Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

Potreban je i određeni kvalitet, iskustvo ... igrač sa 33. godine nije u situaciji da bira i zateže sa cenom.

Treba sačekati da se kompletira roster,  jedan igrač može dosta toga da promeni ... al da ne nagađamo.

 

Jedan igrač je i bez zvaničnog potpisa promenio i ovaj topik naglavačke i opet produbio jaz između šipkaša i semenkara...ne zato što je nepoznanica i mogući rizik kao npr Dereck Brown već nasuprot...što ga znamo u sitna crevca.

Ja sam se novom treneru obradovao prvenstveno zbog tog stava...isijava samopouzdanjem profesionalca koji zna da je u naletu i zato ne pravi kompromise.

To mi je bilo i više nego dovoljno da uz prva tri potpisa pomislim da će se KKCZ na najvećoj sceni najzad pojaviti sa kompletnim, uravnoteženim i uvežbanim rosterom.

Ponadao sam se da smo sa Filipima, Kešeljima i Štimcima završili i da nas takvi neće blamirati po Evropi dok nam žderu pankrease...ali toliko o tome.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posle prvog promasenog zicera ili ispadanja u odbrani zbog kurcobolje, dobice zvizduke od pola hale.

 

Ovi klinci sto po drustvenim mrezama likuju i na onom rsb u gde svaki stoti zna nesto o kosarci, njih 80% i ne dolazi na utakmice.

 

Morao je gazda da zacini atmosferu sa Stimcem. Ne bi bio on, da barem malo ne zacini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

 

Jedan igrač je i bez zvaničnog potpisa promenio i ovaj topik naglavačke i opet produbio jaz između šipkaša i semenkara...ne zato što je nepoznanica i mogući rizik kao npr Dereck Brown već nasuprot...što ga znamo u sitna crevca.

Ja sam se novom treneru obradovao prvenstveno zbog tog stava...isijava samopouzdanjem profesionalca koji zna da je u naletu i zato ne pravi kompromise.

To mi je bilo i više nego dovoljno uz prva tri potpisa pomislim da će se KKCZ na najvećoj sceni najzad pojaviti sa kompletnim, uravnoteženim i uvežbanim rosterom.

Ponadao sam se da smo sa Filipima, Kešeljima i Štimcima završili i da nas takvi neće blamirati po Evropi dok nam žderu pankrease...ali toliko o tome.

Za ovo (bold) treba vremena i para ... a za nas navijače strpljenje i živci ko konopci :lol_2: i da ponovim, samo opuštencija :default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jos imam fobiju od njegovog skoka za loptu koja je vec bila u rukama Gista i ladno u padu  izgura coveka u aut, a Gist sta ce pusti loptu da ne ode u aut zajedno sa njim. Naravno, Nnoko pokupi cistu loptu na izvolte i zakuca pobedu. To moze samo fucking Stimac!!!

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Nnoko, Stime i Kuz dele minute na 5 zavisno od protivnika i Kuzovog stanja, ja zadovoljan. Sva trojica su razliciti, osim sto svi imaju upitnu polu-distancu uprkos povremenim pozitivnim izletima.

Naravno da Kuz nece u zatvor, dobice uslov 3 godine i uzecu mu dozvolu na neko vreme (ne znam praksu BIH oko dozvole), ali ostaje pitanje kakva ce mu biti forma, psiho-fizicko stanje itd.kad krene sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam ja netko...i da mogu preteranim novcima da pomognem svom klubu...

prvo bi platio bahatom Zenitu da potpišu Štimeta za naredne 3 sezone ali bez ikakvih izlaznih klauzula.

 

Jedino taj St.Petersburg mi dođe nekako dovoljno daleko.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ponadao sam se da smo sa Filipima, Kešeljima i Štimcima završili i da nas takvi neće blamirati po Evropi dok nam žderu pankrease...ali toliko o tome.

 

A pa ne moze Stime u ovu grupu rekreativaca......dajte da ne preterujemo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ovo sto je napisano u poslednjih 15-ak strana ( cast izuzecima) su verovatno najvece gluposti u istoriji teme o Zvezdi...nisam preterani ljubitelj igaca kao sto je Stimac, ali sigurno da mogu da se iskoriste njegove vrline (to je sad do trenera)...

ovo kukanje je u rangu toga da nam se vratio plej sa pozajmice...

 

 subjektivni osecaj, svi slobodni agenti ovog leta ce preci u jebeni Zenit, ne znam jel postoji bolji El igrac da nije povezivan sa njima...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od plejade stranih klubova u kojima je igrao Vladimir je samo u Žalgirisu pre 15 godina spojio dve sezone za redom u istom klubu. Ovo sada već očajničko traženje opravdanja za njegov potpis kao ''čuvara svlačionice'' je apsolutni apsurd jer za tu ulogu ste ili ultra autoritet iskustvom i imenom ili ste veoma zabavan i šarmantan lik sa kojim svi žele da se druže...tu zeka ne pije vodu...ali ni kap. To njegovo decenijsko usiljeno busanje i zvezdašenje kako na terenu tako i u izjavama donelo mi je više sedih od kompletnog FKCZ u istom vremenskom periodu.

 

Vladimir '' Neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje i ždere jetre '' Štimac.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Da je simpaticna nije ali da je duhovita bas i nije

 

nemoj da si na kraj srca...daj neke smernice...sigurno umemo i bolje.

evo ja sam spreman i imam dovoljno vremena da svaki njegov sekund na terenu prokukam najstrašnije kako i zaslužuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...