Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Predragdjape said:

A kako si procenio da je reakcija adekvatna? Na osnovu cega? Isto se moze reci da je i sa njihovog ugla reakcija adekvatna zar ne.

Ako oni mogu nama da kazu da ne dolazimo na utakmice jer im smeta zvizdanje i negodovanje prema nepotizmu?I sta da ocekujes?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

 

pa kako se zove to kada imas razne informacije koje nesebicno delis sa nama? ok, mozda si autsajder sa informacijama. doduse nemas informacije.

Eto super nemam, vec sam rekao da se ne raspravljam po forumu oko nebitnih stvari. Ovde ima ljudi koji me znaju jos sa b92 foruma isl tako da Pozz

Evo neka ovi sto su pisali da je Pangos zavrsen oni imaju informacije obrati se njima ja nemam jbg 😉

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Што се Дангубића тиче све ок. Нема везе никакве са оним лажњаком који још брани у ФКП, који је прије преласка причао " да не би прешао у Партизан за 100 милиона јер је то једноставно мржња..." а послије салутирао са ружном прошлошћу...

За разлику од кретена, Дангубић је нормалан дечко који није ништа срао о никоме, одрадио 4 сезоне код нас као прави професионалац оно колико је знао па не вјерујем да ће кењати нешто о некоме ни у новом клубу. Живот иде даље а ми једва чекамо да се до краја склопе коцкице и да видимо Салета са новим ростером али и системом на паркету.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Vamos Laki said:

Ovo nije tacno, obican tviter trac.

A nije tacno jer ne postoji ni promil sanse da se desi tako nesto.

Ali je tacno da je Zvezda trazila raspadnutog Vestermana i raspredala se ljubav preko medija kako on moze samo u Partizan. To je sto posto tacno jelte. 

 

Sto se tice Dange, neke stvari se prosto ne rade i to je to. Ovo ce da mu obelezi zivot, nemam problem da on ode ali ce dosta njih imati. Kod nas je bio vise nego korektan u svakom smislu.

 

Cini mi se da je ovo potez ocajnika iz Partizana koji prethodnih meseci dobijaju samo teske samare od odluke Evrolige do Voldena i Trinkijerija. Maze oci komsijama. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dl91 said:

Ali je tacno da je Zvezda trazila raspadnutog Vestermana i raspredala se ljubav preko medija kako on moze samo u Partizan. To je sto posto tacno jelte. 

 

Sto se tice Dange, neke stvari se prosto ne rade i to je to. Ovo ce da mu obelezi zivot, nemam problem da on ode ali ce dosta njih imati. Kod nas je bio vise nego korektan u svakom smislu.

 

Cini mi se da je ovo potez ocajnika iz Partizana koji prethodnih meseci dobijaju samo teske samare od odluke Evrolige do Voldena i Trinkijerija. Maze oci komsijama. 

Cus Vestermana, do sad smo dobili vise korpi nego glavni junak filma "The 40 year old virgin"

Gordic 3x, Pejdz 1x, Mcdoo 1x, NWG 1x, Mozli 2x, Jaramaz 1x...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da pohvalim komšiluk...i pored najave da im dajemo Štimca fore...čim ih je napustio ozbiljan trener dovode na višegodišnji ugovor (kažu 300k po sezoni) domaćeg igrača sklonog povredama koji je u padu karijere. Zagorcu može uzeti max 15 minuta, prvenstveno zbog veoma loših procenata šuta, trenutne forme i tankog samopouzdanja. Najveći rizik je što karakter povučenog i vaspitanog Dangube ima najmanje šansi da izhendla odprilike duplo veći pritisak nego u prethodnom klubu u kojem je odigrao lošu sezonu i pored 20mpg. Dal su mogli rizičnije i skuplje da prodju...?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Wingwalker said:

Moram da pohvalim komšiluk...i pored najave da se luksuziramo sa Štimcem... čim ih je napustio ozbiljan trener dovode na višegodišnji ugovor (cirka 300k po sezoni) domaćeg igrača sklonog povredama koji je u padu karijere. Zagorcu može uzeti max 15 minuta, prvenstveno zbog veoma loših procenata šuta, trenutne forme i tankog samopouzdanja i plus će ovakav povučen i vaspitan igrati pod duplo većim pritiskom nego u prethodnom klubu u kojem se nije snašao i pored 20mpg. Dal su mogli rizičnije i skuplje da prodju...?

 

 

 

 

 

 

 

 

Pitaj ih na njio'voj temi... i sacekaj odgovore.😀

Link to comment
Share on other sites

Dangubic je u onoj cuvenoj seriji sa Partizanom bio igrac zadatka, blago receno. Koliko me secanje sluzi, u 3 od 4 utakmice je pocinjao u petorci, vrsio ludacki pritisak na spoljnu liniju komsija (Akojona uglavnom), zaradi 2 ili 3 brza faula i - to je to. Bilo je slucajeva kada se vise nije ni vracao u igru. Mene licno je tom serijom kupio, nijednim gestom nije pokazivao da mu takva uloga smeta.

 

Zelim mu svu srecu, da vrati karijeru na pravi put, i da se sledece godina proda za jos masniji ugovor kao jedan od vodecih igraca vicesampiona ABA lige.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih, ne mogu da izvoljevam ocigledno, da se malo obrati paznja na recnik kada je Vladimir Stimac u pitanju. Za pocetak. Neku naznaku uredjivacke politike.
Vecinsko razmisljanje nije nuzno najispravnije. 
Prijatelju, vrati se ti na rsb, nije ovo za tebe. Nisam zlurad,samo mi ovde nemamo ideoloski ziri, pa da moramo da pisemo sta moderatori zele, a one koji imaju razlicito mislje je da banuju bez objava na kvarno. Samo ja znam nekoliko ljudi koji su banovani bwz ikakve objave zato sto su kritikovali tribinu tj huligane.

Mi ovde reagujemo na sve negativne pojave, ako se secas i predsednik nam je prosle godine vodio obracune sa pojedinim forumasima ovde. Zabole mene da li je Filip Covicev sin i da li se Stimac raduje i uvlaci jeftinim gestekulacijama Grelijama. Mi ovde iskreno navijamo za Zvezdu i hocemo kvalitetne igrace shodno mogucnostima, a ne raznorazne Stimce i Covice. To sto se on svidja tribini je problem tribine , ako im se svidja neka mu daju platu i vode ga na Kalemegdan da ih tamo uveseljava sa njegovim kreveljenjem...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

25 strana Stimare, 15 strana Dange, a nijedan od njih nema ugovor sa nama...pa dakle nama Ciganima treba zabraniti prelazni rok😂

 

Pa to i jeste poenta prelaznog roka, za dan dva cemo više ispisati prelaznog roka nego komšije na matičnom pdf-u za celu sezonu 😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Ma pitaću...ali radim drugu danas. Za kad ti to treba...?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Imam vremena, nema frke... iako su price sa ovdasnje teme sjajne, valja i tudju okaditi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi covek je profesionalac,nije politicki presao kao sto su Vujanic i Luka Bogdanovic.Momak bio korektniji prema klubu KK CZV nego klub prema njemu.Realno ne moze naci klub koji ce da rizikuje sa njim a da bude u rangu Partizana.Njemu dobro,njima mozda proradi pa da im zajedno bude dobro.On i Borisa imaju hardver ali ih *ebe softver.Da imaju softver igrali bi u N B A.Stojkovic je golman,a za njih svi kazu da nisu bas .....Pustite coveka na miru.Stimara i dabostane nece imati neku minutazu i realno bi bio odlican zamenik Nese Ilica.Dete kluba koje voli klub i moze vise da pomogne sa klupe nego na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...