Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Karakondzula! said:

Ma da, samo kod nas se zvizdi i psuje igrac koji predje u tabor najveceg rivala, nigde u svetu to nije praksa. Stavise, posipaju ih laticama ruze, umesto svinjskim glavama. 

Srbi, Srbi, vragolani jedni.

Naravno da nije samo kod nas, ali to ne znači da je to normalno. Ja znam da ću mu ja aplaudirati na predstavljanju igrača, ako uopšte i bude publike. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Karakondzula! said:

Ma da, samo kod nas se zvizdi i psuje igrac koji predje u tabor najveceg rivala, nigde u svetu to nije praksa. Stavise, posipaju ih laticama ruze, umesto svinjskim glavama. 

Srbi, Srbi, vragolani jedni.

Šta hoćeš ti u stvari?

Ljudi ovde pričaju iz svog ugla, a ako ti se ne svidja što je većinsko razmišljanje takvo, promeni okruženje. 

Danguba je bio deo generacije koja nam je donela velike uspehe, uvek je bio pristojan momak i ne vidim da će se to promeniti odlaskom u Partizan, on navijače nikad neće provocirati.

Horsko zviždanje i vredjanje može da dodje jedino od debila, istih onih koji su zviždali i Kaliniću. Od pravih navijača može da dobije isključivo aplauze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

bas je bio dobar topik u prvih 130 strana, red zabave, red struke. a onda objavljeno da danga (mozda) ide u kkp, i odmah se sjatili pojedinci i hajdzekovali topik glupostima.

A prozivanje pocev od Covica, preko Lazica do Stimca je regularno i okej, prihvatljivo i normalno na ovom forumu? I to su se dosta strana ispisale. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

A prozivanje pocev od Covica, preko Lazica do Stimca je regularno i okej, prihvatljivo i normalno na ovom forumu? I to su se dosta strana ispisale. 

Zaboravio si tatinog mezimca

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

za to kako su se i covic i lazic i stimac poneli prema navijacima kkcz, reakcija je sasvim adekvatna

A kako si procenio da je reakcija adekvatna? Na osnovu cega? Isto se moze reci da je i sa njihovog ugla reakcija adekvatna zar ne.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dulematic said:

Šta hoćeš ti u stvari?

Ljudi ovde pričaju iz svog ugla, a ako ti se ne svidja što je većinsko razmišljanje takvo, promeni okruženje. 

Danguba je bio deo generacije koja nam je donela velike uspehe, uvek je bio pristojan momak i ne vidim da će se to promeniti odlaskom u Partizan, on navijače nikad neće provocirati.

Horsko zviždanje i vredjanje može da dodje jedino od debila, istih onih koji su zviždali i Kaliniću. Od pravih navijača može da dobije isključivo aplauze.

Voleo bih, ne mogu da izvoljevam ocigledno, da se malo obrati paznja na recnik kada je Vladimir Stimac u pitanju. Za pocetak. Neku naznaku uredjivacke politike.

Vecinsko razmisljanje nije nuzno najispravnije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

pa bila je forumska komisija, nisi obavesten?

sektor, kuper, sarac, stondisha i lepi dare su vecali i doneta je presuda

jeste bilo preglasavanje, ali samo zato sto dare nije razumeo pitanje...i tako vise puta

Pa kako mogu forumasi koji navijaju za Partizan da ucestvuju u glasanju? Aj i da moze da su bar objektivni i realni a tu se Kuper ne uklapa. 😐 

Link to comment
Share on other sites

Danga od mene vise nikad nece dobiti aplauz na pocetku utakmice, on je sada igrac naseg najveceg rivala, sta je bilo u proslosti, ostaje tamo i u nasim secanjima. Kao sto sam uveren da nece ni zvizduk jer je dobar i korektan momak, nikada nije bio neki provokator. Njega razumem sa igracke i lukrativne strane jer se Limar sigurno isprsio da izmeri patku sa svojim drugarom Nebojsom iz Zeleznika, ali opet ostaje gorak ukus u ustima. Ipak nije neki bezveznjak, vec osoba koja je osvojila (valjda) 9 ili 10 trofeja kod nas, koliko god da nije spadao u onaj prvi esalon nosilaca.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Nije Danga ispalio Zvezdu u sred sezone i pobjegao u KKP, nego je već prošlo x godina od kada je bio naš igrač. Ima čovjek svoju karijeru, gleda šta mu je bolje, ne znam zašto da mu se bilo šta zamjera. 

 

Generalno, nikad mi nije bila jasna prevelika vezanost igrača ili trenera za Zvezdu ili Partizan i kategorično odbijajne mogućnosti prelaska u redove rivala. Sjećam se kad je prije neku godinu Miloje rekao da nikad ne bi trenirao Zvezdu da ne bi pokvario svoj odnos sa navijačima Partizana, tako nešto je rekao. To mi zvučalo kao nepojamna glupost i neprofesionalizam. Nije da imam želju da vidim Miloja na našoj klupi, ali sam stav mi je totalno moronski. A poslije toga Miloje je po forumima dobio dosta rispekta i od mnogih navijača Zvezde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Maverick88 said:

Evo da se kaze i ovo, Ostoja nudio ugovor i DR za 3 god i lepe novce, ali Dejo je odbio to

Ovo nije tacno, obican tviter trac.

A nije tacno jer ne postoji ni promil sanse da se desi tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Ovo nije tacno, obican tviter trac.

A nije tacno jer ne postoji ni promil sanse da se desi tako nesto.

Dobro ja na tw to cuo nisam tako da. Ja cu da kazem da je pouzdano i tacno ko hoce da veruje nek veruje ko nece ne mora

 

Isti ljudi su mi rekli i za Dangu da ga jure komsije ima deset dana i koje pare mu nude tako da... 

 

Edited by Maverick88
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa mi (i razni drugi sirom sveta) da smo normalni, aplaudirali bi pre i posle utakmice kako svojim tako i svim suparnickim igracima, a posle toga na pivo sa navijacima suparnickog tabora. A posto nismo, nego nam trebaju raznorazni neprijatelji da bi na taj nacin uzdizali sopstveni ego, onda se desava sve ovo sto se desava... u tom slucaju ne vidim sto bi Danga bio neki izuzetak kada smo svi dokazano nenormalni. 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od Filipa...ako ne daj Bože potpišu Štimaru njemu nikada neću zviždati na tekmi jer ga je dovela uprava željom trenera, kako god da je isti zamislio da će upotrebiti takvog igrača. Nije ga roditelj ugurao na mala vrata i brat-bratu dolazi sa iskustvom igranja u desetak stranih klubova sa bar 5-6 EL sezona iza sebe.

Štimac u EL - KKCZ nije strukovni apsurd poput Filipa ali njegov angažman je prilično kontradiktoran najavljenom stilu igre.

Jednako će mi biti loše kada ga vidim na parketu kao i tokom svih njegovih prethodnih angažmana i u KKCZ, i u repki. 

Tako da je potpuno opravdano ovo čupanje kose i grdjenje lica na prelaznom bar dok nam u ovom slučaju ne dokažu suprotno.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, madafaka73 said:

Moram da podržim @Maverick88 povodom rasprave Dobrić - Dangubić.

 

Danguba iz najboljih dana je bio jedan od 5-6 najboljih defanzivaca na spoljnim pozicijama u EL. Ipak, to je bilo davno i kao igrač koji isključivo zavisi od fizičke spreme i kontinuiranog rada i treninga, te postojanja sistema, nisam siguran da je u stanju da ponovi takvu odbranu na većem uzorku. Mada, EC će biti idealno mesto da se vraća lagano. Da je Trinkijeri ostao, onda bi ovaj potpis imao priličnu težinu (sistem), ovako sa Šćepanovićem (valjda) nisam siguran šta Partizan može od njega da očekuje. On i Zagorac će deliti minute na 3, ali će Rade biti starter i bitniji šraf gotovo izvesno. Dangubi će ostajati do 15 minuta po meču, pa šta uradi. Ipak, on se može koristiti i sa nominalno pozicije 2 ako je neophodno da pritisne protivničkog skorera, pa tako može i u tandemu sa Zagorcem na parketu, ali samo kao neki vid taktičkog iznenađenja i to na nekoliko minuta, jer bi u tom periodu kompletan teret ball handlinga pao na tog trećeg iz spoljne linije (npr CMM). Ako "izađe iz opanaka", a pod pritiskom solidne kinte koju je dobio, nema tu sreće za Partizan. Opet, sa druge strane, ako ga koriste isključivo kao neku vrstu def spec, nisam siguran koliko će sam Danga bii srećan. No to je njihova stvar, lično mu želim sve najbolje.

 

Dangubine lateralne kretnje u odbrani su legendarne, meki pokreti i pravilan stav tela i ruku je bila milina gledati. To Dobrić ne može ni u snu jer je "tvrd" igrač bez fluidnosti pokreta. U skoku bi Danga trebao da je bolji, mada ume Dobrić na hustle da uzme gomilu (bitnih) skokova u napadu, što od Dange nisam viđao.Takođe, Danga igra bolju timsku odbranu, bolje kapira šta treba da radi i kada, rekao bih da je jednostavno pametniji i školovaniji u odbambenim zadacima. U napadačkim opcijama Dobrić je daleko ispred po skoro svim paramerima. Bolja trojka, bolji ulaz, veće srce. Dangim ofanzivni maksimum je bio u Radonjinoj poslednjoj sezoni kada ga je napokon naučio da nadribla u stranu i naskoči sa poludistance. Sa onakvim telom i odrazom ja bih kucao svaki napad, ali eto nisam dočekao da vidim Dangu kako se zaleće kroz reket i kida obruč ama baš ni jednom sa iks godina koliko je bio u Zvezdi. Šteta što nema taj drive koji ima Dobrić. I još jedna stvar - Dobrić ume da uđe u seriju poena i to je radio više puta, posebno one godine kada je poludeo u KLS i zatrpavao koga je stigao. Ok, niži rang takmičenja, ali to Danga ne bi mogao ni na terenu ispred zgrade. Ne treba zaboraviti da je Dobrić već dugi niz godina u elitnom takmičenju, da je nakupio u kontinuitetu dosta bitnih minuta i da je spremniji za jake mečeve od Dange, kome će ovo biti neki pokušaj revitalizacije karijere, pod uslovom da dobije dovoljno minuta, što je upitno.

Izuzetna analiza, svaka cast!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Maverick88 said:

Dobro ja na tw to cuo nisam tako da. Ja cu da kazem da je pouzdano i tacno ko hoce da veruje nek veruje ko nece ne mora

 

Isti ljudi su mi rekli i za Dangu da ga jure komsije ima deset dana i koje pare mu nude tako da... 

 

Šta se čeka sa ozvaničenjem Simona, pošto je dogovoren pre par meseci? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa tako se dogovarasmo da i Filipu zviždimo, pokazujući mu da smo protiv nepotizma i njegovog bivstvovanja u našoj Zvezdi, pa se svelo na par zvižduka i hrabrog Lakija. Sad vidim da bi mnogi da pozdrave Dangu aplauzima. Nemam ništa protiv, svima nam se urezao u srcima, tako što je doprineo mnogim uspesima. Ali sada je član našeg rivala. Neće imati podršku od mene, ali ni zvižduke. Doduše, previše smo optimistični po pitanju uopšte i početka sezone, a kamoli i publike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Šta se čeka sa ozvaničenjem Simona, pošto je dogovoren pre par meseci? 

Nzm mozda se odustalo zvog Sashe u medjuvremenu, nece biti prvi put, dogovor je postoja da dodje i zavrsi kod nas karijeru. Videcemo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...