Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Svi se tome nadamo, da ce ga Sale zalepiti za klupu kada bezobrazno ispadne u odbrani, bez da pokusa da odbrani. Ali, za to nije dovoljna nada, vec i ozbiljan igrac na 4/5. Inace, najebasmo, sto rece wingwalker, pojesce nam dzigericu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta ti je ciganska sudba kleta...ne valja nam ispušena muštikla Simonović na poziciji domaćeg jeftinog, pa Lorenzo nam u ovom rosteru nije za pleja...

i onda uvek nezahvalni dobijemo po pič-ci Štimeta za centra. Vid iznenađenja...:cigar:

Za mene ne brinem, ali jadan Nnoko...patiće mnnoko.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolja odbrana EL zadnjih 10g je Zvezdina iz doba Stimca valjda drugi put. Najbolji Zvezdin plasman u EL isto. 

 

Kuzmic trenutno nije korisniji u odbrani ili jednako los, dok u napadu Stimac moze.

 

Mogli su za te pare dovesti jos nekog skakavca ali mora se misliti i na atmosferu u timu.

 

Rit, Kuridza, Djordjevic mogu na pet isto. 

 

Ziv nisam sta ce sa Jovanovicem a i Risticem, mislim da je jos pod ugovorom sa Zvezdom.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro vece! Moram da se pridruzim posle dosta duzeg vremena, inace redovno citam forum.

Prosto mi je neverovatno  ovo za Stimca. Verujem da je planiran za treceg centra.  Moram priznati da mi se zadnjih dana javljao u glavi ovaj scenario. Ipak ce neko morati ostati od silne drvne gradje iz prosle sezone, na poziciji centra. Kuzmic je izgleda psiho-fizicki gotov. A samo podizanje optuznice protiv njega posle duzeg vremena, mi govori da ga je gazda pustio niz vodu, bas zbog toga sto mu se vise cini beskorisnim. Nadam se da gresim u sve ovo u vezi njega.

Ipak je malo bilo verovatno da ce mo kupovati tri igraca na poziciji centra. Stimac je bolji od Jovanovica i od Odza. Moracemo da ga trpimo nazalost jos jednu sezonu ali se nadam i verujem sa bas redukovanom minutazom. A kako tog coveka kenja, moguce je da se neko od visokoh povredi pa dobije i vise prostora.

 

                                                                                                                                 

Edited by Vlada_79
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Evo sta na onom forumu napise administrator, ostane ziv  i dobije mnostvo pluseva.

 

 

 

Stimac mozda cita odakle ce konobar najbrze da mu donese punjenu pljeku kad sedne u restoran, a sa odbranom je ostao na vi negde jos u kadetima. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Za 16 profi sezona on nije imao neku ozbiljnu povredu, to mi je skroz neverovatno ... sa takvim telom. :smiley33:

ili se ja ne sećam da je propustio neki deo sezone.

Kod Stimca je mnogo toga neverovatno :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Za 16 profi sezona on nije imao neku ozbiljnu povredu, to mi je skroz neverovatno ... sa takvim telom. :smiley33:

ili se ja ne sećam da je propustio neki deo sezone.

I ovome sam  bas razmisljao. To mi govori koliko se on uopste cima. I koliko je svestan svog tela i svojih mogucnosti. Koliko se samo on dobro cuva tako mlohav a zaradio je milione skoro. Svaka mu cast za tako uspesno prodavanje magle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih preterana kuknjava zbog Štimca. Obradović ima sigurno ideju kakvu igru želi da forsira i očigledno se Štimac u to uklapa. Nije Štimac nas prošle godine unazadio u EL, bez njega 5-10, sa njim 6-7. Jasno je da se tim pretumbao i da su došli još neki igrači koji su uticali da igramo bolje (pre svega Panter) ali imao je i Štimac dobrih i solidnih partija prošle sezone.

Svi uvek pominju taj uticaj koji Štimac ima na timsku atmosferu i izgleda da to svi treneri gledaju kao jedan od bitnih faktora kod izbora igrača.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .

 

A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 

 

Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.

 

Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 

Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 

 

 

 

 

 

Evo drug, da ti pomognem u skautingu;

 

 

Ovaj ovde je najveći donator respiratora u Srbiji, deli ih šakom i kapom, krajnje nesebičan, ljudina, dobrotvor!

 

Uz to Zvezdaš do koske, bivši huligan, povezan sa šipkašima, pre par dana izjavio da će za osam godina da bude košarkaški trener.

 

Pa moj predlog je da odmah bude proglašen za predsednika kluba, sportskog direktora, ekonoma, da bude registrovan za sva takmičenja, pozicija 4/5 rešena,  istovremeno će biti i trener i igrač, a i sudija.

 

Jednim jedinim potezom rešeni svi naši problemi, od svih pozicija u klubu, do budđžeta, suđenja, stalno puna hala, sponzori se tuku da uđu u pul, marketing ne može da proizvde dovoljan broj šolja i kalendara, A licenca EL je naša ne na 10 već na 100 godina.

 

Eto, ako ovo nije najbolji predlog u istoriji kluba, ja stvarno ne znam šta jeste.

 

Edited by Laki21
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jebemtisvetijebem!!! Znao sam da će nas stići kazna što smo smejali ovima prekoputa za Stvoritelja...ali ovako nisko nisam očekivao.

 

Upropasti nam prelazni rok i sva palamudjenja oko pleja, taktike i ostalo...baš mučki onako jadno i bljutavo...jbeni Štime

P.S. malo crnog humora...ovaj put prodjosmo bez obestecenja...dobro je🤪

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K.Dot said:

Ali najjače je što ljudi ne pamte kako je on izgledao kod Radonjića, gde je još bio mlađi par godina. Čovek ne igra odbranu, to kod njega ne postoji. 

5 godina mlađi, odnosno imao je 28.
 

2 hours ago, Wingwalker said:

Nije Vladimir ''pu dalje od moje kuće'' Štimac kriv što mu je ČETVRTI put u karijeri i to u 34-oj godini ponuđen ugovor u KKCZ za sezonu u EL.

Istini za volju, trenutno ima 32, ali će od početka sl. sezone imati 33 godine. Svakako daleko od mlade nade.

Kakav grozan flešbek na prethodnu tužno-cirkusku sezonu. Kad sam dobio poruku od @threepwood-a, nešto mi se stislo u grlu. Nisam religiozni čovek, ali mogao bih sad da se pomolim, sutra obiđem sinagogu, nedelja ujutro u pravoslavnu, a popodne u katoličku crkvu (nek neko javi za džamije), samo da se dobri, stari - al' mahač peškire - Štime ne vrati i po treći put.
Samo da ne bude kao prošle sezone -
czuWY13.jpg

Ili, još ono pre 4 sezone (kraj oktobra, NBA cut 2015) -

spacer.png

    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Za 16 profi sezona on nije imao neku ozbiljnu povredu, to mi je skroz neverovatno ... sa takvim telom. :smiley33:

ili se ja ne sećam da je propustio neki deo sezone.

 

Isti razlog zašto se i Čović jr nikad nije povredio (ako ne računamo lažne povrede koje su mu izmišljali kada je trebalo preskočiti neke utakmice)- ne možeš se povrediti ako ne trčiš, ne skačeš i ne sudaraš se sa protivnikom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LosmiSK said:

Najbolja odbrana EL zadnjih 10g je Zvezdina iz doba Stimca valjda drugi put. Najbolji Zvezdin plasman u EL isto. 

 

Kuzmic trenutno nije korisniji u odbrani ili jednako los, dok u napadu Stimac moze.

 

Mogli su za te pare dovesti jos nekog skakavca ali mora se misliti i na atmosferu u timu.

 

Rit, Kuridza, Djordjevic mogu na pet isto. 

 

Ziv nisam sta ce sa Jovanovicem a i Risticem, mislim da je jos pod ugovorom sa Zvezdom.

 

Ovde se mnogi igraci pljuju radi pljuvanja... posebno ako imaju status krseva kod uticajnih forumasa-tviterasa, onda im ostatak mase samo ide niz dlaku

 

Stime je mozda precenjen u ozbiljnim kosarkaskim krugovima ali je i potcenjen u forumskom svetu... svakako ok igrac koji je celu karijeru proveo po dobrim evropskim klubovima (ili manje dobrim gde je bio glavni igrac) 

 

Mene vise brine broj kosarkasa u rosteru, opet se punimo na visokim pozicijama

 

Na Ristica se ocigledno ne racuna, a i na 4 vec imamo 3 igraca koji ce traziti svoje minute

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Leonard said:

Štimac čita odakle dolazi napad ( gde će protivnik praviti blok,  ko istrčava iza leđa odbrane na trojku ) i komanduje odbranom kao centarhalf u fudbalu.  To Kuz ne radi, a Noko to ne može.

 

Komanduje odbranom kao što bi Đorđe Tutorić komandovao odbranom gde su Kanavaro, Nesta i Maldini. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...