Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, K.Dot said:

Pa nije baš sad da ti doprinosiš kvalitetu rasprave na ovom forumu pa ćeš odjednom početi o pošumljavanju i četinarima. Who cares? Evo meni si sad prvi put zapao za oko ovim opravdanjima o Štimeti i kme kme, troluju nam najpošteniju temu prelazni rok.

O tvojoj strucnosti i kvalitetu upisa se nasiroko prica.  Ne bi ova tema bila ista bez  ovih silnih mudrosti kojima nas tako nesebicno obasipas!

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako smo hteli domaću peticu zbog velikog broja stranaca i na kojoj bi uštedeli zar nije logičnije i isplativije rešenje bio Ristić koji je još pod ugovorom, mladji i u usponu karijere, jednako dobar u napadu a ostavlja nadu da ne može biti baš tolika rupa u odbrani.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Firga said:

 

Ali se ipak malo razdelilo po temama. Naravno da je morao da se pominje jer je igrao za Zvezdu. Tako bi trebalo i sa Stimcem, vezano za igre i live desavanja na centralnoj temi. A kad bi neko samo na veliku nuzdu vezano za Stimca, onda lepo u taj poljski WC nazvan "Skembe topik" i bar ce se lakse disati. Ne punim plucima, al necemo se podaviti na centralnom topiku.

 

@MetalHead

Javi se oko ovoga, nema sakrivanja sad 🤨😋

 

2 hours ago, Leonard said:

Uvek ima opcija da prijavis odredjeni post za koji smatras da se krse pravila. Takodje i opciju 2, da sve one koji pisu o Stimcu a tebi se ne dopada njihov stil,  stavi ih na ignore listu. Nadam se samo da opcija ignore ima toliko prostora da  moze  obuhvatiti sve one koji ce pisati o njegovim majstorijama u odbrani :classic_biggrin:

 

 

 

2 hours ago, Firga said:

 

Videcu sta kaze @MetalHead o mom predlogu, a ako i on dodje sa tom pricom "uvek imas opciju..." ... videcu i ja da pocnem da trolujem o posumljavanju i cetinarima, tako nekim random temama jer eto moze mi se, a kome se ne svidja "uvek ima opciju..." 😁

 

 

 

Pita se moderacija - ali ako mene pitate ne bih postove o Stimetu gurao u posebnu temu. Slucaj Filip i "slucaj" Stime, nisu isti i nikada nece biti (osim ako se ne utvrdi da je Stime vanbracni sin Nebojse Covica). Jednostavno nema svih istih elemenata za to... Drugo, treba malo oladiti sa Stimetom - sasvim je ok da se diskutuje o njegovom kvalitetu igre, nazivati njegovu igru kojekakvim imenima i porediti je s koje cim. Ili davari neke kontra argumente, o borbenosti, o kosarkaskoj sreci da mu lopta cesto padne u ruke, o tome da li je njegov doprinos u napadu vredan minusa u odbrani, itd. To nije trolovanje po mom misljenju. Ali, stvarno nije ok da se vredja kao osoba, Stime je zaista uvek bio korektan lik, pogotovo za reprezentaciju, pa makar zbog toga treba ga postovati. I za Filipa je ruzno sta se pisalo, meni se nije svidjalo. Tako da izbegavajte takve upise. 

 

 

2 hours ago, Firga said:

 

Naci cu i ja vezu cetinara i Zvezde, nemoj da se brines. Sport, cist vazduh i tako te fore.

Jbt, ni himnu nam ne znas... ccc... "Mladici borovi, devojke jele, bore se posteno za crveno-bele!"

 

1 hour ago, 12Laki said:

Ovo kao nemojte stvarati losu atmosferu zbo Felipea.Jbt.Kako da nestvaramo losu atmosferu kad nam dobri Stimbe ide na zivce zbog svojih kosarkaskih kvaliteta a i upitnih ljudskih?

Upravo o ovome ne treba raspravljati. Em je degutantno (a mislim da nije ni istina), em odlazi u nesto cime ne zelim da se bavimo na ovom forumu. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako smo hteli domaću peticu zbog velikog broja stranaca i na kojoj bi uštedeli zar nije logičnije i isplativije rešenje bio Ristić koji je još pod ugovorom, mladji i u usponu karijere, jednako dobar u napadu a ostavlja nadu da ne može biti baš tolika rupa u odbrani.

ali ristic ne zivi za fajt kao skembe
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

samo izazivaju haos, prvo sa pangosom, sada sa stimarom. znajuci kako tamo stvari funkcionisu, ne bih rekao da je slucajno.

A izmedju redova ubace Kalinica da bi posle dozvolili salve uvreda. A onda napisu da od njega nema nista.

 

Izlupali su se posteno za ovaj prelazni rok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Leonard said:

A izmedju redova ubace Kalinica da bi posle dozvolili salve uvreda. A onda napisu da od njega nema nista.

 

Izlupali su se posteno za ovaj prelazni rok.

 

+ danima pisu da im "instinkt" govori da ce radonja biti trener, iako sigurno znaju da ce to biti sasa obradovic. sprdaju se sa radonjom, legendom kluba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Firga said:

[...] Tako da se ipak nadam da se Stimac nece i zvanicno potpisati. [...] 

U principu, od mene Sasa ima blanko podrsku, nadam se i od vecine i opet se nadam da ce je opravdati.

 

Pošto mi deluješ kao normalan forumaš, da probam da ti objasnim sociologiju foruma i psihologiju forumaša:
1) Prvo je Pangos najavljen, pa odjavljen. Na tu muku najavljen Štimac. Što bi se reklo, so na ranu, a so je Štimčev znoj. A na samom početku prelaznog roka došla je najveća nada - Saša Obradović. I svaki forumaš je već zamišljao brz, atletičan, fleksibilan tim sa stalnim rotacijama od 1 do 5. I onda na to dođe stari Štime, kao biber na krempitu.
2) Nije ovo samo "izdrkavanje" i "pljuvanje". Naravno, glupo je pljuvati po čoveku lično, za ono što radi van terena, toga se ne bih doticao. Ali verujem da se većina forumaša ovde - svesno ili nesvesno - bori za svoje nerve i protiv lošeg tima (onako kako ga mi - većinom laici - zamišljamo). A ozvaničeno je od prošle sezone da gazda Čovke prati ovaj forum, tako da ne bi bilo čudno da pusti tako neka "vest" na rsb-u pa se onda opipava puls nas semenkara.
3) Na kraju, ne brini se, ovo će sve proći čim se najavi neko novo pojačanje 😄 A ako ovo do sad nije pomoglo evo i pesmice:

Ne pomaže forum, majko,
sa korita internetova,
ni botari, ni grobari,
lijek mi je, stara moja,
meka ruka Pangosova
 

P.S. Evo najavi @Sector sumnjivo pojačanje preko nekog sumnjivog Italijana i već kreće novi talas...

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Babaduka said:

Sad pisu da Skembe nije definitivan i da ima ponude sa strane, ljudi postoji nada pali krpe

 

 

Quote

Да појасним мало ситуацију око Штимца... Није баш тако извесно да остаје.

И сами смо пре пар дана имали информацију да се у клубу размишља о њему и наставку сарадње, пре него што је то објављено на оном грчком порталу. А писање на овој теми смо дозволили када смо видели да се наше информације поклапају са њиховим.

Штиме има неке понуде из иностранства и врло је реално да оде преко, тако да је скроз неизвесно шта ће бити. Чисто мало јасније да буде...

 

Nadam se da su te ponude iz inostravstva stvarne i novcano izdasne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...