Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

E do kurca ako je to istina. Prelazni rok je tako obecavajuce poceo, a na kraju ispada da cemo izgledati kao krvavokolenaska ekipa iz gornjeg doma EC. Walden i hall bas tanko na pg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

E do kurca ako je to istina. Prelazni rok je tako obecavajuce poceo, a na kraju ispada da cemo izgledati kao krvavokolenaska ekipa iz gornjeg doma EC. Walden i hall bas tanko na pg.

Hall je vise kao drugi kombo bek, ne kao prvi plej. Mi svakako trazimo dva igraca na niskim pozicijama jos, znaci Hall je jedan vrv i docice sigurno i plej ili mozda jos jedan combo bek

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Hall je vise kao drugi kombo bek, ne kao prvi plej. Mi svakako trazimo dva igraca na niskim pozicijama jos, znaci Hall je jedan vrv i docice sigurno i plej. 

Cisto sumnjam. Sva trojica su vise 1 nego 2.

Volden i Lojd su cele sezone igrali keceve, Volden eventualno par min u paru sa Gordicem na 2.

 

Ocekujem zamenu za Bilija.

Edited by leki bg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Maverick88 said:

Hall je vise kao drugi kombo bek, ne kao prvi plej. Mi svakako trazimo dva igraca na nidkim pozicijama jos, znaci Hall je jedan vrv i docice sigurno i plej. 

 Plasim se da se ne preCombinujemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Hall je vise kao drugi kombo bek, ne kao prvi plej. Mi svakako trazimo dva igraca na niskim pozicijama jos, znaci Hall je jedan vrv i docice sigurno i plej ili mozda jos jedan combo bek

znaci od projektovana 4 strana beka, dva klasicna pleja i dva combo beka, dosad su dovedena 3 combo beka a nije iskljuceno ni da sva 4 budu combo bekovi.. masjtorski nema sta:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Cisto sumnjam. Sva trojica su vise 1 nego 2.

Volden i Lojd su cele sezone igrali keceve, Volden eventualno par min u paru sa Gordicem na 2.

 

Ocekujem zamenu za Bilija.

Loyd igraobkeca cele sezone? Sale rekao da je cista dvojka. Rekao za Woldena da moze da odigra isto obe pozicije. I to u kombinaciji sa Loydom npr. I da ce sigirno traziti jos jednog kombo beka i pleja

1 minute ago, n4l1m said:

znaci od projektovana 4 strana beka, dva klasicna pleja i dva combo beka, dosad su dovedena 3 combo beka a nije iskljuceno ni da sva 4 budu combo bekovi.. masjtorski nema sta:default_coffee:

Da to je Sale i najavio jer čovek prosto igra takvu kosarku, ne znam sta je tu cudno ne bi me cudilo da cak igramo sa Loydom na tri u niskim petorkama

Link to comment
Share on other sites

Potvrdili čuvari da ga potpisujemo, ali kao bekap pleja i da se čeka prvi plej i dalje. Ako je tako ja sam prezadovoljan iako bih bio zadovoljan i da smo spolja potpisali samo još prvog pleja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godzo said:

Potvrdili čuvari da ga potpisujemo, ali kao bekap pleja i da se čeka prvi plej i dalje. Ako je tako ja sam prezadovoljan iako bih bio zadovoljan i da smo spolja potpisali samo još prvog pleja.

Oni bese i za Pangosa potvrdili 🙂 Sala mala 😉

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maverick88 said:

Loyd igraobkeca cele sezone? Sale rekao da je cista dvojka. Rekao za Woldena da moze da odigra isto obe pozicije. I to u kombinaciji sa Loydom npr. I da ce sigirno traziti jos jednog kombo beka i pleja

Da to je Sale i najavio jer čovek prosto igra takvu kosarku, ne znam sta je tu cudno ne bi me cudilo da cak igramo sa Loydom na tri u niskim petorkama

Moze Sale da kaze sta hoce, ali Lojd je skoro celu sezonu proveo na kecu kao i Hol i Volden.

 

Dovodjenje 4.pleja, a da nemas krstenog igraca na 3 i 4 bi bilo samoubistvo. Msm ne bi, ako imamo 10+ milki budzet.

 

Edit: razumem ja strah od Zo iz G lige, FC3 i 2 satro komba, ali ova 3 momka su svi dalelo vise plejevi nego dvojke. Dolaze iz EL i EC timova, naviknuti na evropsku kosarku.

Opustite se.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leki bg said:

Moze Sale da kaze sta hoce, ali Lojd je skoro celu sezonu proveo na kecu kao i Hol i Volden.

 

Dovodjenje 4.pleja, a da nemas krstenog igraca na 3 i 4 bi bilo samoubistvo. Msm ne bi, ako imamo 10+ milki budzet.

Ja ga buraz gledah ali nisam video da je igrao pleja cele sezone.Cist bek suter koji moze da odigra povremeno pleja. Woldena jako lepo zna da igra od lopte tako da cak i on moze da odigra solidno beka. A jako je vazno sta Sale kaze i kako ih vidi jer jbg on planira sta ce sa tim igracima ne mi ovde. Meni se ovo savrseno uklapa u njegov stil igre koji je najavio. Ja koliko znam trazi se i igrac na 4,sad da li je 4/3 ili 4/5 videcemo

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Oni bese i za Pangosa potvrdili [emoji846] Sala mala [emoji6]
Nemoj, meni je to i dalje jako bolna tema [emoji1]
Biće ovaj tim bombona, a nema šanse da se ne igra sezona. Veliki bi to udarac bio za celokupni ekonomiju sporta. U nekoj formi će se igrati sigurno.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Godzo said:

Nemoj, meni je to i dalje jako bolna tema emoji1.png
Biće ovaj tim bombona, a nema šanse da se ne igra sezona. Veliki bi to udarac bio za celokupni ekonomiju sporta. U nekoj formi će se igrati sigurno.

Ma igrace se sigurni, sad mozda delom bez publike isl ali videcemo ima jos dosta vremena do tada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maverick88 said:

Ja ga buraz gledah ali nisam video da je igrao pleja cele sezone.Cist bek suter koji moze da odigra povremeno pleja. Woldena jako lepo zna da igra od loote tako da cak i on moze da odugra solidno beka 

Mogu da igraju i 1 i 2 sva trojica.

Ne kao Bili...mozda bi mogao, nego sva trojica su igrala pleja for real. Strah od Fiće pomucuje razum dok su Borisa i MJK na 4, a Dede i 2-3 Dobric na 3. Na 5 ni ne znamo ko je uz Nnoka.

 

Edit: Vanja, Sastre, Abalde u Valensiji pokrivali 2 uglavnom

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Mogu da igraju i 1 i 2 sva trojica.

Ne kao Bili...mozda bi mogao, nego sva trojica su igrala pleja for real. Strah od Fiće pomucuje razum dok su Borisa i MJK na 4, a Dede i 2-3 Dobric na 3. Na 5 ni ne znamo ko je uz Nnoka.

Trazi se igrac na 4 takodje, sad nzm vrv zavisi od mnogo toga da li ce biti to neki 4/5 ili 3/4 igrac pre mislim da ce biti 4/5.

Link to comment
Share on other sites

Lojd u Valensiji čisti bek. Na završnom turniru ne znam da li je tri puta prenosio loptu, tako da ne znam o čemu.

Minja Milošević za Hola kaže da je baš zahvalan igrač ako mu se nađe mjesto u timu. A na snimcima i nesrećni Lipovi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Trazi se igrac na 4 takodje, sad nzm vrv zavisi od mnogo toga da li ce biti to neki 4/5 ili 3/4 igrac pre mislim da ce biti 4/5.

Ako budu Stime i Kuz u rosteru, hm...vece sanse neki Simke 3/4.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Godzo said:

Potvrdili čuvari da ga potpisujemo, ali kao bekap pleja i da se čeka prvi plej i dalje. Ako je tako ja sam prezadovoljan iako bih bio zadovoljan i da smo spolja potpisali samo još prvog pleja.

Ako je hall backup sta smo koji moj dovodili waldena da nam igra dvojku sa 188cm.

Plasim se sa ovolikim comboima da ne zavrsimo kao u lokomotivi kad mu je mardy collins bio najkreativniji igrac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Ako budu Stime i Kuz u rosteru, hm...vece sanse neki Simke 3/4.

Simke msm da ne zavisi od tog igraca na 4,Simke ce vrv ako Borisa zavrsi sve sa draftom i ode u nba sto se ocekuje i na cemu radi Misko da ga zameni. 

3 minutes ago, Ulicni basketas said:

Ne znam, meni se uopšte ovaj ne sviđa. Baš nam nije potreban. 

Ovo stoji, i iskreno moje lično ocekivanje da ce se sada juriti vrv plej kome je kreacija primarna. E sad da li to moze da se nadje videcemo. Nama bi jedan Jovic legao odlicno, i ako svi znamo da od toga nema nista ali kazem takav tip igraca. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Simke msm da ne zavisi od tog igraca na 4,Simke ce vrv ako Borisa zavrsi sve sa draftom i ode u nba sto se ocekuje i na cemu radi Misko da ga zameni. 

Msm da Simke dolazi no matter what. 

Borisa u NBA...I wish, od srca, ali......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...