Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

8 minutes ago, Leonard said:

Slazem se sa ovim upisom, ali samo kada je deo navijaca u pitanju- semenkari.

Oni drugi ce mu zvizdati i psovati sve po spisku kako god se bude ponasao. Od ponasanja ce zavisiti samo intezitet i vrsta psovki.

Ja i ne pišem u ime onih drugih ali znam da i tamo znaju da obrate pažnju na to kako se neko ponaša kad pređe kod komšija. Ono što ja mogu da mu zamerim naveo sam u prethodnom komentaru uz da ponovim verovanje da Dangubić nije takav lik. Na terenu neka nam da i po 30 koševa ako može, imaće uvek moje poštovanje! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je prebeg tupavog Jankele sigurno gornji pik kategorije loše osmišljenog i realizovanog transfera na ovoj vatrenoj relaciji i tužna priča stanja u našoj košarci uz osvrt na neprofesionalno i infantilno ponašanje i njega i oba kluba prilikom tog procesa....Danga koji je daleko od sličnog scenarija jer je ipak KKCZ napustio poodavno a kome bi dao i svoje biciklo ima najviše šansi da u ovoj priči prodje kao u finskoj.

Zar neko veruje da će sin Nemanja nakon zakucavanja u derbiju da se okrene ka dilejama i da ih naloži do nivoa krvavi zubi.

Naša surova stvarnost je što na gostovanju gde god da se okrene neko će na tribinama istripovati da je izdajnik Danga to njemu namenio.

 

Uzgred...već izbistrismo ovo sa Dangom...nego šta nam je sa Štimarom ...šta se čeka?


 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Karakondzula! said:

Je l treba i u dupe da ga ljubimo? 

 

Koji autosovinizam zbog lika koji ce da predje u rivalski klub.

Ako je profesionalac, neka izdrzi sve sto ide uz to kao profesionalac.

 

 

Znaci, izmedju ljubljenja u dupe i jeb*nja milosne majke ne postoji bas nista? Ok.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt odakle ova najezda covinih svedoka?

i to svi redom ispoljavaju izrazitu funkcionalnu nepismenost

Ne znam na koga mislis pod ovim "Covini svedoci", a sto se tice nepismenosti, nije te sramota?

Link to comment
Share on other sites

Msm da nismo ni svesni koliko je igraca u istoriji nosilo dres oba kluba. Takodje ta netrpeljivost prema da kažemo preletacima je bila vise zastupljena uvek u fudbalu nego u košarci jer tamo je bilo manje tih slucajeva.

 

Problem kod Dangde je taj sto je on deo te generacije koja je vratila Zvezdu na trofejni put, ja nisam siguran mozda je Danga i medju igracima koji su osvojili najviše trofeja sa Zvezdom.Takodje je i proveo 4 godine kod nas sto nije malo. To sve ostavlja malo gorak ukus ako ode tamo, ali dokle god se ponasa profesionalno, kao sto se ponasao uvek dok je bio kod nas, i ako ode tamo ja mu zameriti necu. Cak i ako nekada u buducnost bude sanse da ga vidimo opet u nasem dresu ja nemam nista protiv. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Karakondzula! said:

Samo da podsetim da je i taj Cvetkovic nailazio na razumevanje, nije eto dobio sansu kod nas, neka se oproba...

Pokazao je tim potezom koji ste spomenuli koliko nas postuje i ceni. Ni  'karanje ciganske kurve' nije izostalo na kraju, ispred navijaca naravno, visilo se sa ograde, otisle glasne zice.

 

Kakve veze ima koliko upisa imam? Ne mogu po ceo dan da sedim na forumu, da pljujem po Skembetu i citam pravilnik za ponasanje kada su u pitanju ' profesionalci'.

 

Po ceo dan vecina sere po sadasnjim i bivsim igracima Zvezde, opste takmicenje ko ce vise da uvredi i na kraju se nadje za shodno da se pise o moralu.

Naravno i procena licnosti po broju upisa ne moze da izostane. 

 

 

 

Aha, pošto je Cvetković to uradio, znači da svi koji pređu zaslužuju najgore uvrede :ajme:

 

Ne druže, nije moralisanje kada kažeš da nećeš psovati i pljuvati bivšeg igrača kada pređe u Partizan. Fascinantnije je to što ti i tebi slični iskazujete to licemerstvo, jer biste sutra prvi potrčali tamo gde ima više para, gde god to bilo. Vi biste na njegovom mestu sigurno prihvatili duplo manje para negde u inostranstvu, nego da pređete u Partizan... ali lako je tuđim kurcem koprive mlatiti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Znaci, izmedju ljubljenja u dupe i jeb*nja milosne majke ne postoji bas nista? Ok.

Znas kako druze,

sto sam imao da napisem o Dangubicu, napisao sam u tom prvom postu. Stojim iza svojih reci.

 

Ukoliko bi potpisao za njih i sam je svestan sta ga ceka, sigurno ga niko u hali nece docekati aplauzom, a bice i onih koji ce ga opsovati u nekom momentu.

 

Priznaces postoji razlika izmedju toga i kada cela hala orkesteirano urla da su ti cerka i zene kurve, da ce da ih jebu na smenu itd. To ne podrzavam nikako. Kao ni presretanje na ulici, telefonske pretnje kao sto je bilo slucajeva. I sa jedne i sa druge strane.

 

Svi ostali upisi su bili vezani za licemerstvo koje vlada. Neki od najglasnijih 'branitelja- Dangubica su se sa druge strane utrkivali ko ce vise da vredja Stimca npr. Iako je covek primer moralne gromade i to ne zbog busanja u grudi ciganske.

 

Samo me zanima sta su oni u tom slucaju? Semenkari, dileje, ostali? Jako se lako dele epiteti- selektivno, jako se lako dele moralne lekcije, jako tesko se primaju, od drveta se ne vidi suma... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 12Laki said:

Ja nemogu sebe da dovedem da vredjam i psujem Dangu ma sta god bude uradio kod komsija(jedino ako ode u neki ekstrem i sl).Jednostavno nemogu da mu zaboravim sta je sve uradio za Zvezdu.

 

Ja sam ubedjen da Danguba ni na koji nacin nece vredjati, niti provocirati, on jednostavno nije takav tip. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

 Svi ostali upisi su bili vezani za licemerstvo koje vlada. Neki od najglasnijih 'branitelja- Dangubica su se sa druge strane utrkivali ko ce vise da vredja Stimca npr. Iako je covek primer moralne gromade i to ne zbog busanja u grudi ciganske.

 

Pa ne mozes porediti neuporedivo.

Ja protiv Stimca nemam nista, ali on se nas tice vise nego odlazak Dangubica u Partizan.

Kada je Stimac u pitanju, svima je stalo da igramo najbolje moguce i da imamo najbolje moguce igrace na raspolaganju. Stoga razlicita misljenja. Potpuno je legitimno to sto neko smatra da Stimac moze, kao i to da ne moze da doprinese. S druge strane imas jednog random igraca koji treba da predje u neki random klub. Pa neka su to Dangubic i Partizan, ali sto bi meni ili bilo kome pucao prsluk zbog toga? Vise me pogadja ko ce da igra u mom, nego u tudjem klubu. Ako je drugacije, to mi bas i nije normalno. Mislim, ne znam, moj stav, ljudi su slobodni da misle i drugacije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Pa ne mozes porediti neuporedivo.

Ja protiv Stimca nemam nista, ali on se nas tice vise nego odlazak Dangubica u Partizan.

Kada je Stimac u pitanju, svima je stalo da igramo najbolje moguce i da imamo najbolje moguce igrace na raspolaganju. Stoga razlicita misljenja. Potpuno je legitimno to sto neko smatra da Stimac moze, kao i to da ne moze da doprinese. S druge strane imas jednog random igraca koji treba da predje u neki random klub. Pa neka su to Dangubic i Partizan, ali sto bi meni ili bilo kome pucao prsluk zbog toga? Vise me pogadja ko ce da igra u mom, nego u tudjem klubu. Ako je drugacije, to mi bas i nije normalno. Mislim, ne znam, moj stav, ljudi su slobodni da misle i drugacije.

Upisi nisu bili iskljiucivo kosarkaski, nemojte da se lazemo.

Legitimno je da kazes da lose brani pik da zbog toga nije za Zvezdu. 

Nesto sasvim drugo je kad se napise da je debelo skembe, mrcina, stimbe, znojava nakaza...

1 minute ago, MetalHead said:

Sine, to se cita i pre registracije...

Ne vadi iz konteksta.

Pravilnik sam procitao i siguran sam da se ne sprovodi. Inace bi za ono vredjanje reprezentativca ove zemlje, coveka koji je izdvojio 150 hiljada evra za respiratore letelo pola foruma.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki John Terry said:

Stimac nije nepozeljan iz moralnih razloga, vec zato sto nema pojma sa defanzivom i potpuno odudara od moderne kosarke. Iz istog tog razloga ni Ristic nije za Zvezdu, a Djordjevic mozda bude nekad, mada je sad jos uvek nespreman.

 

Sta nije jasno?

Ostavimo to Saletu da proceni sta ko i koliko moze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Ostavimo to Saletu da proceni sta ko i koliko moze

 

On ce svakako biti merodavan. Ali svakako cu izneti svoj stav, ako ti to smeta, jebiga. Sve ovo sto sam napisao, a ti citirao je samo moj stav. Saletu on nista ne znaci, ali ovo nije kosarkaska klinika nego forum.

 

Inace, za te vulgarne karakterizacije Stimca zaista nemam lepo misljenje i mislim da ne bi trebalo da se odomacujemo u koriscenju istih. Kritikovati se moze i pristojno.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Karakondzula! said:

Znas kako druze,

sto sam imao da napisem o Dangubicu, napisao sam u tom prvom postu. Stojim iza svojih reci.

 

Ukoliko bi potpisao za njih i sam je svestan sta ga ceka, sigurno ga niko u hali nece docekati aplauzom, a bice i onih koji ce ga opsovati u nekom momentu.

 

Priznaces postoji razlika izmedju toga i kada cela hala orkesteirano urla da su ti cerka i zene kurve, da ce da ih jebu na smenu itd. To ne podrzavam nikako. Kao ni presretanje na ulici, telefonske pretnje kao sto je bilo slucajeva. I sa jedne i sa druge strane.

 

Svi ostali upisi su bili vezani za licemerstvo koje vlada. Neki od najglasnijih 'branitelja- Dangubica su se sa druge strane utrkivali ko ce vise da vredja Stimca npr. Iako je covek primer moralne gromade i to ne zbog busanja u grudi ciganske.

 

Samo me zanima sta su oni u tom slucaju? Semenkari, dileje, ostali? Jako se lako dele epiteti- selektivno, jako se lako dele moralne lekcije, jako tesko se primaju, od drveta se ne vidi suma... 

 

Ja ću ga dočekati aplauzom, kao i Kalinu. 

 

Ja niti prozivam, niti branim Štimca, ali ovde se priča isključivo o košarkaškim kvalitetima, i malo o fizičkom izgledu, i to sa pravom, jer profesionalni košarkaš ne sme onako da izgleda. Čuj moralna gromada, zbog čega majke ti? :lol_2:

 

Okej, donirao je respiratore, i hvala mu, ali da li je zbog toga zaslužio mesto u Zvezdi? 

Edited by Green23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kao sto Perkos rece - Danga ce najvise sam svojim ponasanjem opredeliti odnos zvezdinih navijaca prema njemu. Meni sam cin odlaska u redove naveceg rivala ne smeta. Pod pretpostavkom da mu mi nismo nudili novu saradnju.
Dok bi mi npr.sedanje Radonjica na njihovu klupu vec tesko palo. U tome bih video nesto neprirodno i perverzno.

No,da se vratimo mi Stimetu. :lala2:
Eno se Sector smorio..vec dve stranice nista o njegovom novom ljubimcu. :classic_biggrin:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...