziciji po trojica:

 

Langston Hall, Filip Covic, Aleksa Uskokovic

Jordan Loyd, Corey Walden, Aleksa Radanov

Branko Lazic, Dejan Davidovac, Ognjen Dobric

Marko Simonovic, Borisa Simanic, Marko Jagodic

Landry Nnoko, Vladimir Stimac, Duop Reath

 

Po imenima mnogo slabiji tim, ali trener je bolji i evroliga je losija ove sezone. Ipak, mislim da ovaj tim i nema neki visok plafon. Prednost je sto je tu samo 5 stranaca, pa cemo imati kompletan tim za domaca takmicenja

Vjerovatno se salis.Sa ovim rosterom smo prosjecna eurokup ekipa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Gde si ti, covece.

Zivim zivot. :lol_2: Salu na stranu, nemam pojma. Svaki put kad udjem, iznervira me nesto pa se proklinjem sto sam se ulogovao.

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Otkad te nema ili retko svratis na forum, redom pozari, protesti, korona, poplave... 😄

Dakle, bolje sto ne dolazim. Ako gledamo sa vedrije strane, makar se nesto desava.

 

Na forum bi me za stalno vratio dolazak Nedovica (ako nije vec negde o'so).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Død said:

Zivim zivot. :lol_2: Salu na stranu, nemam pojma. Svaki put kad udjem, iznervira me nesto pa se proklinjem sto sam se ulogovao.

Dakle, bolje sto ne dolazim. Ako gledamo sa vedrije strane, makar se nesto desava.

 

Na forum bi me za stalno vratio dolazak Nedovica (ako nije vec negde o'so).

Otisao u PAO. Nista, vidimo se dogodine 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Znaci posle dolaska Simona situacija je ovakva:

 

_______, Hall, Uskokovic
Loyd, Walden, Radanov
Dobric, Lazic, Davidovac
_______, Kuridza, Simonovic
Nnoko, Kuzmic, Reath

 

Nije lose uopste, jos da se pogodi sa ova dva igraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Al se mraci poslednjih 10tak strana, za medalju.

Sale, Nnoko, Loyd - uh, jedva cekam sezonu, kakva gre'ota sto cemo ovaj tim verovatno gledati samo preko TV-a...

Pangos najava - drz' te gace F8, here we come, budzet 10mil...

Pangos prop'o -jbga bas sam se smorio, ponestaje nam opcija, nista, daj Hermansona da se sibamo...

Walden - merimo patku, Hamilton je bolja opcija, tesko ce on na 2 sa takvim sutom , statistika kaze da nije neki strelac, ok je za bek ap PG...prosle godine nam je FC3 bio na tom mestu, ma dobro je....

Hall - sta ce nam onda Walden, jel mi to spremamo tim za EC, iz jebenog Promiteasa....igrao u raspaloj Ciboni pre 2 godine...e ako nam je ovo tandem PG za sledecu sezonu F16 EC here we come...

Simke strikes back again na 2 godine- dobrodoslica bratu, al valjda nece igrati vise od 10 min, to je to sto se tice visokih, klacemo se za F4 ABA, 'bem ti zivot jos jedan Keselj...nis' onda daj jos Stimca i FC3, pa da se ritualno samoubijemo, pare se ipak sipaju na tamnu stranu brda, da se nadamo da ce ovaj drugi talas da potraje do septembra 2021...

Cigani madness level pro...🤣🤣🤣

 

Edited by Gudura
  • Like 8
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Noko, Lojd, Volden, Hol, Simon... tako je išao prelazni rok. Bolje bi bilo da je išlo obrnuto, da je počelo sa Simonom i Holom, pa onda Volden, Lojd i Noko, tako bi prelazni rok izgledao bolje, a ovako imamo strah kako će se nastaviti niz, jer nakon početne euforije sa prva dva potpisa, sve posle deluje bezveze  🙂

 

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

meh, na DeDu ce mi uvek prva asocijacija biti underachiever

od vise tih teoretskih prednosti koje ima, jedino sto konstantno koristi jeste sut preko nizeg cuvara odmah iz ruke, bez spustanja lopte dole

ostalo je sve nekako nedoreceno

 

edit: i naravno cigare

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš zadovoljan kako smo pokrili poziciju 4, tu je mega talenat Boriša, tu je kamen-kremen Kuridža i iskusni poenter bez mane Simooooonović. ttoalno različiti tipovi igrača koji mogu sasvim solidno da odigraju sezonu. Ako zatreba može i Davidovac da priskoči, sve domaće :classic_tongue:  

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Nema uopste vise plejmejkera na trzistu koji nama trebaju.

 

I to sto ima (a sve je to los izbor -Walkup, Hamilton, Christon ...) pokupice Fenerbahce i ostali timovi kojima fali plejmejker.

 

Mislim da ne treba da budemo toliko neskromni i kazemo da na trzistu nema bas nijednog igraca koji bi bio dobar izbor za nas.

A da isti taj igrac bude dovoljno dobar za Fener ili Makabi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...