Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

4 minutes ago, Manoly said:

Nemoj da preterujes, moze da se kritikuje al bas da je govno jbg.

 

Ovo def znaci daod Kuzmica leba nema, bas steta.

Za mene je govno i slobodno nek me moderacija banuje.

 

Govno je jer prozivao navijace koji su zvizdali, da to nisu pravi navijaci i da kao takvi navijaci Zvezdi ne trebaju. Valjalo se malo gazdi uvuci u anus.  Njegovo je da igra za masne pare koje dobija, a ne da sere po onima koji pune budzet iz kog se on finansira.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Leonard said:

 

 

 

Dobro, malo sam i ja preterao sa tim da je bio 3 centar(u onoj krizi sa povredama) jbg.

Al bila mi je poenta kad je on imao vecu minutazu u EL klubovima da su obicno klubovi kuburili sa rezlutatitma(citaj bili blizu da drze fenjer ili su drzali.)

 

E sad ko kaze da nemamo novca za bolje, mozda bi smo i imali da ne dajemo toliki novac dobrom Stimetu nego uzmemo Djordjevica za tu ulogu koji da se nelazemo bio 3x jeftiniji em podnosljiviji za te minute(3 centar) i da pojurimo nekog koji bi se uklapao sa Nnokom. :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .

 

A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 

 

Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.

 

Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 

Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 

 

 

 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 9
Link to comment
Share on other sites

Uvek cemo biti mediokritet od kluba sve tog ovakvi likovi poput Stimca i dalje budu u klubu.Lakse bi preziveo i Milka Bjelicu od ove nepokretne vrece sala.Katastrofa ovo ni Pengos ne moze popraviti

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .

 

A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 

 

Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.

 

Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 

Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 

 

Kakve veze ima sto je donirao respiratore sa nasom zeljom da igra u Zvezdi i konstatacijama da nam nicemu nece trenutno koristiti u timu? Donirao ih je i Djokovic, pa ajd da ga dovedemo za beka sutera.

Svasta se ovde moze procitati...

  • Like 31
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .
 
A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 
 
Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.
 
Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 
Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 
 
 
 
 

Ljudi pišu o tome kako je Štimac go kurac od igrača, ne uklapa se nikako u projektovani tim posle ovih dovedenih igrača i najavljenih pojačanja, a ti spinuješ činjenicama kako je donirao i pomagao (svaka čast iskreno), i mažeš nas govnima. Iskuliraj malo.
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marejosip said:

 

Kakve veze ima sto je donirao respiratore sa nasom zeljom da igra u Zvezdi i konstatacijama da nam nicemu nece trenutno koristiti u timu? Donirao ih je i Djokovic, pa ajd da ga dovedemo za beka sutera.

Svasta se ovde moze procitati...

Preteran se vredja, na to je mislio Sarac i ima pravo. Jedno je komentarisati igracke sposobnosti a drugo pisati razne bljuvotine.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .

 

A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 

 

Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.

 

Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 

Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 

 

 

 

 

Za humanost svaka cast ali on je tu doveden da igra kosarku.Kakve to veze sa tim sto on ne zna nista osim da se krevelji na parketu i da proslavlja svaki potez kao gol.Mogli su da ga zaposle kao maskotu koji ispaljuje one majice u publiku ako je toliki zvezdas.Jos ne mogu da dodjem sebi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, marejosip said:

 

Kakve veze ima sto je donirao respiratore sa nasom zeljom da igra u Zvezdi i konstatacijama da nam nicemu nece trenutno koristiti u timu? Donirao ih je i Djokovic, pa ajd da ga dovedemo za beka sutera.

Svasta se ovde moze procitati...

Zar si ocekivao nesto smisleno od coveka koji je stavio  znak jednakosti izmedju slucaja Filip i slucaja Omic?

Ja nisam!

Link to comment
Share on other sites

Samo cekam da se javi neko i kaze kako je cerkici zasio carapu u predelu palca, pocastio konobara sa 55din baksisa i umesto zene pokupio paucinu. 
 

Pa neka je Zevs, kakve to jebene veze ima sa njegovim igrackim (ne)kvalitetima?!

 

Inace, Vuk Radivojevic je kupio belu tehniku nekim sirotanima u Prijedoru pa hajd zovite ga ljudi, sta se ceka?!

 

 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

Svaka prica o Stimcu mozete okaciti o rep i ovo vredjanja njega kao licnosti pada u vodu kada se samo vratimo par meseca unazad kada je sam kupio i donirao jednoj bolnici 5 respiratora .

 

A sada nastavite veliki srbi , navijaci iza tastature da ga pljujete zbog jebene odbrane da li igra ili ne igra.Da li je ruzan ili ne, plasim se samo da vidm vase lepote od slika kada bi smeli da okacite ovde . Verujem da Mr Universum bi se postideo kada bi video kako ste zgodni. 

 

Da imate nekog bliskog trenutno u bolnici na respiratoru znali bi mozda da cenite to sto je on uradio.

 

Zabole me najmanje da li je rupa u odbrani ili ne kada je to ucinio a niko ga nije terao na to. 

Sa tim respiratorima mozda trenutno spasava necije zivote u ovom trenutku, a vi udrite sad po tome da li je on za nas sastav ili nije. Potpuno nebitna stvar jos nebitnijeg sporta u ovom trenutku. 

 

 

 

 

 

Promasio si poentu i to debelo...

 

 

Moze li Djokovic Nole da nam bude plej? Lep,dobar covek,donira novac i respiratore  + da ne zaboravim, veliki zvezdas i vodio bi se ko domaci igrac

Edited by Golijat
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor028 said:

Preteran se vredja, na to je mislio Sarac i ima pravo. Jedno je komentarisati igracke sposobnosti a drugo pisati razne bljuvotine.

 

Nigde veze mu je post, poredjenje je idiotsko.

Ako mu je smetalo vredjanje, trebalo je da napise da nije korektno vredjati nekoga. Ovako, kad napise nasli ste da vredjate coveka koji je donirao respiratore, sta to treba da znaci? Da ako nije doneo respiratore onda je ok da se vredja? Da mi ne zelimo respiratore? Pokusavam da procesuiram...

I sta mu znaci to veliki srbi? Odakle mu to da su svi ljudi ovde koji pisu Srbi? I zasto je to bitno? I kakve to ima veze sa Stimcem? Ako nisam Srbin je l ok da ga pljujem? Mnogo, mnogo pitanja.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor028 said:

Preteran se vredja, na to je mislio Sarac i ima pravo. Jedno je komentarisati igracke sposobnosti a drugo pisati razne bljuvotine.

 

Izbrojao sam ukupno jednog forumaša koji je na negativan način komentarisao ljudske kvalitete Štimca. Ostatak opusa na forumu fokusiran je na igračke (ne)kvalitete. Ne vidim potrebu za izvlačenjem njegovih dobrotvornih akcija.

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

Ako je košarka nebitan sport u ovom nebitnom trenutku, kako kaže Šarac, što se zajebavamo onda sa Lojdom i Nokom? Daj, proberemo malo iz fmpa ako ima, zezamo se malo, kao oni igraju košarku i to je to. Štimac dabl dabl u respiratorima i maskama. Mislim, svaka njemu čast, lepo je kad si human ali to od njega neće napraviti košarkaša.

Link to comment
Share on other sites

Nije da sam nesto odusevljen sto nam Stimbron ostaje, ali takve salve uvreda na njegov racun, a stvarno su gnusne uvrede kakve bih mozda najmrskijim neprijateljima bio u stanju da izgovorim, nije Stimac zasluzio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko ima nekog bliskog trenutno na respiratoru sa drugacijim emocijama prilazim potpisivanju Stimca,

Znaju ljudi koji su bliski meni kakvo misljenje imam o Stimcu i Filipu, ali ja sam lud sto sam uopste u ovom stanju prisao forumu (valjda hocu da pobegnem od problema ) i stvarno mesam kosarku i privatan zivot .

 

Izvinjavam se ako sam nekog poremetio u nastavku oko Stimca,

 

Nastavite bez mene.

 

Odjavljujem se jer se ja ovde nikako ne uklapam vise i ne mogu da pisem o kosarci jer mi ona uopste nije primarna. Zabole me za Stimca kao kosarkasa, Obradovicu mrsh iz Zvezde sto si pristao da ga potpises, evo sada se uklkapam u mainstream ovde.

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Kao neko ko ima nekog bliskog trenutno na respiratoru sa drugacijim emocijama prilazim potpisivanju Stimca,

Znaju ljudi koji su bliski meni kakvo misljenje imam o Stimcu i Filipu, ali ja sam lud sto sam uopste u ovom stanju prisao forumu (valjda hocu da pobegnem od problema ) i stvarno mesam kosarku i privatan zivot .

 

Zao mi je zbog toga, nadam se da ce ti se ta bliska osoba uspesno oporaviti.

To svakako ne menja ono na sta su ti ljudi ukazali, a to je da ti poredjenje nije na mestu. Ako te je situacija pogurala da to napises, ok, moze se razumeti svakako. No, moras razumeti i zasto su ljudi na to skocili, pogotovu jer nisu znali kroz sta prolazis.

 

9 minutes ago, Šarac said:

Nastavite bez mene.

 

Odjavljujem se jer se ja ovde nikako ne uklapam vise i ne mogu da pisem o kosarci jer mi ona uopste nije primarna. Zabole me za Stimca kao kosarkasa, Obradovicu mrsh iz Zvezde sto si pristao da ga potpises, evo sada se uklkapam u mainstream ovde.

 

Ovaj deo ti je opet nepotreban. Nadam se da i ovo pises u afektu. Niko te ne tera, niti moras da mislis isto sto i ostali da bi pisao. Samo, kada napises nesto sto mnogi misle da je glupost, nemoj odmah skakati kao uvredjena mlada jer su ti ljudi na to ukazali.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...