Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, Profaarmor said:

Ako smo vec hteli taj tip igraca ipak je Ristic bolje resenje od Stimca, mislim da je jeftiniji a slican su tip igraca s'tim da Ristic ima daleko bolji sut.

 

Zvucace kao jeres, ali ne vidim zasto bi Ristic bio bolja opcija. Njemu raste ugovor i ne verujem da bi bio ista jeftiniji. A ne donosi nista na terenu. Jako spore noge. Jednako je spor kao Stimac, doduse visi je, ali i malodusniji od Stimca. O Jovanovicu ne bih. Fino je gradjen, i tu se spisak njegovih sportskih kvaliteta zavrsava.

 

Kad se sve ovo uzme u obzir, jos pre 2 nedelje sam prizeljkivao Apica, ako vec mora da se kupuje domace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

jebote koji kurac sa Stimcem vise, dokle bre vise

 

jedna stvar za njega - sto je ekipa utegnutija i bolje trenirana, to je on veca rupetina

Tj vidi se koliko njega zabole da se cima i potrudi?Tj da ispostuje timske kretnje i tako...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 12Laki said:

Ne moze da bude isto.Obradovic ipak ima neki renome kao trener.

Ma nema, isti je to smrad kao i onaj lazni mister!

Malo fali ciganiji da se povampiri, sve mora da bude kako oni zamisle, jer uvek su tekli med i mleko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sta na onom forumu napise administrator, ostane ziv  i dobije mnostvo pluseva.

Quote
Štimac čita odakle dolazi napad ( gde će protivnik praviti blok,  ko istrčava iza leđa odbrane na trojku ) i komanduje odbranom kao centarhalf u fudbalu.  To Kuz ne radi, a Noko to ne može.

 
 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 39
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Ali najjače je što ljudi ne pamte kako je on izgledao kod Radonjića, gde je još bio mlađi par godina. Čovek ne igra odbranu, to kod njega ne postoji. Priznajem da ume da se snađe ispod protivničkog koša, nekako mu lopta dosta puta samo upadne u ruke ali okej, treba i to znati. Međutim, svaka ekipa u kojoj Štimac ima solidnu statistiku se nalazi negde pri začelju tabele. Što je veći haos u ekipi to se Štime bolje snalazi, to je njegov teren. Nadam se da će Obradović zategnuti ekipu pa da se svi kolektivno veselimo avanturama našeg Štimeta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ovi idioti ako su tri tekme pogledali pored Zvezde i reprezentacije, ubij me

 

jebiga, to su ljudi koji rekreativno prate basket, zvezda u el i repka na turniru

 

njima je stime kao gojazni pipo inzagi, stalno iz nekih otpadaka i polusansi zabija golove. plus je stalno neka drama oko njega aka nepravda. plus riče i nariče

plus on stalno izgleda kao da se trudi i bori, valjda zbog borbe sa kiseonikom

 

btw, meni nije tolika drama ako je kuzma drugi centar a štime taj treći centarfor

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije Vladimir ''pu dalje od moje kuće'' Štimac kriv što mu je ČETVRTI put u karijeri i to u 34-oj godini ponuđen ugovor u KKCZ za sezonu u EL.

Ono što je neverovatno u vezi ovog potpisa je činjenica poznata svima...od rekreativnih pratioca ove igre, preko vatrenih navijača pa sve do svakog  člana uprave:

Vladimir je uvek bio i biće najveća rupa u odbrani i sve što uštedimo na njegovom ugovoru Štimac će naplatiti našom džigericom. Ali bez leba je živu ždere.

 

Kod njegovog TREĆEG dolaska tukli smo po Čoviću i Šakoti iz dugih cevi a sada ovde niko da uputi jednu lošu reč ka treneru kao da se on zove Gavrilović a ne Saša Obradović.

 

Blago reprezentaciji Srbije...za nju je dobri Štime imao više razumevanja.

 

Edited by Wingwalker
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manoly said:

Ma nema, isti je to smrad kao i onaj lazni mister!

Malo fali ciganiji da se povampiri, sve mora da bude kako oni zamisle, jer uvek su tekli med i mleko.

Po ovakvim sitnicama vidis kad je neko pion a kad nije.Kada mu je toliko.dobar sto ga nije dovodio u Monako ili u Albu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Leonard said:

Evo sta na onom forumu napise administrator, ostane ziv  i dobije mnostvo pluseva.

 

 

Sunce ti jebem pa Stimac to ne ume ni kad gleda tekmu na TV-u....
Posle se cudim zasto vecina judi tamo nije za dolazak Kalinica...
Cisti poltroni i botovi...
Jebote stvarno sam mislio da je Stimac zavrsio sa Zvezdom, da ce zabosti jos 2-3 godine neke solidne pare i u penziju, pogotovu na osnovu toga kako smo krenuli sa pojacanjima.
Bilo je previse dobro ovih par nedelja da bi bilo istinito.

Link to comment
Share on other sites

Kada se u pricu ubace pozicije i koliko je odbrana sa istih bitna, Stimac je veca defanzivna rupetina i od Covica.

 

Dzaba ti je sto ce ovi spolja da grizu kad centar ne moze da odbrani pnr ili da uhvati skok. 

 

Nek se spremi Nnoko dobro, morace da igra za dvojicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Po ovakvim sitnicama vidis kad je neko pion a kad nije.Kada mu je toliko.dobar sto ga nije dovodio u Monako ili u Albu

Sve pet, al da ponovim - mi cigani izrazito volimo da kenjamo i avansno zakukamo, a da nemamo predstavu kako ce tim izgledati kad i ako sezona uopste krene.

Dakle, Stimac nije igrac kog zelimo da vidimo u 12, al da je Sale Obradovic pion zato sto smatra da ovaj moze pre Kuzmica - jbg, nije i ne moze biti.

A svakako je trener sa nekakvim renomeom, sto jelte mi navijaci nismo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Sve pet, al da ponovim - mi cigani izrazito volimo da kenjamo i avansno zakukamo, a da nemamo predstavu kako ce tim izgledati kad i ako sezona uopste krene.

Dakle, Stimac nije igrac kog zelimo da vidimo u 12, al da je Sale Obradovic pion zato sto smatra da ovaj moze pre Kuzmica - jbg, nije i ne moze biti.

A svakako je trener sa nekakvim renomeom, sto jelte mi navijaci nismo.

Bas zbog toga mi nije jasno zasto trener takvog renomea i pomislja da zadrzi Stimca u klubu.Da stavimo na stranu sto je on veliki zvezdas i sto je dobar zirant ali koji su to kvaliteti koji njega preporucuju za nas klub.Kao sto kaze Del Piero gledajuci pozicije on je jos veca rupa od Covica.Voleo bi da se izvuce statistika koliko procentualno primamo koseva preko njega.Bolje i da istrpimo tog mladog Djordjevica koji isto ima problema u odbrani ali ko zna mozda popravi.Ovaj ima 34 godine i jos nije naucio da odbrani pik.Neka mu daju pozciiju Nese Ilica neka skace pored klupe ili neka ispaljuje majice u publiku

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ne deluje da je Obradovic lik kojem se moze prodati kurc...lja. Zato mislim da ili Stime ne dolazi ili ga on vidi kao treceg centra, ili igraca koji moze da napadne iz reketa kad nas protivnik zatvori, ali sam siguran da ga ne vidi kao bitnog igraca u rotaciji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema potrebe racionalizovati ovu odluku ako se ispostavi istinitom.

Apsolutno je neodbranjiva kako iz ugla postavke igre kakvu Sale gaji i specijalizuje već godinama, pa preko prva tri preozbiljna potpisa i zaključno sa našim prebogatim i ničim izazvanim iskustvom sa Vladimirom. 

Nije on u ovakvom stanju zbog svojih skoro tri i po banki i dvajs kila balasta...uvek je bio štetočina i jednako je ne znao ali bi struka trebala da zna bolje.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

jebote koji kurac sa Stimcem vise, dokle bre vise

 

jedna stvar za njega - sto je ekipa utegnutija i bolje trenirana to je on veca rupetina

 

Pa da tada tek dolazi do izrazaja njegova "igra" u odbrani, i ne bih to okarakterisao kao rupetina vise je 

 

 

Mariana Trench.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...