Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

10 minutes ago, K.Dot said:

Ako je košarka nebitan sport u ovom nebitnom trenutku, kako kaže Šarac, što se zajebavamo onda sa Lojdom i Nokom? Daj, proberemo malo iz fmpa ako ima, zezamo se malo, kao oni igraju košarku i to je to. Štimac dabl dabl u respiratorima i maskama. Mislim, svaka njemu čast, lepo je kad si human ali to od njega neće napraviti košarkaša.

Jeste li vi ljudi realni? Covek je kosarkas( na tvoju zalost ) vrlo uspesan kosarkas ( bivsi reprezentativac) koji jako lepo zivi od posla kojim se bavi, sta tebi, vama tu nije jasno... Pa jbt da je on takva krpetina kakvom ga predstavljate, igrao bi u Kosjericu kosarku.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imam pomesana osecanja. Nekako, ne mogu naseg igraca da nazivam vrecom sala ili govana jer su to zaista gadne uvrede, ali da sam popizdeo i psovao kao kocijas kada sam video da ostaje, priznajem.

Upravo tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imam pomesana osecanja. Nekako, ne mogu naseg igraca da nazivam vrecom sala ili govana jer su to zaista gadne uvrede, ali da sam popizdeo i psovao kao kocijas kada sam video da ostaje, priznajem.

Pa to je sustina... Nisam ni ja skakao od srece, voleo bih i ja da dovedemo Dzordana Mikija. Al onda kad procitam bolje da smo doveli Djordjevica i tako neke, njima ova beskorisna masa nicega sa povezom na ocima odrzi cas kosarke jos uvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvari su jasne. Ostankom Štimeta imamo ogromnu rupu u ekipi. Njegovih petnaestak minuta na utakmici znaci punjenje naseg kosa preko njega. Sumanuto izletanje, katastrofa defanzivnog skoka, lelemudjenje svakog oblika... Nesto slicno.smo vidjali prosle godine i sa njim i sa Filipom. Ono sto se napravi dobro mamlazi prospu dok su na terenu. Dakle, postojanje Stimca u ekipi znaci drastican pad ozbiljnije priče, kakva god uloga da mu je.namenjena. Sve ostalo je nebitno.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pravda za mog brata Odza!
Kad moze Stimac moze i on!

Stimca bih mogao da prihvatim (vec osecam mucninu sto sam ovo pomislio) ako bi bio treci centar a dobro oporavljeni Kuzmic drugi.
Moze i neko drugi ako je Kuz u kanalu (a ostnak Stica to verovatno potvrdjuje), ali Stimac samo i samo ako bas bas bas bas mora kao treci centar.

Link to comment
Share on other sites

Obradovic ne bi dosao u CZ bez garancije o potpunoj slobodi, u to sam i vise nego siguran. Tako da, ako Stimara ostane, ostao je jer je ovaj tako rekao.

 

Nadam se da nije istina. Bas nam ni za kurac ne treba. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi je teze padalo od gledanja Filipa u predhodnoj sezoni su vrece govana na ovom topiku prosipane zbog istog, ali bukvalno u svakom mogucem postu. Necitljivo je blag pridev. Kontam da ce sa Stimcem biti sve isto, ili vrv nesto blaze (ipak je junior neprevazidjen), ali to je to.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Ma sta se lozite, jel bio @kum žoržo? Nije... dakle nema frke... to samo gazda opipava puls sa buvom za Stimeta... evo ako vidi ovo: NEMOJ GAZDA, NE!

 

 

Inace, Stime jeste ljudina, verujem da jeste. Kao sto verujem da je i Filip ok decko. Ne sprdam se, zaista. Samo sto njihove kosarkaske kvalitete ipak ne bih gledao u Zvezdi vise... 

Zato je lose da Stimeta nazivamo losim covekom. Losim koraskasem da, ali ne i covekom. To se valjda svi slazemo, jel tako? 

 

Nama treba zdrav Kuzmic ili dobar drugi centar, i Djordjevic/Ristic. Ne treba nam Kuzmic out, Stimac in + Djordjevic/Ristic. 

 

Necu ni da pravim grafiku sa Stimetom, koji sam ga moj i stavljao pored aut linije... 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ulicni basketas said:

Na tviteru euforija. Oduševljenje medju Čovinim botovima. “Brat Štime”, “Lavlje srce”, “To, legendo, zaslužio si”, “Najbolje domaće rešenje”. Do trenutka dok ne počne da pravi ponovo sranja, pa onda okrenu ploču.

 

bezblama.png.1a8daa7f2bb551006c3ddfb75680c1f3.png

 

Blama nemaju. Najbolji bekap u Evropi!  :classic_laugh:

Edited by marejosip
  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, marejosip said:

 

bezblama.png.1a8daa7f2bb551006c3ddfb75680c1f3.png

 

Blama nemaju.

Nije do blama, vec do neznanja. 80% navijaca gleda na pripadnost, nekakve emocije. Mnogi od njih ne znaju ni elemntarna pravila u kosarci, ali svako od njih zna: " zvezdas, momcina, patriota. Oni koji iole nesto znaju argumenti su im Stimceva statistika, ali naravno za njih se kosarka igra samo u jednom pravcu, nista novo.

 

Stimac je iznudjeno resenje. Izgleda da Kuzmic ne moze, nazalost, a na nasu jos vecu zalost Stimac je i kao takav najbolje dostupno domace resenje. Ispucali smo metke na strance i sada moramo da popunjavamo roster domacim igracima. I naravno, nisam ni sumnjao da ce benefit izvuci Stimac.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Obradovic ne bi dosao u CZ bez garancije o potpunoj slobodi, u to sam i vise nego siguran. Tako da, ako Stimara ostane, ostao je jer je ovaj tako rekao.

 

Nadam se da nije istina. Bas nam ni za kurac ne treba. 

isto se pita kao i lazni mister u fk

daj jos i odza i felipea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...