Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, 12Laki said:

Znamo svi mi gde je on igrao.Nije to problem.Tamo je imao ulogu 3 centra i kad je imao nesto vecu ulogu na nivou EL taj klub je tavorio sa rezlutatima.A nama ce on biti 2 centar jer njegova plata je previsoka da bi bio 3 centar kod nas.

 

 

Gde je imao ulogu 3 centra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 12Laki said:

Znamo svi mi gde je on igrao.Nije to problem.Tamo je imao ulogu 3 centra i kad je imao nesto vecu ulogu na nivou EL taj klub je tavorio sa rezlutatima.A nama ce on biti 2 centar jer njegova plata je previsoka da bi bio 3 centar kod nas.

 

 

Svakako je jeftiniji od nekog stranca koga bi trazili kao drugu peticu, makar se meni tako cini. Mi tek treba da zgrnemo lepe pare za dva igraca spolja i cetvorku. Zanima me kako bi se usrecili sa Kuzmicem ako nije u stanju da igra iz bilo kog razloga. Ne mozemo da ga posmatramo iz prizme nekadašnjih partija, prosto nije ni senka toga i verovatno nikad nece ni biti opet. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne padajte u trans sa tako jadnim komentarima. Stimac je nula od igraca, to znaju svi koji prate kosarku. Ali ima vas ovde koji se svake sezone zareknu da nece vise pratiti ovaj klub jer ovo jer ono i onda eto vas opet da se zareknete pa opet pa opet. Bukvalno ne zanima nikoga da li cete pratiti klub.

Onda se naravno vratite i opet padate u trans kad dodje Loyd CEKA SE JORDAN MICKEY I F4 je tu.

 

onda Stimac i red plakanja

 

onda ce da dodje neki Pangos pa ce opet f4 biti nikad blizi.

 

onda ce Covic da velica lidera na Pinku, a vi cete da prestanete da pratite klub 47. put.

 

i tako u krug

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tony said:

Pa ako u Feneru moze biti 3 centar, sto kod nas ne moze da bude drugi jbg...

Zato sto je u Feneru mogao da udje u igru kad mu match up odgovara.Kod nas moracemo da se molimo da ga puno ne pune u odbrani.Jbg.Ako vidis koliko se mi patimo sa njim na parketu.Ja jos necu zaboraviti kad je Cirbers u finalima morao da guli 35+ jer nije imao ko drugi.Tako ocekujem i od Nnoko-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, 12Laki said:

Dobro makar cemo se nagledati dosta njegovih radujucih faca kad ubaci zicer.

 

Mrs bre.

Kad je bas sam na ziceru onda mangupski masi da bi pokupio i skok u napadu pa to jos bolje izgleda na kraju, koje mi gluposti radimo bogamu

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tony said:

Mene bi majke mi bilo sramota da napisem nesto ovakvo. Ja stvarno razumem da neki ljudi ne znaju za sramotu, al ti sad napises ovde za coveka ( prof kosarkasa) a imas google i vrlo lako mozes da pristupis njegovoj biografiji i vrlo brzo procistas gde je sve igrao i onda se ti nadjes da ga nazoves beskorisnom masom.

Gresis. Nazvao sam ga beskorisnom masom nicega.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Tony said:

Pa ako u Feneru moze biti 3 centar, sto kod nas ne moze da bude drugi jbg...

Nemoj da zezas. Kakav treci centar i u Feneru. Doveden je da popuni broj na treningu i zbog silnih povreda je ostao u timu. Cim su se oporavili dobio je nogu u dupe iz Fenera u sred sezone. Navijaci Fenera su slavili kada je otisao.

 

U Efesu dok je on nabijao statistiku u napadu bili su zadnji na tabeli. I tamo cim je dosao ozbiljan trener dobio je nogu u dupe, prodisali su bukvalno kada je zaboravljen na klupi i nanizali par pobeda.

Klasican nabijac statistike, koji ne samo da ne zna da igra odbranu, nego mu se jebe da se cima, da se ne bi istrosio za igru u napadu i popunio neku kolonu.

 

I to njegovo busanje u grudi, veliki zvezdas, patriota, prozivanje navijaca da ne dolaze ako ce da zvizde je samo kap koja preliva casu na odvratnoj pojavi koju on predstavlja.

 

 

 

 

 

 

Edited by Leonard
  • Like 11
  • Thanks 9
Link to comment
Share on other sites

Kao da gledam, sede Obradović i Čović. Čović deli karte sa novim ugovorima i pružajući ruku prema Obradoviću izgovara: "Tri tebi, jedna meni"...zaviruje u svoje karte, kad ono Branko Lazić namiguje pored Štimca.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...