Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Ako nam je do guzonja Rasid Mahalbasic je 10x korisniji od Stibulatinova, mislim u odbrani isti k, ali ovaj gadja trojke, deli asistencije i jak je kao bik!
Mada bih ja voleo nasu staru zelju Malcolma Thomasa, losija sezona iza njega i 32 godine, a i dalje moze posluziti i to je 4/5 bas sto nam treba po meni.
A bracela Garsija je neki nas i to troll u rangu kupera skoro...
Nemoj vise te od 32, mislim da nam jw dosta tih izluzenih igraca za duzi vremenski period.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dl91 said:

Ne znate vi, Stime je neshvaceni genije 😀😀

 

Pogledajte na kraju kako je znalacki podelio asistenciju, predosetio je prosto Berona a ne da podeli za zicer pod kosem. 

Pogledajte sva tri napad gde Stimac "postavlja blok" i kako su se sva tri napada zavrsila.  I sta da kazemo za odbranu Iversona i Ayona? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

 

jera kapiten. od tih vidjenijih iz 90ih, jedino me je više nervirao zlatko bolic. zvao sam ga zlatko bolid interno. 

Sto te Jeretin nervirao? Mene je on bas bio gotivan igrac, mada to su neki moji poceci pracenja kosarke, ko zna kako bi sad gledao na njega, ali ostao mi je upamcen iz tog perioda kao najveca klasa odmah iza Gurovica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

meni je pen - jeretin drugi omiljeni plejmejkerski par, nakon kombinacije mwill - jovic.

steta sto pen i jeretin nisu imali bolje saigrace, ostatak tima je bio realno krs, osim obine. ali i tako los tim vukli su jako dobro.

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sto te Jeretin nervirao? Mene je on bas bio gotivan igrac, mada to su neki moji poceci pracenja kosarke, ko zna kako bi sad gledao na njega, ali ostao mi je upamcen iz tog perioda kao najveca klasa odmah iza Gurovica.

 

nervirao me je zato što je bio glup košarkaš. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravili ste Milosa Mirkovica, Zmagovo otkrice decenije.

Jera bog kosarke.

Inace, jel primjetio jos neko da komsije cesto naglasavaju da je Bogdan najbolji igrac u KLS-u/ABA-i u zadnjih 20ak godina... kao da su zaboravili da je i Gurovic igrao taj KLS/ABU.

 

3 hours ago, uini said:

 

nervirao me je zato što je bio glup košarkaš. 

Ovo je za automaCko izbacivanje sa foruma 😁

Edited by Kosta
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

(ABA digresija on

1. bijeli medvjed Miloje

2. Krstic

3. Gurke

4. Bogdanovic

5. Pekovic

6. Bjelica

7. M-Will

8. Rakoch

9. Penn

10. Tripalovic

ABA digresija off)

Inace, Loyd je odlicno pojacanje, a, po meni, Walden nam totalno nije trebao.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...