Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

16 minutes ago, Manoly said:

Nije ni da smo pijani milioneri, pa da se svih ovih godina 'ranimo biftecima uz najkvalitetnija vina po izboru sefa kuhinje...

Stime je daleko od onoga sto zelimo, al ako je tu verovatno "nema alternative", a trener ce naci nacin da ga upotrebi. 

Onda ćemo da jedemo pihtije i pričamo da su bolje od bifteka, pošto već plaćamo kao da njega jedemo 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LosmiSK said:

Ne moze centar koji igra za otprilike 40k mesecno da bude treci centar. Suludo je pisati da nam je Stimac treci centar. 

 

Ima Rit, Kuridza i nova cetvorka koji mogu ukrasti neki minut na pet.

 

Bice busanja u grudi kad se polozi zicer 😜

40k mesecno, samo? 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A pod dva, njegova prva tekma kod nas je bila poslednja omalenog virtuoza, koji nas je prekidom EL karijere ojačao, pa je samim tim i skor trebalo da bude bolji, a nije. Možda baš i zbog tog Štimca. 

Btw utakmica koju pominješ a koju su igrali Čović i Štimac je utakamica gde smo primili samo 58 poena, i to u gostima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bas bih voleo da mi neko od Vas navede primer da zna nekog ko je isao u zatvor jer je napravio saobracajku u kojoj je neko povredjen, a niko nije poginuo. Nikad nisam cuo za takav primer, a verujem ni neko od vas. Tako da mislim da je vreme da se prestane sa pricom o tome da Kuzmica ceka zatvor. Neprijatnosti da, ali zatvor ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Onda ćemo da jedemo pihtije i pričamo da su bolje od bifteka, pošto već plaćamo kao da njega jedemo 😉

Pihtije ne volem, isto tako ni Stimeta deliju. Al jbg, mislim da bifteci za nas nisu na meniu iako nam predskazuju ogroman budzet...😀

Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Bas bih voleo da mi neko od Vas navede primer da zna nekog ko je isao u zatvor jer je napravio saobracajku u kojoj je neko povredjen, a niko nije poginuo. Nikad nisam cuo za takav primer, a verujem ni neko od vas. Tako da mislim da je vreme da se prestane sa pricom o tome da Kuzmica ceka zatvor. Neprijatnosti da, ali zatvor ne.

Zeljko Obradovic :default_coffee:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Zeljko Obradovic :default_coffee:

Zeljko Obradovic je koliko ja znam ubio pesaka, a Kuzmic nije nikog, vec samo povredio. Potrpuno drugacije krivicno delo. Za prvo mi ne treba Zeljko Obradovic i sam znam neke , a za drugo nikad nisam cuo da je neko isao u zatvor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Haggard said:

- Ноко је из године у годину био бољи у односу на оно што је показивао у НБДЛ лиги. Из Турске у Албу је дошао са статусом најбољег одбрамбеног играча. Направио је велики напредак. Његов атлетицизам и могућност прилагођавања су на веома високом нивоу. И сигурно да на позицији пет, може доста да помогне екипи и да буде велика претња на обе стране терена. Са својом атлетиком и вертикалношћу, Ноко мења шутеве. То је предуслов да би се играла кошарка по мом укусу, брза, са доста контранапада. Он је баш тај профил играча за систем који плани-рам да поставим. Тај систем је сличан са оним што је играла Алба, почев од начина одбране, до тог неког прилагођавања. На крају крајева, и то што је освојио титулу значи пуно за брзу адаптацију - рекао је шеф струке Црвене звезде.

 

e sad, kako se u taj sistem uklapa stimac sa svojom neatletikom i horizontalnoscu, pojma nemam...

 

Uklapa se sjajno.

 

tenor.gif?itemid=5665234

 

5 hours ago, Wingwalker said:

Kaže mi kolega grobar kojeg je nakon zadnje dve turbulentne nedelje najzad neka vest ozarila: '' ...kao mi da smo vam birali pojačanje''. Monako je sa pokretnom spoljnom linijom i lakim centrima mnogo preuzimao, strana pomoći je bila solidna...brzo su po potrebi skupljali reket a u pozicionom napadu su visoki postavljali po dva i tri vezana bloka i odmotavali se u pik ili išli na skok iz drugog plana i tu se nakon samo par minuta video pečat trenera. Jako je teško bilo ispratiti i markirati toliko kretnji. E sad... Štime nume da brani pika jer ne razume taj koncept a i kada ga prepozna već kasni i ne cima mu se ič...on u celoj karijeri nije postavio desetak krštenih blokova jer mu je težište na jednoj nozi ne zato što nume već zato što je sisa i uvek izlazi iz njega prerano da bi inicirao pik sa plejem koji je naravno upravo udvojen. To što nabere od skokova to nije rezultat njegove skočnosti ili pozicioniranja već uhvati ono što mu pada na glavu. E sad, mator sam čovek...znam da slikovito dočaram kako radi motor sa unutrašnjim sagorevanjem...jasno mi je kako mali ljudi udju u televizor...znam i gde zeka pije vodu....ali kako toliki broj lopti padne Vladimiru u ruke to numem da objasnim...to će ostati misterija.

 

Da se ja pitam, ovo bi išlo u encikopediju.

 

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt ovo nema nigde
dosli smo do toga da nam je skembe preokrenuo i spasio proslu sezonu
odjavljujem se za danas

uzivaj berivajt, tu je skembe negde u rangu tvoj omiljenog centra
386761e16682379200faf79afcb72ca0.jpg

 

Ljudi, ko Boba vas molim, koristite spojlere ako nećete da me nosite na duši.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Ponekad moraš prihvatiti iznuđeno rešenje, negde otanjiš da bi na drugom mestu pojačao ... navikli smo na to.

 

Ako je ova logika u pitanju (u klubu) onda bi "11 godina mladji Stimac" iz FMP-a jos vise otanjio platu za 3-ceg centra pa bi jos vise ostalo za to drugo (ili druga) mesto (mesta) u timu.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Ako Saša zna šta radi, onda je podvojena ličnost. Ovamo objašnjava kakve petice su preduslov za njegov način igre, skočne, atletične, koje menjaju šut a onda se pominje Štimac koji i ne izlazi na šut. Jebe lud zbunjenog. A kad se setim samo kako je mozli uništavao jadnog Štimeta, po dve blokade u jednom napadu,kuku.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SunZero said:

 

nadam se da ce uzivati dok libero Stime navodi odbranu 15+ minuta na EL tekmama

Možda nije loša ideja kada je Štime u igri da igramo samo zonu u odbrani, da on stoji ispod koša i da "navodi". Realno, manja šteta, nego da igramo čovek na čoveka.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borca said:

 

Ako je ova logika u pitanju (u klubu) onda bi "11 godina mladji Stimac" iz FMP-a jos vise otanjio platu za 3-ceg centra pa bi jos vise ostalo za to drugo (ili druga) mesto (mesta) u timu.

Potreban je i određeni kvalitet, iskustvo ... igrač sa 33. godine nije u situaciji da bira i zateže sa cenom.

Treba sačekati da se kompletira roster,  jedan igrač može dosta toga da promeni ... al da ne nagađamo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...