Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Neverovatne stvari pisete. Oceniti Stimca koji je dosao u sred sezone da gasi pozar i to negativno je tuzno. Mene on kao pojava nervira i ima brdo mana, ali ko to u nasem timu nema, posebno od domacih igraca?

 

Bukvalno ga je mozda samo Monro nadigrao. Skakacki smo bili mocni a Stimac je nas najbolji skac i tu smo dominirali.

 

Koji to nas centar zna da odmota visoki pik sem Gista a jos manje da sutne sa poludistance 

 

Kod DR je bio drugi centar i sa tog mesta mi boljeg naci necemo. Doziran na 15ak minuta je odlicno.

 

Koji ce nam djavo Lazic, Kuzmic, pa i sam Davidovac, ma bilo koji domaci igrac je extremno popljuvan i igrao je uzas.

 

Nkoko, Stimac i ubaviti nekog kao sto je Kostelo bi bilo top.

 

 

 

Od svih domacih igraca u timu, Stimac je level iznad. Pre bih  dao sansu Risticu ali ovi sto su nezadovoljni Stimcem, tek bi bili Risticem.

 

Navijaci bi trebali vise biti ljuti na Kuzmica. Da se nije ozdro, bozio 200na sat i za malo poginui, do ovoga mozda ne bi dolso i ako mislim da je on zavrsio karijeru Realu, a pritom je odigrao u zivotu jednu dobru sezonu 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LosmiSK said:

Od svih domacih igraca u timu, Stimac je level iznad. Pre bih  dao sansu Risticu ali ovi sto su nezadovoljni Stimcem, tek bi bili Risticem.

Ako već mogu da biram ja bih radije da me nervira neko novo ime, Ristić, Đorđević, bilo ko,... Dovoljno smo se nagledali Štimca i znamo da bolji nego što je bio sigurno neće biti, može biti samo gori. Prvenstveno zbog godina, a tu možemo i da se zaustavimo.

 

Sutra u 19:44 palim sveću i tako dok Štimac ne potpiše za neki drugi klub 🙏

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

ne razumem kako bi manja plata štimca uticala na nemanje ozbiljnih problema u igri i posledično, pozitivan skor.

 

drugim rečima, ako je štime izrazito limitiran u svojoj ulozi kao igrač zadatka i određenog konteksta, onda to može biti i smisleno i korisno. 

 

Pa da, ali nisu ni oni toliko ludi da mu daju toliku platu da bi igrao 5 - 10 minuta po mecu.

 

Covic je sve, ali nije neko ko se razbacuje. Ako nekom das 300 - 400k, a u isto vreme pricas da ti je to gornji limit za plate (sto bas i nije uvek bilo tacno, ali predjimo sad preko toga), to znaci da taj neko ceni sebe, da ga i ti cenis i da ce da ti igra kao da je dosao Ayon.

 

Dok se ne pojavi neki povratnik tipa Jovica ili mladi potencijal tipa Gudurica, domaci igraci bi trebalo da popunjavaju broj i budu opcije iz drugog plana. Imamo vec Dobrica, Lazica, Davidovca, Jagodic - Kuridzu, neka odaberu jos dva centra koji ce se rotirati na 12. i 13. mestu u sastavu, uz Radanova to je tih 7 domacih igraca + 6 stranaca.

 

Ja se slazem sa tobom, neka bude Stimac ono sto je Pushkov u Zenitu, ali za razliku od drugih resenja, za njega postoji opasnost da ce da ima ozbiljne minute.

 

Nama treba nesto ovako:

 

plej asistent, Walden

Lloyd, stranac kombo, Radanov

Dobric, Lazic, Davidovac

Simanic, Reath (kad vec mora), Jagodic

Nnoko, domaci centar 1, domaci centar 2 (Kuzmic, Jovanovic, Ristic, Djordjevic)

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

Ako je tacno da je dobio milionce po sezoni od Zenita, mi tu onda nikakve sanse nismo imali ni od samog starta.

Harper na drugom forumu piše da se Zenit pojavio i dao duplo više od nas, što znači da smo mu nudili 500k a to ima smisla. 

Idemo dalje, trebaju nam još 2 spoljna igrača na 1 i 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Knipex said:

Ako već mogu da biram ja bih radije da me nervira neko novo ime, Ristić, Đorđević, bilo ko,... Dovoljno smo se nagledali Štimca i znamo da bolji nego što je bio sigurno neće biti, može biti samo gori. Prvenstveno zbog godina, a tu možemo i da se zaustavimo.

 

Sutra u 19:44 palim sveću i tako dok Štimac ne potpiše za neki drugi klub 🙏

I meni je gotivan,ali se pridruzujem molebanu.Da Štime nadje novi klub posalji poruku na 3010.🙏🙏🙏🙏🙏

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu Štimcu da zamerim ako prihvati ponudu matičnog kluba za još jednu sezonu u top takmičenju.

U 34 godini to je veliki kompliment igraču i najiskrenije se nadam i kruna njegove karijere.

Ako treba i dres i šorc i patike i trenerke... i čarape....i onaj peškir legendarni dižemo pod svod Pionira...

sviraće filharmonija kompletna, otvorićemo se za neki namudjen sajber vatromet da gori nebo nad Kališom i štampaćemo pozamašan kontingent majici : ''Štime kraljino, hvala ti za sve...tvoji cigani''.

 

Ali zameram Kuzmiću ...njega je u karijeri pored svog rada i talenta uz dobranu pomoć naših trenera i sreća prilično pogledala da prvo ode preko bare i to baš u tim koji osvaja ligu, da se vrati u Evropu i zaigra u Panati, da se zahvaljujući momentumu ali i Joviću i Radonjinom velikom daru za apgrejdovanje skila i karijera visokih igrača uzdigne međ 3-4 najbolja centra EL i potpiše ugovor sa prvakom Evrope.

Ako smo već nakon njegove skoro dve sezone van stroja rizikovali povratničkim potpisom i to za veoma ozbiljnu cifru u nikad skupljem i ambicioznijem rosteru, kako da mu ne zamerimo bahatost top sportiste i reprezentativca da dobrano alkoholisan sedne za volan i napravi cirkus koji je mogao biti i fatalan. 

Sada trpimo i repove tog događaja i mislim da bi klub bez ikakve zadrške i kurtoazije trebalo samo da ga isprati do kapije.

Ja ću ga eto pored one sezone u kojoj je gazio kod Radonje pamtiti i kao centra koji nam je u EL sezoni 2019/20 uvalio Štimca ČETVRTI PUT....

 

 

EDIT: ...i evo koliko vidim i ove sezone i PETI PUT...jebo nas konj ludi.

Pa malo li je majkumu....imamo i mi cigani dušu.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Fredet sad paravan, da to nije ni tema uopste, vec se dovodi neko drugi van ociju javnosti. Ako on prima u PAO tolike pare, pa sve i da je za dve godine, ja ne vidim kako mi mozemo da ga dovedemo.

 

OSIM, ako se dogovorimo da recimo od tih 875 000 placamo recimo 500k a PAO 375k. To je nekako izvodljivo mada je i to max maximuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jimmer’s two-year contract with Panathinaikos will be worth $3.5 million net, before taxes.  It’s the second-biggest contract on Panathinaikos’ roster at the moment.  The only player who will be making more is Greece native and former Florida Gator Nick Calathes.

https://www.google.com/amp/s/kslsports.com/412995/jimmer-fredette-panathinaikos-signing-owner/amp/

 

 

Ako je tačno (a na još par mesta pišu slične cifre) blizu je potpisa za nas, samo da usaglase detalje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...