Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

Ja ću ga dočekati aplauzom, kao i Kalinu. 

 

Ja niti protivam, niti branim Štimca, ali ovde se priča isključivo o košarkaškim kvalitetima. Čuj moralna gromada, zbog čega majke ti? :lol_2:

 

Okej, donirao je respiratore, i hvala mu, ali da li je zbog toga zaslužio mesto u Zvezdi? 

1. Laz je da se pise samo o kosarkaskim kvalitetima. Nabrojao sam samo 5 posto uvreda.

2. Majku da mi ne spominjes ni u jednom kontekstu, pa ni u tom prikriveno perfidnom.

3. Zar nije moralna gromada zbog pomoci svojoj zemlji, zdravstvenom sistemu? 

4. Nigde nisam ni napisao da je zasluzio mesto u Zvezdi zbog toga, nego da se ne vredja na najgore moguce nacine.

Link to comment
Share on other sites

Mene vise brine sto ko ce nam biti startni plej od dangubica. A realno i smorili ste vise. Culi smo sve argumente za i protiv.

Pagos nam je bas povecao apetite, a onda je usledila snizilica. Vidim da nas je i NWG odjavio. Ne vidim slobodne igrace u tom rangu a da su nam dostupni. Verujem da bi nam najsigurnija varijanta bila da produzimo zoa. Ne delim bas misljenje sa @madafaka73  da nam je on bas fit na ovaj sastav ali sigurno najmanji rizik, a nesporan kvalitet. Mislim da nam treba jos jedan suter na pozociji 2 (ne matt janning), a opet koji nije operisan od ball handlinga. Dosta toga ce zavisiti i od cetvorke koja ce biti dovedena. Mislim da to treba da bude bas opasan igrac jer u suprotnom postajemo vrlo jednodimenzionalni u napadu. Ono sto me plasi sto mi prakticno sem qmillers nismo imali ozbiljne cetvorke.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije Stimac ni prvi ni poslednji igrac koji nije po ukusu vecine ljudi, ali on dodatno iritira ljude svojim prenaglasenim (laznim) zvezdastvom, infantilnim proslavljanjem koseva (iako je na drugoj strani primio duplo vise), konstantnoj potrebi da se dodvori najvernijima, a od nedavno je dodao i najbedniju stavku, zabranio je navijacima da zvizde i porucio da se to nece tolerisati, u prevodu postao Coviceva pudlica.

 

A i bez svega toga nije igrac za neku ekipu koja napada top8. Rekao bih granicni EL igrac.

Edited by Del Piero
  • Like 21
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Karakondzula! said:

1. Laz je da se pise samo o kosarkaskim kvalitetima. Nabrojao sam samo 5 posto uvreda.

2. Majku da mi ne spominjes ni u jednom kontekstu, pa ni u tom prikriveno perfidnom.

3. Zar nije moralna gromada zbog pomoci svojoj zemlji, zdravstvenom sistemu? 

4. Nigde nisam ni napisao da je zasluzio mesto u Zvezdi zbog toga, nego da se ne vredja na najgore moguce nacine.

Editovao sam posto, dodao sam i da ima i o fizičkom izgledu i da to apsolutno zaslužuje. Pa nije moralna gromada neko ko izađe i kaže da mu ne treba određena grupa navijača, zato što je zamisli iznela neki svoj stav, koji se njemu i onome koji ga plaća, ne sviđa. Kul su mu oni koji neće da dođu na utakmicu ako im ne daš besplatne karte, jer toliko vole Zvezdu da ne mogu da plate 600 dinara kartu.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Editovao sam posto, dodao sam i da ima i o fizičkom izgledu i da to apsolutno zaslužuje. Pa nije moralna gromada neko ko izađe i kaže da mu ne treba određena grupa navijača, zato što je zamisli iznela neki svoj stav, koji se njemu i onome koji ga plaća, ne sviđa. 

Ta izjava je kiks i to veliki. 

Nisam advokat Vlade Stimca, cak nisam ni fan njegove igre, samo mi smeta ta kolektivna histerija.

Danas sam se osecao napadnutim zbog posta o Dangubicu i otuda sav ovaj cirkus, a samo sam bio realan, sve i da mu niko od nas ovde ne zvizdi u hali, to ga svakako ceka. Nije od juce zatrovana situacija, niti smo je mi trovali. Riba smrdi od glave.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karakondzula! said:

Ukoliko bi potpisao za njih i sam je svestan sta ga ceka, sigurno ga niko u hali nece docekati aplauzom, a bice i onih koji ce ga opsovati u nekom momentu

 

 

Grešiš, ovaj, ali grešiš šinko.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karakondzula! said:

Ne vadi iz konteksta.

Pravilnik sam procitao i siguran sam da se ne sprovodi. Inace bi za ono vredjanje reprezentativca ove zemlje, coveka koji je izdvojio 150 hiljada evra za respiratore letelo pola foruma.

Posto nemas vremena da citas i pises, verovatno si propustio moj post gde sam rekao da razumem komentarisanje Stimcevih igrackih kvaliteta, ali da ne treba da se dovode u pitanje njegovi ljudski. 

 

A ovo za pravilnik, sprovodjenje, kaznjavanje - reportuj. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Maverick88 said:

A sto se tice Stimca pitanje je da li ce oststi ili ne, mora da se vidi koliko moze Kuz prvo, tako da Stimac je slobodan igrač. On moze da ostan ekod nas samo ako se zakljuci na pripremama da Kuz ne moze da iznese ovu sezonu a Stimac do tada ne nadje drugi klub. 

smiri se ciganijo. vidite da je tu samo da trenira dok ne ubode ugovor vani. opusteno :s_w:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

 

Ako mislis na nekog lika sa tvitera, da odjavio nas je. Nismo ga ni zvali. Nemoj smo deca 🙂

Jesmo ga zvali, tj poslali ponudu koja je odmah odvijena i to je to

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Whitnail said:

Šta znači uopšte "autošovinizam" u kontekstu navijanja za neki klub :lol_2:

Pa to je sada popularna reč, kada to kažeš, čini ti se da si jako pametan, a u stvari ne znaš ni šta to znači.... Ali Kosovo, migranti autošovinizam blablablabla

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...