Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

16 minutes ago, Dl91 said:

Mozda nemamo drugu opciju. Ko zna sta ce biti sa Kuzmicem, ima probleme na sve strane covek. Treba nam jos tri pojacanja, dva spolja i cetvorka i verovatno se pare bacaju na to. Nemamo luksuz da trazimo centra stranca ako vec Kuzmic ne moze. Ovo svakako nije idealno resenje i cini se da je iznudjeno i jeftino pre svega. Ali opet nije ni Stimac bas tolika tragedija. 

Bolje da postavimo direk domace proizvodjnje u reket, da popunjava kvotu domacih, nego ovu vrecu sala. Ja prosto ne verujem da je Sale pristao na ovu nekretninu, ostaje batler i sad ovo, ma bukvalno mi se ispisao na prelazni rok, ovo ne moze da mi spere ni da dovedemo Larkina na pleju😪😪😪

 

P.S. Sale, ako su te batler, baby Cho i nekretnina oteli, trepni dvaput🤕

Edited by Gudura
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dl91 said:

Mozda nemamo drugu opciju. Ko zna sta ce biti sa Kuzmicem, ima probleme na sve strane covek. Treba nam jos tri pojacanja, dva spolja i cetvorka i verovatno se pare bacaju na to. Nemamo luksuz da trazimo centra stranca ako vec Kuzmic ne moze. Ovo svakako nije idealno resenje i cini se da je iznudjeno i jeftino pre svega. Ali opet nije ni Stimac bas tolika tragedija. 

 

Štimac ne spada u jeftinu opciju verujem, plus nema nikakav upside, vrlo verovatno da kad se bude lomilo neće ni igrati mnogo, kao što ga je Radonja klupirao još pre par sezona. A svakom novom sezonom je sve nepokretniji i nepokretniji. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor028 said:

Ako ga je Obradovic hteo u timu onda podrzavam. Zna valjda covek sta radi.

Isto, prosto mi je neverovatno da ce njemu da se mesa neko u rad. Nisam zadovoljan Stimbetom uopste ali nisam ja trener Kk Crvena zvezda vec covek koji je radio vec 15 godina u inostranstvu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, bilo je too good to be true što bi se reklo. Bukvalno pokazna vežba kako se posrati po svim odličnim stvarima urađenim do sada. Jbt, fakin Škembe, bolje Filipa da su vratili. Ako se ovo obistini, ja ne želim da gledam ono njegovo kriveljenje. Neka im je sa srećom ali bez mene. 

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

 
Mozete da me banujete ali to nece promijeniti surovu realnost da je debeli bolji igrac od Kuzmica. :kafa:

Posle svega što se izdešavalo Kuzmiću, nije ni uporedivo, ali da je Kuzmić zdrav, Štimac ne bi mogao ni peškire da mu nosi. Za mene je ovo užasna vest, baš me smorilo. Isplati se uvlačenje Čovićima.
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ce nas kostati Stimac sledece sezone? Posto kazete da je skup? 

 

Zaista je neverovatno sta se dozvoljava ovde, nezadovoljstvo igrackim kvalitetima i mogu da razumem, ali ovo skembe, govno, picke materine i ostalo ste mogli zadrzati za sebe, niko nije zeljan da cita izlive frustracija.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Karakondzula! said:

Koliko ce nas kostati Stimac sledece sezone? Posto kazete da je skup? 

 

Zaista je neverovatno sta se dozvoljava ovde, nezadovoljstvo igrackim kvalitetima i mogu da razumem, ali ovo skembe, govno, picke materine i ostalo ste mogli zadrzati za sebe, niko nije zeljan da cita izlive frustracija.

 

Ti zatvori oci i nemoj da citas, skroluj.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

Jbg, bilo je too good to be true što bi se reklo. Bukvalno pokazna vežba kako se posrati po svim odličnim stvarima urađenim do sada. Jbt, fakin Škembe, bolje Filipa da su vratili. Ako se ovo obistini, ja ne želim da gledam ono njegovo kriveljenje. Neka im je sa srećom ali ne bez mene. 

E bas steta...

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, klub zbog raznih talova i mediokritetskih poteza nikad nece biti izdignut na jos veci nivo. A bilo je sansi...

Nekome ce ovo zvucati smesno, al nije poenta u produzavanju ove beskorisne mase nicega. Problem su stimci koje stalno dovodimo, da l na klupi ili terenu.

Svi vide da je to besmisleno al ne i osobe koje vode klub.

Pocinjem da mislim da to nije slucajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Nazalost, klub zbog raznih talova i mediokritetskih poteza nikad nece biti izdignut na jos veci nivo. A bilo je sansi...

Nekome ce ovo zvucati smesno, al nije poenta u produzavanju ove beskorisne mase nicega. Problem su stimci koje stalno dovodimo, da l na klupi ili terenu.

Svi vide da je to besmisleno al ne i osobe koje vode klub.

Pocinjem da mislim da to nije slucajno.

Mene bi majke mi bilo sramota da napisem nesto ovakvo. Ja stvarno razumem da neki ljudi ne znaju za sramotu, al ti sad napises ovde za coveka ( prof kosarkasa) a imas google i vrlo lako mozes da pristupis njegovoj biografiji i vrlo brzo procistas gde je sve igrao i onda se ti nadjes da ga nazoves beskorisnom masom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tony said:

Mene bi majke mi bilo sramota da napisem nesto ovakvo. Ja stvarno razumem da neki ljudi ne znaju za sramotu, al ti sad napises ovde za coveka ( prof kosarkasa) a imas google i vrlo lako mozes da pristupis njegovoj biografiji i vrlo brzo procistas gde je sve igrao i onda se ti nadjes da ga nazoves beskorisnom masom.

Znamo svi mi gde je on igrao.Nije to problem.Tamo je imao ulogu 3 centra i kad je imao nesto vecu ulogu na nivou EL taj klub je tavorio sa rezlutatima.A nama ce on biti 2 centar jer njegova plata je previsoka da bi bio 3 centar kod nas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...