Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, Leonard said:

Stimac nije random tema, on je legenda KKCZ. Ne znam da li je uspelo nekom igracu u istoriji naseg kluba da potpise po 4. put ugovor sa KKCZ.

 

Naci cu i ja vezu cetinara i Zvezde, nemoj da se brines. Sport, cist vazduh i tako te fore.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Leonard said:

Uvek imate mogucnost da citate forum na kom se Stimac od strane administracije proglasava za centarhalfa, komadanta odbrane koji prepoznaje svaku akciju protivnika i preusmerava saigrace.

 

 

 

Aman brate, rodjace, cigane... jel sad treba kolektivni harakiri da odradimo zbog jbnog Stimca, da pricamo o teorijama zavere, vanzemljacima u Saletovoj glavi... 

10 minutes ago, propolis said:

Jbt sinoc sam sanjao da smo doveli Antu Tomica, sad se setih. 

A ja da smo doveli Stimca, cudno jel da?😀

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, StiviKivi said:

Preterujemo sa Štimcem. Naročito ako je planiran za nekih 10ak minuta. 

 

sa stimcem preteruje onaj ko ga dovodi. cetvrti put ukupno, a vec treci put ova uprava. aman vise. popeo bi se ljudima na kurac i da nije tako iritantan.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Firga said:

 

Videcu sta kaze @MetalHead o mom predlogu, a ako i on dodje sa tom pricom "uvek imas opciju..." ... videcu i ja da pocnem da trolujem o posumljavanju i cetinarima, tako nekim random temama jer eto moze mi se, a kome se ne svidja "uvek ima opciju..." 😁

 

 

Pa nije baš sad da ti doprinosiš kvalitetu rasprave na ovom forumu pa ćeš odjednom početi o pošumljavanju i četinarima. Who cares? Evo meni si sad prvi put zapao za oko ovim opravdanjima o Štimeti i kme kme, troluju nam najpošteniju temu prelazni rok.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Pa nije baš sad da ti doprinosiš kvalitetu rasprave na ovom forumu pa ćeš odjednom početi o pošumljavanju i četinarima. Who cares? Evo meni si sad prvi put zapao za oko ovim opravdanjima o Štimeti i kme kme, troluju nam najpošteniju temu prelazni rok.

 

A ti si?

 

Ko god da si, kakvim opravdanjima? Seres po temi alo. Iskenjavas se i prosipas fekalije. Pljujes i povracas. 

Edited by Firga
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, 12Laki said:

A Stimac se kune u Zvezdastvo al zato svima prica kako u Zvezdi kasne plate(legitimno al od onoga ko se kune u Zvezdu i tako to),Secam se kako je Roll pricao i bio iznenadjen,

I posle mi pricajte kako je ok za atmosferu i veliki Zvezdas.

 

Štime je uvek bio spreman da se bori do poslednje kapi tuđe krvi.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Firga said:

 

A ti si?

 

Ko god da si, kakvim opravdanjima? Seres po temi alo. Iskenjavas se i prosipas fekalije. Pljujes i povracas. 

 

Da, ja sam. Niko ne sere, pljuje i povraća. Ljudi izražavaju nezadovoljstvo novim potpisom Štimeta, pazi sad, na temi koja je otvorena baš zbog ovakvih stvari. Ja razumem da bi tebi verovatno bilo lakše ako bismo svi bili u fazonu, to Štime legendo, brat naš, najveća ciganštura, držiš odbranu i svlačionicu ali za to bi morao da odeš na jedan drugi forum. Tamo su sve redom istomišljenici.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

 

Da, ja sam. Niko ne sere, pljuje i povraća. Ljudi izražavaju nezadovoljstvo novim potpisom Štimeta, pazi sad, na temi koja je otvorena baš zbog ovakvih stvari. Ja razumem da bi ti verovatno bilo lakše ako bi svi bili u fazonu, to Štime legendo, brat naš, najveća ciganštura, držiš odbranu i svlačionicu ali za to bi morao da odeš na jedan drugi forum. Tamo su sve redom istomišljenici.

 

Decko ostavi te fore za tvoje petlice drugare. Ne izrazavas nezadovoljstvo nego fekalije po topiku. Moze ti se pa ti se digla patka. Doprinosis raspravi koliko i taj tvoj Stimbe na terenu.

Edited by Firga
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde mi se svidja, jer Zvezda ce uskoro na pripreme i cenim da ce se trcati kroz neke cetinarske sume. Valja to prostudirati. Koga jos briga za Saleta Obradovica piona, Loyda, Nnoka. Sume su vazne.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba stvarati losu atmosferu zbog Stimca i odmoci Obradovicu vec na pocetku ,pa ni pripreme nisu pocele. Forum je drugi svet za halu, ali svakako se moze preneti. Random likovima je Stime Bog i car i ja cak i to razumem. 

 

Poenta Zvezde je da posle odlaska Radonjica ne moze da nadje stabilnost i samim tim nmamo domace igrace zbog cestog menjanja trenera koji uvek stave sebe ispred buducnosti kluba. Poslednje tri sezone smo dovodili sam domaci skart,pocevsi od Covica, Jankovica,Jovanovica, Radicevica,Nenadica..pa i povredjenog Kuzmica itd....

 

Imasmonopol,imas akademiju, imas cak i drugi tim u ABA ligi i tuce KLS timova gde mogu igraci igrati i dobiti prostora i opet nista. Onda branioci Zelezniak dodjui kazu a kog domaceg da uzmes? Od domacih se ocekuje da za jedno 5-15minuta pogode sve zivo,daju doprinos i to sve pored minimum 3-4 stranca u ekipi kojima je stats najbitniji.

 

Proslu sezonu Covic moze da slavi kao krsnu slavu posle bukvalno tuce katastrofalnih poteza i ona pre bi bila upitna da se nije stvorila atmosfera da nema trika da niko uzme domaci teren. 

Zvezda u istu recenicu sa long term proces duzi od tipa jedne polusezone ne postoji.

 

Stvarno je bitno da Obradovic uspe, ali na pocetku je dobio top igrace, bio je u tuce emsisija, vec svi slave titule i F8 i ne bih mu bio u kozi. Ovo je proces za koji treba vreme i ako sad nesto sjebemo sa trenerom, gasi mesalicu i motaj kablove. 

 

FMP bukvalno nema nikakv razlog da bude Zvezdina filijala

 

Edited by LosmiSK
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LosmiSK said:

Ne treba stvarati losu atmosferu zbog Stimca i odmoci Obradovicu vec na pocetku ,pa ni pripreme nisu pocele. Forum je drugi svet za halu, ali svakako se moze preneti. Random likovima je Stime Bog i car i ja cak i to razumem. 

 

Poenta Zvezde je da posle odlaska Radonjica ne moze da nadje stabilnost i samim tim nmamo domace igrace zbog cestog menjanja trenera koji uvek stave sebe ispred buducnosti kluba. Poslednje tri sezone smo dovodili sam domaci skart,pocevsi od Covica, Jankovica,Jovanovica, Radicevica,Nenadica..pa i povredjenog Kuzmica itd....

 

Imasmonopol,imas akademiju, imas cak i drugi tim u ABA ligi i tuce KLS timova gde mogu igraci igrati i dobiti prostora i opet nista. Onda branioci Zelezniak dodjui kazu a kog domaceg da uzmes? Od domacih se ocekuje da za jedno 5-15minuta pogode sve zivo,daju doprinos i to sve pored minimum 3-4 stranca u ekipi kojima je stats najbitniji.

 

Proslu sezonu Covic moze da slavi kao krsnu slavu posle bukvalno tuce katastrofalnih poteza i ona pre bi bila upitna da se nije stvorila atmosfera da nema trika da niko uzme domaci teren. 

Zvezda u istu recenicu sa long term proces duzi od tipa jedne polusezone ne postoji.

 

Stvarno je bitno da Obradovic uspe, ali na pocetku je dobio top igrace, bio je u tuce emsisija, vec svi slave titule i F8 i ne bih mu bio u kozi. Ovo je proces za koji treba vreme i ako sad nesto sjebemo sa trenerom, gasi mesalicu i motaj kablove

 

FMP bukvalno nema nikakv razlog da bude Zvezdina filijala

 

 

Verovatno i najosetljivija stvar. Podrska i poverenje Sasi. Ako je ne bude, ili ne daj Boze predje u pripisivanje epiteta tipa poltron, pion ... sve ce teze ici. Doduse, on je sam sebi sad zakomlikovao zivot potpisivanjem Stimca, mislim da i nije toliko svestan toga. A tamo gde misli da bi se zajebao u vezi javnosti, a to je Kalina, bio bi pun pogodak. Oni koji ga nece, svakako ne dolaze na utakmice, sve da zive pored Pionira. Tako da se ipak nadam da se Stimac nece i zvanicno potpisati. On kao on, nece valjda biti velika steta, gulice 10 minuta na 5 koliko i Lazic na 3. Ali ta naelektrisanost dela navijaca koji ce cekati svaki poraz, neki cak i prizeljkivati da bi raspalili, je mnogo gora stvar od samog Stimca i njegovovih baletskih vratolomija u reketu.

 

U principu, od mene Sasa ima blanko podrsku, nadam se i od vecine i opet se nadam da ce je opravdati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...