Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Jos plej, kombo i 4/5 to je to sto ce se traziti.

To mi se svidja, ja bih krenuo sa sa ovom trojicom, kao ispomoc mogu da posluze Radanov, Lazic, Davidovac, sve zavisi od potreba. Znaci da se dovede startni plej i da se tu stane sa bekovskom linijom. Mislim da bi dovodjenjw jos jednog beka na ovu trojicu bilo kontraproduktivno i skupo uostalom. Moze se tokom sezone pokupiti neki Panter ako bude potrebe, ja mislim da nam jw veci problem pozicija 4 i 5 gde nemamo jasnu situaciju, a svakako nam treba jedan upotrebljiv igrac tu. Svw mi se cini da Simanic nijw za Zvezdu i da gubimo bre i mi i on, ako ode u NBA to bi bila premija za obe strane.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To mi se svidja, ja bih krenuo sa sa ovom trojicom, kao ispomoc mogu da posluze Radanov, Lazic, Davidovac, sve zavisi od potreba. Znaci da se dovede startni plej i da se tu stane sa bekovskom linijom. Mislim da bi dovodjenjw jos jwdnog beka na ovu trojicu bilo kontraprofuktivno i skupo uostalom. Moze se tokom sezone pokupiti neki Panter ako bude potrebe, ja mislim da nam jw veci problem pozicija 4 i 5 gde nemamo jasnu situaciju, a svakako nam treba jedan upotrebljiv igrac tu. Svw mi se cini da Simanic nijw za Zvezdu i da gubimo bre i mi i on, ako ode u NBA to bi bila premija za obe strane.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


[emoji15]

ca5a4b32ca6a6af835deaf01a4eaed39.jpg
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Princeton21 said:

 

Razumio sam sustinu, ali mi se ne svidja prestava u medijima/forumima (mozda kao i zajebancija) - Ne da Covic zlim grobarima centa za obestecenje; Placa Walden sam sebi obestecenje da bi igrao EL, i napredovao u karijeri. Na drugu stranu dodjemo do bolda, KKCZ daje (hipoteticki svakako) 450k Waldenu. On je zadovoljan sa platom od 380k (450k - 70k). Zar drugim rijecima mi nismo platili preko igraca tih 70k obestecenja, i zar nije igrac zbog 50k vise plate presao kod nas? Mislim, kao da smo neke ovcice.. Ili ja ne vidim neku siru sliku?!

 

Nismo ga preplatili, mi smo imali tu cifru u glavi koju smo namenili za bekap pleja. On se onda preračunao i skapirao da mu je ok da reši sa KKP na taj način i da gledano dugoročno mu ne treba da pravi problem oko BAT-a, cimanje, čekanje papira i sl.

U prevodu on je dzentlmenski postupio prema KKP jer nije želeo da propusti priliku da izbori veće ugovore u budućnosti. Pritom mislim na potencijalne buduće ugovore, a ne ovaj konkretan za 2020/21. To je neki Djenka scenario - 2 godine ugovor, gde ima izlaznu klauzulu kojom se štiti u slučaju da želi da ode. A u realnosti on svojim dobrim igrama u Zvezdi diže sebi cenu na tržištu i onda ili sam sebi plaća izlaz (čitaj prebija sa 2-3 mesečne plate koju mu dugujemo) ili zaista naidje neko da plati transfer (Bobi, Kalina, Gudura).

 

Zaključak, mi smo dali koliko smo i hteli da mu damo, došao on iz KKP ili Hapoela. On je rešio da bude gospodin čoek i da se nađe sa KKP, a Limar je limar tu se stvari ne menaju...spinovanje da je u nečemu bolji od Zvezde i od Nebojše...al zamalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton21 said:

 

Razumio sam sustinu, ali mi se ne svidja prestava u medijima/forumima (mozda kao i zajebancija) - Ne da Covic zlim grobarima centa za obestecenje; Placa Walden sam sebi obestecenje da bi igrao EL, i napredovao u karijeri. Na drugu stranu dodjemo do bolda, KKCZ daje (hipoteticki svakako) 450k Waldenu. On je zadovoljan sa platom od 380k (450k - 70k). Zar drugim rijecima mi nismo platili preko igraca tih 70k obestecenja, i zar nije igrac zbog 50k vise plate presao kod nas? Mislim, kao da smo neke ovcice.. Ili ja ne vidim neku siru sliku?!

 

 

1 hour ago, Obi-Wan said:

 

Nismo ga preplatili, mi smo imali tu cifru u glavi koju smo namenili za bekap pleja. On se onda preračunao i skapirao da mu je ok da reši sa KKP na taj način i da gledano dugoročno mu ne treba da pravi problem oko BAT-a, cimanje, čekanje papira i sl.

U prevodu on je dzentlmenski postupio prema KKP jer nije želeo da propusti priliku da izbori veće ugovore u budućnosti. Pritom mislim na potencijalne buduće ugovore, a ne ovaj konkretan za 2020/21. To je neki Djenka scenario - 2 godine ugovor, gde ima izlaznu klauzulu kojom se štiti u slučaju da želi da ode. A u realnosti on svojim dobrim igrama u Zvezdi diže sebi cenu na tržištu i onda ili sam sebi plaća izlaz (čitaj prebija sa 2-3 mesečne plate koju mu dugujemo) ili zaista naidje neko da plati transfer (Bobi, Kalina, Gudura).

 

Zaključak, mi smo dali koliko smo i hteli da mu damo, došao on iz KKP ili Hapoela. On je rešio da bude gospodin čoek i da se nađe sa KKP, a Limar je limar tu se stvari ne menaju...spinovanje da je u nečemu bolji od Zvezde i od Nebojše...al zamalo.

 

Mozda smo mi i hteli da platimo obestecenje (mada se ne secam kada je poslednji put to bio slucaj), a kao sto kazi Obi-Wan - mi smo imali tu neku ukupnu cifru u glavi excel-u i resili smo da je to to... Igrac em sto je vise para uzeo, em sto ce igrati EL, moze da se hvali kako je sebi znacajno podigao cenu godisnjeg ugovora jer ce obestecenje dobiti kao platu. 

 

 

Nego, ja se sad malo brinem onog mog frljanja sa ciframa da ne bude da neko to uzme zdravo za gotovo 😄

Link to comment
Share on other sites

Dzaba sva pojacanja ako ostane ova nepokretna masa koji mog dedu Milojka ne bi mogao da sacuva iz pika

51 minutes ago, Gudura said:

Evo da preskocis i veceru🤒

Edited by Mile1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Stimac se onomad stavio u odbranu Filipinja, izjavivsi da oni koji zvizde ne treba da dolaze na utakmice. Da im ne trebaju takvi navijaci. Tako da me ne iznenadjuje njegov eventualni ostanak.

Pamti gazda kao slon!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ja i dalje strepim da ce mališa opet da se pojavi. Najpre samo treninzi, pa onda malko da se muva iza klupe... Onda neka povreda pa on kao iznudica... 

 

Nema šanse, mislim da ga više niko ni puškom ne bi naterao u Zvezdu. Dovoljno je veliki zločin što i dalje uzima velike pare po ugovoru koji ima sa Zvezdom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...