Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Jesu neukusne.

 

Elem, prihvatam da nisi mislio na to da je urnebesno.

 

 

Nama je jezik dosta ogrubio. Meni je recimo vrlo neukusno kad se neki igrač, pa makar bio i Filip Čović, opisuje kao "kancer ekipe".

Naprosto, ne sviđa mi se kad se u priči o banalnoj zabavi kakav je sport upotrebljava tako morbidna terminologija. Ali, šta se može.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Maverick88 said:

Zvanicno Danga je presao na drugu stranu. Sve najbolje sto se mene tice i da ga povrede zaobidju. 

Dodao bih samo i zelju da ne osvoji trofej dok je u kkp-u.

Edited by Leonard
  • Like 23
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Wingwalker said:

 

šta ti je moć ''prelaznog ''...tebi ladno a ja za par sekundi:

 

,, aha....Mustafa....holi šit - 2.18cm

...leptejebo...92 procenta za dva...''

 

...voč jor steps dud.

Moja prva asocijacija na jesen je

 

Oko 1:15 je rešenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Nama je jezik dosta ogrubio. Meni je recimo vrlo neukusno kad se neki igrač, pa makar bio i Filip Čović, opisuje kao "kancer ekipe".

Naprosto, ne sviđa mi se kad se u priči o banalnoj zabavi kakav je sport upotrebljava tako morbidna terminologija. Ali, šta se može.

 

Apsolutno, i sam sebe cesto uhvatim u upotrebi neprimerenih termina.

 

https://www.danas.rs/sport/pravi-se-nova-legija-stranaca/

 

Izgleda Tegeltija pise i za Danas.

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

 

Baš je preterao. Pritom su mu Kuzmić, pa još i Štimac (ugovor do kraja sezone), "već obezbeđeni starosedeoci". Najgore, već u prvom pasusu baca tezu:

"novi trener Zvezde, nema nameru da „surfuje“ košarkaškim tržištem i traži pojačanja u igračima od kojih bi koristi trebalo da ima i srpska reprezentativna košarka,“

 

Surfuj ti po svom crno-belom svetu, pa ako ne obori neki talas zavisti, uhvati Gagića opet za reprezentaciju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki John Terry said:

Veoma lako se prepoznaju tendenciozni tekstovi, ali ovaj je otisao u krajnjost pominjuci faking Rebica kao nekog kog je trebalo razmotriti...

Razmatrane su sve domace opcije na pleju, ali se zakljucilo da jedino tu moze da zadovolji Jovke koji nije realan da se dovede,barem za sada. Ostale opcije nisu zadovoljile ili mogle da zadovolje bilo kakve kriterijume kod Saleta. Zato se i odlučilo da se ide vrv na 4 strana igraca na 1 i 2.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Majak said:

 

 

Surfuj ti po svom crno-belom svetu, pa ako ne obori neki talas zavisti, uhvati Gagića opet za reprezentaciju.

Taj lik je pisao ovaj tekst

https://www.danas.rs/sport/iz-kuce-slavnih-zbog-novca-i-evrolige/

 

kao i onaj u kome je Bogdana opisao kao igraca koji se proslavio u Zitku i na turniru u dresu FMPa, da bi kasnije ostisao u Fener.

 

Tako da vam je ta klasifikacija pogresna.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Извињавам се, одакле информација за Симона? Знам да је овде одавно било најављивано, у случају да се не доведе странац на тој позицији, али има ли ишта званично кад се већ честитамо? РСБ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Извињавам се, одакле информација за Симона? Знам да је овде одавно било најављивано, у случају да се не доведе странац на тој позицији, али има ли ишта званично кад се већ честитамо? РСБ?

Nema veze Simke sa tim strancem na 4/5 koji se planira, vec sam rekao, da ako Simke dodje bice zamena za Simanu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tekst u Danasu je sasvim korektan i novinar nema veze sa Tegeltijom, jer...razume bar kosarku na terenu i zadatke igraca. Tegi to ne razume.

 

Sad to kukanje kako nema mladih je vecita tema o kojoj svi, ukljucujuci i doticnog novinara, palamude  bez ikakvog realnog resenja u stvarnom zivotu.

( Nesto kao sa demonstracijama: svi znaju da nece desnicare, nece SZS, nece da sede, nece da se biju, svi kenjaju, ali niko nema resenje.)

 

Aj ti igraj sa Miskovicem, Ascericem, tim pomemutim Rebicem i Novakom EL, pa izadji pred navijace sa 1/22 skorom.

 

Palamudjenje! Demagogija!

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...