Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

27 minutes ago, Wingwalker said:

Igokea sebi ne može dozvoliti luksuziranje potpisivanja dugogodišnjeg reprezentativca i bivšeg igrača Banvita, Bešiktaša, Turk Telekoma, Efesa i Fenera...leptejebo od osmanlija samo Galatu nie poharao. Veliki si Vladimire...

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Zaboravio si Olin, odatle je krenula karijera uzbrdo 🕺🕺🕺

 

 

Edit, drugi skakac lige te sezone, koliko se secam. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, BarryWhite said:

 

Štimac je prošle godine bio prvi centar u EL pa smo sa njim ponavljam imali skor 6-7. Igrao je 23 minuta u proseku a na 5 su još igrali i Kuzmić, Ojo i Gist. 

 

I bio bek ap kad smo igrali top8 EL.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt ovo nema nigde
dosli smo do toga da nam je skembe preokrenuo i spasio proslu sezonu
odjavljujem se za danas

uzivaj berivajt, tu je skembe negde u rangu tvoj omiljenog centra
386761e16682379200faf79afcb72ca0.jpg

Ne moraš da izvrćeš moje reči u nedostatku odgovora. 

Ti si tvrdio ako će nam Štimac biti back up da bolje da igramo EC. Ja sam ti samo skrenuo pažnju na naš učinak u EL sa Štimcem u ekipi prošle sezone kao 1 centra (ti si pominjao EC ako nam je 2 centar).

Kao što sam već pisao prošle sezone na početku moje mišljenje je da je selekcija tima bila očajna i da smo se popravili zbog doselekcije koju je činio i Štimac. Postoji više faktora koji su stvari preokrenule a to je pre svega izbacivanje Čovića iz rotacije i dolazak Pantera. Štimac je svakako bio upgrade u odnosu na Kuzmića i Oja. 

Edited by BarryWhite
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ulicni basketas said:

Ako je izbor bio izmedju Ristića (po meni i dalje drvo), Kuzmića (veliko je pitanje šta će biti i pravno i fizički sa njim) i Štimca za trećeg centra, mogu da razumem odluku da se potpiše poslednji. Ako je projektovan za backup centra, jebem mater upravi.

 

Mislis li da Stimcu koji svojim nacinom potrosnje energije na terenu (pre svega na poboljsanje svoje statistike u napadu uz sto manje napora na oba dela terena) svakako planira da igra sto duze moze (njegov legitiman stav i razumljiv za dobrobit sebe i porodice u smislu zarade u toku karijere) odgovara potpis ugovora i uloga centra br. 3?

Link to comment
Share on other sites

Ne čitate šta sam napisao. Ne zna se ništa šta je sa Kuzmićem. On i Štimac su neuporedivi. Šta ako ni posle više meseci truda i želje, i dalje nema mogućnosti da bude stari? Šta ako nema snage ni za 10 minuta po utakmici? Želudac mi se okrenuo juče kad sam čuo vest o potpisu, još više kad su tviter botovi poput onog Navija, Laze Kaćanskog i sl. krenuli u kampanju da je njegov potpis najbolje moguće rešenje na poziciji 5.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Statistika kroz karijeru u EL (pobede/porazi) 

 

Šakota:

24/40

Milan Tomić:

4/2

Obradović:

21/41

 

Jasno je da ove sezone imamo najlošiji izbor za trenera. 

 

(e ovako funkcioniše ta Štimbetova statistika) 

 

Ne radi se o statistici Štimca. Radi se o tvrdnji da ako je on 2 centar onda treba da igramo EC. Prvo pričamo o jednom od 12 igrača i njegovoj ulozi u ekipi. Moj stav je bio samo da dedukcija - Štimac u timu (nevezano za ostalih 11 igrača + trener) lošiji smo tim se nije pokazala kao tačna prošle sezone. 

Možemo i da diskutujemo da li je prošle sezone bio bolji od Kuzmića i Oja na 5, ja mislim da jeste. Da li je bio bolji od Gista na 5? Nije, ali Gist je igrao mnogo vise na 4 zbog pretpumbavanja u timu tako da je Štimac bio prvi centar.

Link to comment
Share on other sites

Možda cigani i zaslužuju da im Štime bude prvi centar. Petorka F.Č, Lazić, Davidovac, MJK, Štimac idealna za sladokusce poput berija i sektora.

 

Ako stvarno potpišu Štimeta ja ću iz revolta da isečem svoju MTS karticu.

Edited by K.Dot
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, BarryWhite said:

Ne radi se o statistici Štimca. Radi se o tvrdnji da ako je on 2 centar onda treba da igramo EC. Prvo pričamo o jednom od 12 igrača i njegovoj ulozi u ekipi. Moj stav je bio samo da dedukcija - Štimac u timu (nevezano za ostalih 11 igrača + trener) lošiji smo tim se nije pokazala kao tačna prošle sezone. 

Možemo i da diskutujemo da li je prošle sezone bio bolji od Kuzmića i Oja na 5, ja mislim da jeste. Da li je bio bolji od Gista na 5? Nije, ali Gist je igrao mnogo vise na 4 zbog pretpumbavanja u timu tako da je Štimac bio prvi centar.

Razumem ja tebe, ali, pod jedan, statistika ti nije bila tačna. Bez Štimca - 6-9, a sa njim 5/8, što će reći da je bio isti đavo. A pod dva, njegova prva tekma kod nas je bila poslednja omalenog virtuoza, koji nas je prekidom EL karijere ojačao, pa je samim tim i skor trebalo da bude bolji, a nije. Možda baš i zbog tog Štimca. 

 

Da li je bio bolji od Kuzmića i Odža, verovatno, ali u timu novog trenera, koji planira da zategne odbranu i pokuša da njome melje protivnike, jedan Štimac je kao da naručiš biftek, a dobiješ...pihtiju.

  • Like 16
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:

Možda cigani i zaslužuju da im Štime bude prvi centar. Petorka F.Č, Lazić, Davidovac, MJK, Štimac idealna za sladokusce poput berija i sektora.

 

Ako stvarno potpišu Štimeta ja ću iz revolta da isečem svoju MTS karticu.

I malo da prestaneš da ucitavaš ljudima da su rekli nešto što nisu? Ja nikad ne bi doveo Štimca , ali ni predstavljam stvari Štimac u timu = nećemo ništa uraditi i bice katastrofa. Pogodovu kod smo doveli Nnoka.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BarryWhite said:

I malo da prestaneš da ucitavaš ljudima da su rekli nešto što nisu? Ja nikad ne bi doveo Štimca , ali ni predstavljam stvari Štimac u timu = nećemo ništa uraditi i bice katastrofa. Pogodovu kod smo doveli Nnoka.

 

Ništa ja tebi ne učitavam, samo sam pretpostavio kakav tim bi voleo da gledaš. A za lika koji ne bi doveo Štimca, baš si se dobro potrudio sa ovim lažnim statistikama i hvalospevima na njegov račun. Ne kažem ja ništa, samo kažem.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

 

Da li je bio bolji od Kuzmića i Odža, verovatno, ali u timu novog trenera, koji planira da zategne odbranu i pokuša da njome melje protivnike, jedan Štimac je kao da naručiš biftek, a dobiješ...pihtiju.

Nije ni da smo pijani milioneri, pa da se svih ovih godina 'ranimo biftecima uz najkvalitetnija vina po izboru sefa kuhinje...

Stime je daleko od onoga sto zelimo, al ako je tu verovatno "nema alternative", a trener ce naci nacin da ga upotrebi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Razumem ja tebe, ali, pod jedan, statistika ti nije bila tačna. Bez Štimca - 6-9, a sa njim 5/8, što će reći da je bio isti đavo. A pod dva, njegova prva tekma kod nas je bila poslednja omalenog virtuoza, koji nas je prekidom EL karijere ojačao, pa je samim tim i skor trebalo da bude bolji, a nije. Možda baš i zbog tog Štimca. 

 

Da li je bio bolji od Kuzmića i Odža, verovatno, ali u timu novog trenera, koji planira da zategne odbranu i pokuša da njome melje protivnike, jedan Štimac je kao da naručiš biftek, a dobiješ...pihtiju.

Moja greška brojao sam na telefonu pa sam se zabrojao. Meni je taj tim u drugom delu delovao smislenije, daleko od idealnog između ostalog upravo zbog situacije koje sam pominjao sa Gistom gde je nominalno bio najbolja 5 a morao je da igra na 4.

Opet Štimac će biti jedan od 12 igrača koje trener treba da uklopi u svoju viziju. Meni jeste svakako čudan izbor jer sam Obradović forsira košarku bez tipa centara poput Štimca ili Ristića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

 

Ništa ja tebi ne učitavam, samo sam pretpostavio kakav tim bi voleo da gledaš. A za lika koji ne bi doveo Štimca, baš si se dobro potrudio sa ovim lažnim statistikama i hvalospevima na njegov račun. Ne kažem ja ništa, samo kažem.

Kao što rekoh moja greška. Poenta je u celokupnom kukanju na igrača kog su birali i trenirali treneri poput Pešića (2 puta), Plaze, Atamana, Radonjića, Željka Obradovića, Šakote, Đorđevića i evo sad očigledno Saše Obradovića i poređenju sa Filipom Čovićem koji nije igrao skoro nigde osim gde mu je otac predsednik kluba.

Edit: trenere sam nabrojao po sećanju nek me ispravi neko ako sam pogrešio

Edited by BarryWhite
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...