Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

6 hours ago, MetalHead said:

Jos malo o Dangi i potencijalnom prelasku... jedan od mojih crveno-belih drugara kad je cuo vest strasno ga napljuva, stvorio odmah novog Stojkovic od njega. Meni to nije jasno...  

 

Bas sam sinoc hteo da odgovorim na tvoj prethodni post i da spomenem Stojkovica. Ova situacija nema ama bas nikakve veze sa Stojkovicem, potpuno neuporedivo, dve razlicite galaksije, i ni meni takva poredjenja  nisu prihvatljiva, iako znam unapred da ce ih biti.

Dangi naravno zelim sve najbolje, pobogu pa zar treba da bude drugacije?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covic je najavio domace igrace prije potpisa Obradovica.

 

Ne znam zasto se ljudi i dalje vode na coviceve izjave kad je sklapanje tima u pitanju. Nema sanse da bi Obradovic dozvolio da mu se ovaj mjesa u posao, nije on neki pocetnik pa da mu lize dupe za klupu Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predje li Danguba kod njih, svako njegovo radovanje protiv nas, bilo zbog pobede ili datog kosa, bice kod mnogih shvaceno kako nekakva provokacija. On nije takav lik, barem ne deluje tako. Jbg, morace covek da se raduje, normalno je to. Nazalost, te dobre namere i zelje da se on ne vredja ce brzo da isceznu i uzavrela strast ce brzo da odvede u vredjanje, vremenom sve gore i gore.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Predje li Danguba kod njih, svako njegovo radovanje protiv nas, bilo zbog pobede ili datog kosa, bice kod mnogih shvaceno kako nekakva provokacija. On nije takav lik, barem ne deluje tako. Jbg, morace covek da se raduje, normalno je to. Nazalost, te dobre namere i zelje da se on ne vredja ce brzo da isceznu i uzavrela strast ce brzo da odvede u vredjanje, vremenom sve gore i gore.

 

Radovanje i provociranje su dve potpuno razlicite stvari. Gestikulacija ka protivnickim navijacima je provociranje. Osmeh i radost je radovanje.

 

Ukoliko se bude ponasao sportski ne vidim razlog da covek bude vredjan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Radovanje i provociranje su dve potpuno razlicite stvari. Gestikulacija ka protivnickim navijacima je provociranje. Osmeh i radost je radovanje.

 

Ukoliko se bude ponasao sportski ne vidim razlog da covek bude vredjan.

Slazem se, ali oni isprani mozgovi ce sve da shvate kako ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Je l treba i u dupe da ga ljubimo? 

 

Koji autosovinizam zbog lika koji ce da predje u rivalski klub.

Ako je profesionalac, neka izdrzi sve sto ide uz to kao profesionalac.

Ne podrzavam samaranje na ulici, pretnje, masovno navijanje koje dira familiju i bliznje, ali zvizduke, sporadicne psovke, gestikulacije je sam sebi potpisao... Ako ode...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bese to jedan derbi iz,cini mi se,Radonjiceve ere. Odigrali smo ga lose i izgubili. Nas bivsi igrac,Cvetkovic,se razigrao punivsi nas poenima,ali i preigrao prelazeci granicu dobrog ukusa u radovanju, pocevsi da pomalo provocira.
Na samom kraju (resene) utakmice,mi gubimo loptu,Cvetkovic krece na nasem kosu resen da jednim zakucavanjem stavi tacku na svoj performans. Jedini koji je krenuo u trk za njim je bio Dangubic. Nije hteo da odustane,stigao ga je i na tabli mu zviznuo opaku dandaru. Time je taj navodni navijac Partizana,na neki nacin odbranio Zvezdino dostojanstvo u derbiju. Ja mu taj potez nikad necu zaboraviti i po njemu cu ga takodje pamtiti kao Zvezdinog igraca iz ove trofejne ere.

Ne smeta mi sto prelazi u Partizan. Zelim mu da ostane zdrav,stalozen,racionalan i da protiv nas nastupa u sportskom i fer-plej duhu. I da ostane bez trofeja,ofkors.
 

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Medju ovdasnjim navijacima uvek su manjina bili ljudi koji nece opljunuti po slucajevima da bivsi igrac nekog od vecitih ode na drugu stranu. U savremenim okolnostima potpunog raspada svakog oblika "normale" sasvim ocekivano je da razlicite persone opljunu po npr Dangubicu, prevashodno online, kasnije i.u drugom obliku, sto je svakako  jako ruzno, posebno sa aspekta samog igraca kao lika koji nije provokator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Karakondzula! said:

Je l treba i u dupe da ga ljubimo? 

 

Koji autosovinizam zbog lika koji ce da predje u rivalski klub.

Ako je profesionalac, neka izdrzi sve sto ide uz to kao profesionalac.

Ne podrzavam samaranje na ulici, pretnje, masovno navijanje koje dira familiju i bliznje, ali zvizduke, sporadicne psovke, gestikulacije je sam sebi potpisao... Ako ode...

 


Protiv silovanja sam ali kad nosi kratku suknju jbg mora biti spremna na isto. 
 

kakva glupost od posta

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Dangubić će sam svojim ponašanjem odrediti da li će ostati Nemanja Dangubić za navijače Crvene Zvezde ili neki novi Stojković i Ožegović !

Neka mu je sa srećom gde god nastavio da igra!

 

Dangubić je uvek bio jedan od najkorektnijih košarkaša i sportista uopšte, nikada neka ružna reč, gest, udarac, grimasa, ništa. Ne sumnjam da će tako biti i ako pređe u Partizan. Biće dosta smešno ako mu retardi budu vikali "prodana dušo" ili nešto slično, a dečko grobar. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da podsetim da je i taj Cvetkovic nailazio na razumevanje, nije eto dobio sansu kod nas, neka se oproba...

Pokazao je tim potezom koji ste spomenuli koliko nas postuje i ceni. Ni  'karanje ciganske kurve' nije izostalo na kraju, ispred navijaca naravno, visilo se sa ograde, otisle glasne zice.

 

Kakve veze ima koliko upisa imam? Ne mogu po ceo dan da sedim na forumu, da pljujem po Skembetu i citam pravilnik za ponasanje kada su u pitanju ' profesionalci'.

 

Po ceo dan vecina sere po sadasnjim i bivsim igracima Zvezde, opste takmicenje ko ce vise da uvredi i na kraju se nadje za shodno da se pise o moralu.

Naravno i procena licnosti po broju upisa ne moze da izostane. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Haggard said:

 

Dangubić je uvek bio jedan od najkorektnijih košarkaša i sportista uopšte, nikada neka ružna reč, gest, udarac, grimasa, ništa. Ne sumnjam da će tako biti i ako pređe u Partizan. Biće dosta smešno ako mu retardi budu vikali "prodana dušo" ili nešto slično, a dečko grobar. 

Znam ga lično i ne mogu da ga zamislim da peva one ogavne pesme o silovanju komšinice i kurvi koja umire a koje se moraju otpevati pred grobarskom tribinom kako bi se dokazala odanost Partizanu. Ako to bude uradio sam je izabrao kako će biti tretiran od strane navijača KKCZ.  Neka igra svoju igru i neka se ponaša normalno kao i u dosadašnjem delu karijere, bez izjava o ružnoj prošlosti i dokazivanja kako je u Zvezdi bio na silu.   

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Karakondzula! said:

Je l treba i u dupe da ga ljubimo? 

 

Koji autosovinizam zbog lika koji ce da predje u rivalski klub.

Ako je profesionalac, neka izdrzi sve sto ide uz to kao profesionalac.

Ne podrzavam samaranje na ulici, pretnje, masovno navijanje koje dira familiju i bliznje, ali zvizduke, sporadicne psovke, gestikulacije je sam sebi potpisao... Ako ode...

 

 

 

Bukvalno nikad nisam psovao suparnicke igrace, niti njihove porodice. Nikad. Desi se da opsujem, ali psovka je vezana za trenutak u utakmici, nikako za coveka.

 

Biti profesionalac ne znaci trpeti najgnusnije uvrede sa tribine, vec izvravati ugovorom odredjene obaveze prema svom kolektivu. Tako da ne vidim korelaciju izmedju toga biti profesionalni kosarkas i trpeti uvrede polupismenih konjina sa tribine.

 

Ovo sto je @Perkos2 napisao mu dodje najblize istini. NIsam video da je bilo ko terao Aleksandra Cvetkovica da se majmunise, valjda covek sam hteo da se dokaze novom krdu... AKo se bude ponasao normalno, nemam razloga da mu zvizdim.

 

Primer majmunisanja je i Macvanov oprostajni tvit od kosarke, gde se zahvaljuje svim klubovima, sem onom ko ga je stvorio, FMP-u.

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Foliraju se sad, da bude - nismo isti 😛

 

Ko se folira? Neki su isti, neki nisu. Ja nisam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Dangubić će sam svojim ponašanjem odrediti da li će ostati Nemanja Dangubić za navijače Crvene Zvezde ili neki novi Stojković i Ožegović !

Neka mu je sa srećom gde god nastavio da igra!

Slazem se sa ovim upisom, ali samo kada je deo navijaca u pitanju- semenkari.

Oni drugi ce mu zvizdati i psovati sve po spisku kako god se bude ponasao. Od ponasanja ce zavisiti samo intezitet i vrsta psovki.

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, ali nisam imao isti odnos premq tim preletacima. Secam se prvog Milkovog dolaska na Marakanu posle prelaska kod njih. Mislim da smo dobili 3:1. On se pred kraj nesto zadesio oko korner zastavice pored severa. Sever je poceo da ga proziva onom pesmom gde se pominje i Boško. Vecina oko mene je urlala, ja nisam mogao. Mnogo sam ga gotivio. Tako i sa Dangom isto osecam. Sa druge strane kad god sam video onog Tomasevica i Vujanica, pritisak je isao na 200. I danas in ne podnosim. Stojkovic je posebna sorta, on je za zaljenje

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...