Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

10 minutes ago, Anton Chigurh said:

Prijatno sam iznenadjen sto su stavili Partizan pečat u "pasos", mislio sam da ce jeftino da se iskompleksiraju i preskoce.

Nema razloga da se preskoci Partizan, oni su Zvezdin najveci sportski neprijatelj, a ne smrtni. Treba da postoji postovanje medjusobno. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"Izuzetno zadovoljstvo za KK Crvena zvezda mts i još jedan dokaz da je naš klub prepoznat kao prava sredina za dalji napredak mnogih igrača, predstavlja činjenica, da je osim plate koja je za klub ekonomski izuzetno isplativa za igrača tog kvaliteta, Kori Volden samostalno platio obeštećenje kako bi potpisao ugovor sa našim klubom."

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

"Izuzetno zadovoljstvo za KK Crvena zvezda mts i još jedan dokaz da je naš klub prepoznat kao prava sredina za dalji napredak mnogih igrača, predstavlja činjenica, da je osim plate koja je za klub ekonomski izuzetno isplativa za igrača tog kvaliteta, Kori Volden samostalno platio obeštećenje kako bi potpisao ugovor sa našim klubom."

Covke ga nadrazio i nasiljio za rodjus

Link to comment
Share on other sites

Posle danasnjeg potpisa, bas onako fin osecaj kad shvatis koliku zelju imaju igraci da zaigraju za Zvezdu, normalno kad sa tim uzitkom ne stete sebi bas previse finansijski.  Tako da se nadam da ni Zenit nije bas zacepio duplo.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Tomas iz Izraela se sve glasnije pominje.

Pogledah hajlajtse, mogu reci samo-potpisuj. Neverovatno dobro se snalazi oko obruca, solidan defanzivac.

Njegovu najavu u  19.45 svakako necemo gledati do kraja meseca if you know what I mean.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Pa ne mozes objaviti da ti dosao novi igrac ako mu prvenstvo traje do kraja ovog meseca. 

Nije on više u Jerusalimu, ako misite na Tomasa ... ne igra ovaj nastavak takmičenja.

edit: nema večeras ni tvog ljubimca Aleksa, nije ni na klupi ...

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

"Izuzetno zadovoljstvo za KK Crvena zvezda mts i još jedan dokaz da je naš klub prepoznat kao prava sredina za dalji napredak mnogih igrača, predstavlja činjenica, da je osim plate koja je za klub ekonomski izuzetno isplativa za igrača tog kvaliteta, Kori Volden samostalno platio obeštećenje kako bi potpisao ugovor sa našim klubom."

 

Grci bi rekli, μαλάκιασ. 

 

Klasično sranje za one na šipkama. Kapiram da im je prvi igrački kvalitet bio da je igrao u Partizanu. 🤢

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Šarac said:

Pa ne mozes objaviti da ti dosao novi igrac ako mu prvenstvo traje do kraja ovog meseca. 

Ja sam pomislio vise na ovaj momenat sa 19.45 🙂

btw nisam imao pojma da Tomas ne igra ni ovaj nastavak prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...