Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

9 minutes ago, Ulicni basketas said:


Eh, koliko si puta čuo da je loš trener uzrok krize i loše forme dobrih igrača? Nije Đenka prop’o, ali se uklopio u sivilo. Ok, samo sam napravio paralelu, slični su igrači, s tim što je Hall ima daleko siromašniji CV. Videćemo, možda grešim. A možda se neće ni igrati, pa nema štete.

Mozda je toga, do nepostojanja trenera. Pritom smo bili i prava divljina od ekipe. Medjutim, Djenka je imao i probleme privatne prirode, prosto kao da nije bio prisutan a to je priznaces veliki luksuz za nas. Neko rece da je zapalio u USA i nikoga nije obavestio. Ne znam da li je to tacno, ako jeste onda je to nepostovanje veliko. Kako god, Djenka ce uvek ostati u lepom secanju. 

Link to comment
Share on other sites

Hall je sigurno najbolji bekap plej u postdejo eri. Radičević, Enis, Vepar, Lukas... ovo je apgrejd bez dileme. Prošle sezone u Uleb kupu 6 asistencija na 25 minuta, to je jako dobro. Kažu da je i dobar defanzivac, ima i dobre procente šuta. Ostaje dilema jer dosad nije igrao na najvišem nivou, al jbg, negde moramo i malo da rizikujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična ciganjska: ,,uzi kad ima a ne kad ti treba...''. brinemo što nam je back-up plej EC level kao da dovlačimo pleja iz Lejkersa pa mu zamena mora biti EL igrač. Odgledajte zadnjih par kola Monaka kada je Sale tražio maximum od tima...okom ne možeš ispratiti kretnje od lopte, katovanja i specijale sa duplim blokovima. Upravo ovim rosterom Obradović želi da ispravi greške prethodnog jer mu je i pored veštog Norisa i prodornog Enisa glavni problem bila selekcija šuta jer su često bekovi užeg vidnog polja bacali zadnji pas prvom kog ugledaju i tako napakovali prilično loše procente za tri. Toliko je forsirao to brze kretnje sa loptom da su ova dvojica često igrala i u istoj petorci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Msm da moraju ljudi da shvate da mi necemo igrati kosarku DR, kao ni kosarku koju smo igrali kod Tomica i Sakote,Sale voli da igra sa timom u kome ima bar dva do tri igraca koji znaju sa loptom, a takodje i da svi znaju da igraju od lopte, gde ce se vrv igrati brza kosarka. Meni se ovo do sada uklapa u ono sto sam ocekivao a to je plej, dva kombo beka i bek(po meni je Loyd cist bek sa dobrom kontrolom lopte). E sad mnogo toga ce zavisiti od pleja, i msm da ce djavolski biti tesko naci ga sa EL iskustvom(a da nije Stef) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Cisto sumnjam. Sva trojica su vise 1 nego 2.

Volden i Lojd su cele sezone igrali keceve, Volden eventualno par min u paru sa Gordicem na 2.

 

Ocekujem zamenu za Bilija.

 

Lloyd igrao na 1, pored Coloma, Van Rossoma i Vivesa?

 

Prosle sezone je imao 2,4 asistencije po mecu, cist bek je u pitanju.

 

Od ove trojice najbolji asistent je Hall, odnosno on ima najbolje brojke jer je igrao u EC.

 

Ako dodje bek suter poput Barona, ko ce asistirati, ko ce proigravati centre? Krila ionako imamo i previse.

 

Ja sam za to da se pojuri Hermannsson, on moze da bude dobar asistent i ima pristojan sut.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Haggard said:

Hall je sigurno najbolji bekap plej u postdejo eri. Radičević, Enis, Vepar, Lukas... ovo je apgrejd bez dileme. Prošle sezone u Uleb kupu 6 asistencija na 25 minuta, to je jako dobro. Kažu da je i dobar defanzivac, ima i dobre procente šuta. Ostaje dilema jer dosad nije igrao na najvišem nivou, al jbg, negde moramo i malo da rizikujemo.

Slazem se, samo sto ne bih Enisa trpao u kos sa navedenima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Mogu da igraju i 1 i 2 sva trojica.

Ne kao Bili...mozda bi mogao, nego sva trojica su igrala pleja for real. Strah od Fiće pomucuje razum dok su Borisa i MJK na 4, a Dede i 2-3 Dobric na 3. Na 5 ni ne znamo ko je uz Nnoka.

 

Edit: Vanja, Sastre, Abalde u Valensiji pokrivali 2 uglavnom

U Valensiji su pleja igrali Van Rosom, Colom i Vives. Loyd je igrao gotovo isključivo dvojku, zajedno sa Vanjom. Na 3 su bili Sastre, Abalde i San Emeterio. 

 

Ne znam kakav je ovaj Hall, nikad ga nisam gledao. Očekivao sam da tražimo klasičnog pg startnog kalibra, sad ispade da će nam Walden biti starter na pg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas said:

Zašto smo prodali Đenku i dovodimo navodno ovog? Koji je upgrade? Ok, CJ je imao baš lošu sezonu, ali imala je i većina igrača pod onim nazovi trenerima. 

 

Zato što su im primanja neuporediva.

S ovim likom budžet je dobrano rasterećen, jer sasvim sigurno ne košta više od 100k u prvoj godini (što će mu biti i najveća plata do sada).
Usput će gristi kao pomahnitao jer mu je ovo šansa karijere da se pokaže.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Golijat said:

Spominje se Thomas Walkup za prvog pleja

Jos jedan krvavokolenas. Plasim se da bismo bili u deficitu s talentom

 

4 minutes ago, Manu said:

Dobro je ovo, zadovoljan sam

 

Ko god je opterecen pozicijama, neka procita prethodne postove @madafaka73 na temu, ako vec sam nije svestan kako to funkcionise u modernoj kosarci ( :

Iz perspektive currya, thompsona i greena to mnogo lepo izgleda. Ovoj ekipi bi u slucaju bekovske linije walkup, hall, loyd, walden falilo prilicno talenta i plejmejkinga. Kad uz to dodamo lazu, dobrica, simanica, stimeta i nnoka ta prica prilicno pada u vodu. Trebali bi nam neki davidovac i sikma na kvadrat to da ispeglamo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bićemo po svedu sudeći baš visoki, to ide uz onu priču da Sale voli ekipe kod kojih ima preuzimanja. S tim u vezi mi nije baš jasno kako bi se uklopio Štimac a ni Ristić, oni su baš sušta suprotnost.

 

Ostaje taj glavni igrač, prvi plej, ja iskreno uopšte ne mogu da zamislim nijedno ime sa kojim bi bio prezadovoljan a da je dostupan, nadam se da će me iznenaditi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...