Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

8 hours ago, BarryWhite said:

Rekao bih preterana kuknjava zbog Štimca. Obradović ima sigurno ideju kakvu igru želi da forsira i očigledno se Štimac u to uklapa. Nije Štimac nas prošle godine unazadio u EL, bez njega 5-10, sa njim 6-7. Jasno je da se tim pretumbao i da su došli još neki igrači koji su uticali da igramo bolje (pre svega Panter) ali imao je i Štimac dobrih i solidnih partija prošle sezone.

Svi uvek pominju taj uticaj koji Štimac ima na timsku atmosferu i izgleda da to svi treneri gledaju kao jedan od bitnih faktora kod izbora igrača.

 

 Bravo, to je to. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt čitam šta pišu pojedini, kako odjednom nije Štime tako loš, dobro maše peškirom i drži svlačionicu, zna Saša zašto mu treba takav igrač i pitam se da li je samo trol u pitanju ili su ljudi stvarno prsli s mozgom.

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

Jbt čitam šta pišu pojedini, kako odjednom nije Štime tako loš, dobro maše peškirom i drži svlačionicu, zna Saša zašto mu treba takav igrač i pitam se da li je samo trol u pitanju ili su ljudi stvarno prsli s mozgom.

Pise se i da je Obradovic pion, cekam samo da krenu sa epitetima i uvredama na njegov racun...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne budemo na kraj herca ciganjskoga...ovaj potpis će ako ništa drugo zasigurno imati pozitivan impakt na evropsku košarku. Sada je svima jasno da će Evroliga biti održana i to pred prepunim tribinama jer Štimetovoj sreći nikada nikakva sila, kao ni zdrav razum nisu stali na put. Vladimir peškirče ne vitla na prazno. Tačka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Jbt čitam šta pišu pojedini, kako odjednom nije Štime tako loš, dobro maše peškirom i drži svlačionicu, zna Saša zašto mu treba takav igrač i pitam se da li je samo trol u pitanju ili su ljudi stvarno prsli s mozgom.

Medju njima i sector. Mada pitanje koliko je ozbiljan, previse se druzi s kupijem.

Al opet, kad je branio jednog milka debilka...:/

Link to comment
Share on other sites

Bila je solucija Kuzmic, Ristic i Stimac. N kontam tu kuknjavu i ako mi Stime ide na onu stvar i to je ocigledno kod vecine. Ristic se nece vratiti ako ne bude igrao 15-20mnuta a Kuzmic je delovao neozbiljno  i sporo zadnji put kad sam ga gledao a ima  i dosta privatnih problema.  Da tu je Jovanovic ali sumnjam da bi njega neko stavio kao drugog centra. Pored toga, Obradovicu je prvi centar u dva mandata bio Elmedin Kikanovic, tako da ne znam cemu cudjenje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Medju njima i sector. Mada pitanje koliko je ozbiljan, previse se druzi s kupijem.

Al opet, kad je branio jednog milka debilka...:/

Juce sam procitao da je Stimac stetniji po ekipu od jbnog sina Filipa, pa koliko god da nije dobro da Stime produzi ugovor i ostane, prvo navedeno je stvarno pisanje bez mozga.

Naravno, svaki cigan bi svojih idealnih 12 voleo da vidi u Zvezdi, ali ima mnogo toga i do zamisli trenera i kako ce raditi sa igracima na of/def postavkama.

Sale ne deluje kao lik koji bibez pokrica i samostalnosti u radu uopste bio na nasoj klupi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Vamos Laki said:

Medju njima i sector. Mada pitanje koliko je ozbiljan, previse se druzi s kupijem.

Al opet, kad je branio jednog milka debilka...:/

 

Ja sam ozbiljan. Stimac je bolji od Kuzmica trenutno sve i da se Kuzmic malo dovede u red. Nakon svega sto mu se desilo ocekivati priblizno formu iz radonjiceve ere je nemoguce. Stimac ce nekad biti bek ap a nekad nece ni ulaziti u igru, zavisi od protivnika i momentuma. Prica se da ce Reatha probati malo na 5 + ce vjerovatno doci jos jedan stranac u reketu. Ionako nam ne gine 7-8 stranaca, ne vidim preku potrebu da se na poziciji Stimca dovodi deveti stranac.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

 

Ja sam ozbiljan. Stimac je bolji od Kuzmica trenutno sve i da se Kuzmic malo dovede u red. Nakon svega sto mu se desilo ocekivati priblizno formu iz radonjiceve ere je nemoguce. Stimac ce nekad biti bek ap a nekad nece ni ulaziti u igru, zavisi od protivnika i momentuma. Prica se da ce Reatha probati malo na 5 + ce vjerovatno doci jos jedan stranac u reketu. Ionako nam ne gine 7-8 stranaca, ne vidim preku potrebu da se na poziciji Stimca dovodi deveti stranac.

I Stefan Djordjevic moze da bude treci centar onda.

Domaci igrac, mlad, dobro finisira na obrucu, zeljan dokazivanja. Nije poltron, nema izjave protiv navijaca i ne konkurise za drugog covicevog batlera.

Smeta ti Lazic al ti zato ne smeta Stimac 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Ноко је из године у годину био бољи у односу на оно што је показивао у НБДЛ лиги. Из Турске у Албу је дошао са статусом најбољег одбрамбеног играча. Направио је велики напредак. Његов атлетицизам и могућност прилагођавања су на веома високом нивоу. И сигурно да на позицији пет, може доста да помогне екипи и да буде велика претња на обе стране терена. Са својом атлетиком и вертикалношћу, Ноко мења шутеве. То је предуслов да би се играла кошарка по мом укусу, брза, са доста контранапада. Он је баш тај профил играча за систем који плани-рам да поставим. Тај систем је сличан са оним што је играла Алба, почев од начина одбране, до тог неког прилагођавања. На крају крајева, и то што је освојио титулу значи пуно за брзу адаптацију - рекао је шеф струке Црвене звезде.

 

e sad, kako se u taj sistem uklapa stimac sa svojom neatletikom i horizontalnoscu, pojma nemam...

Edited by Haggard
  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vamos Laki said:

I Stefan Djordjevic moze da bude treci centar onda.

Domaci igrac, mlad, dobro finisira na obrucu, zeljan dokazivanja. Nije poltron, nema izjave protiv navijaca i ne konkurise za drugog covicevog batlera.

Smeta ti Lazic al ti zato ne smeta Stimac 🙄

 

Stimac je puno bolji od Lazica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Stimac je puno bolji od Lazica.

Hoce to.

Lazic nema ucinak u napadu, svakako.

Al dobri stimbe da 10, al preko njega dodje 20, jer svaki pik, svako preuzimanje puca kad je on u igri.

Korisnije je metlu postaviti u srce reketa.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Manoly said:

Juce sam procitao da je Stimac stetniji po ekipu od jbnog sina Filipa, pa koliko god da nije dobro da Stime produzi ugovor i ostane, prvo navedeno je stvarno pisanje bez mozga.

Ne, ja sam napisao da je Stimac veca rupa u odbrani od Covica kada uzmes u obzir da je centar izuzetno vazan za dobru odbranu jer je konstantno izlozen, dok pleja mozes i da sakrijes na nekim manje opasnim igracima.

 

I Filip jeste losiji defanzivac i od vrlo loseg, ali nisam ja to pisao u afektu nego stvarno tako mislim. 

 

Uostalom, veca je sansa da ce bek promasiti trojku dok ga Filip sazaljivo gleda sa pogledom uperenim u gore nego da ce centar promasiti sut na obrucu dok se Stimac okrece i pokusava da shvati gde je lopta nakon promasenog suta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali poredjenje Stimca sa Ficom ili Lazicem koji ugovor van Zvezde nisu i nikad nece imati... Ovde se Stimac predstavlja kao Gagic ili neki Vrabac sto je bas smesno. Lik je daleko od idealnog resenja ali je sigurno bolji od ovakvog Kuzmica, od Ristica i Djordjevica. Dolazi sigurno jedna 4/5 da krpi i Rit je tu. Pare trebaju da se preusmere na jos ta tri igraca iskljucujuci Rita i to je to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znači od svih trenera jedino Radonja vidi kolika je Štime rupa. Razumem da mora da se pojuri neki domaći ali zašto jbni Štimac? Zar nije bolje naći nekog mlađeg koji je podjednako loš/dobar u skoro svim segmentima igre pa možda se u toku sezone nešto i popravi a ne Štimca koji gleda samo svoju statistiku i to samo u napadu? Čovek koji ne ume i ne želi da igra odbranu, ni individualnu a ni timsku. Ako Saša planira da ostala 4 igrača pokrivaju Štimeta dok je ovaj na terenu, imali smo pokaznu vežbu ove sezone pre prekida kako to izgleda kada 4 ginu na terenu a jedan 'ladi eggs. Pojedinci ovde izgleda imaju pamćenje kao zlatna ribica. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...