Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Imao sam priliku da upoznam Bikova na jednom kampu i pitam ga, iako on samo za Zenit nije igrao od svih ruskih top timova, kako oni sa tim nakarikanim ciframa zatvaraju konstrukciju na kraju sezone u odnosu na simbolične rezultate...prvo sam morao na engleskom da preformulišem pitanje još jednom a onda se on samo grohotom nasmejao...po nekim informacijama Simonović je za jednu od dve sezone u Zenitu inkasirao 700K...na ovaj ili onaj način. 

Zenit od stranaca ima na još jednu sezonu Abromaitisa, Ponitku i Tomasa iz Valensije...ostatak rostera sve rusi...znači tek će da dreše kesu.

 

Tamo pijani Zenit, ovamo bahati Armani...a u sredini ludi Makabi...pa ti pazari nešto po realnoj tržišnoj ceni...ali da popizdiš.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Rajon Rondo said:

Oni se ne racunaju, oni mu svaki dan pozele dobro jutro i laku noc, prijatan dorucak i rucak.

S obzirom na obim struka poslednjih dana, i bez 'prijatno' preCednik je sa kasikom na 'ti'😁

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

A zašto misliš da mi nećemo imati taj sistem kao što je imao Žalgiris? Princeton je to lepo objasnio na prošloj strani. 

 

Kad bi mene neko nesto pitao i dao mi odresene ruke po pitanju cene za plejmejkera ja bih od svih dostupnih izabrao upravo Pengosa. 

 

Pre njega nego neke milionske igrace... za mene je to pravi plej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj dres je inače ukraden iz vešernice kluba akcijom specijalne jedinice semenkara i transportovan u najvećoj tajnosti zaobilaznim putevima do brda iznad Kladova gde je u zadnjoj suboti maja meseca, kada na toj lokaciji sve ptice lete unazad, bačen u vertikalnu pećinu - procep pod imenom Djavolja rupa ili originalno na vlaškom Gaura Draku. Iz te rupe se nikada niko i ništa nije vratilo na svetlost dana...eto do sada. Chovich mojo Vs vlaška magija...daleko je to od derbija. Neeext !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

:23: za gospodina Uvalina

 

Quote
Nekadašnji trener Crvene zvezde, Mihajlo Uvalin:
"Ekonom nam se požalio da nema praška za pranje dresova. Rekao sam igračima da skupe novac i sami ih operu, da im dresovi ne bi smrdeli. Kada smo došli u Zagreb bez bandaža, tražili smo od domaćina da nam ih daju, pod izgovorima da smo ih zaboravili u Beogradu. U hotelu "Dubrovnik" su nas sačekali sa pitanjem kada ćemo da platimo vodu popijenu na prehodna dva gostovanja."

 

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wingwalker said:

Taj dres je inače ukraden iz vešernice kluba akcijom specijalne jedinice semenkara i transportovan u najvećoj tajnosti zaobilaznim putevima do brda iznad Kladova gde je u zadnjoj suboti maja meseca, kada na toj lokaciji sve ptice lete unazad, bačen u vertikalnu pećinu - procep pod imenom Djavolja rupa ili originalno na vlaškom Gaura Draku. Iz te rupe se nikada niko i ništa nije vratilo na svetlost dana...eto do sada. Chovich mojo Vs vlaška magija...daleko je to od derbija. Neeext !!!

 

Samo sto niko nije znao da u toj pecini obitava neobican stanovnik

 

spacer.png

 

i da je izvesni menadzer stupio u pregovore sa njim

 

spacer.png

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

...ovo za Jovičev dres je živa istina ...nije našao svoju veličinu u toj boji pa se pojavio sa bradavicama na gotovs...na bacanjima mu prilazi Willams i menja radio stanicu...:)

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

...ovo za Jovičev dres je živa istina ...nije našao svoju veličinu u toj boji pa se pojavio sa bradavicama na gotovs...na bacanjima mu prilazi Willams i menja radio stanicu...:)

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Brateeee, nisi normalan, ispolivao sam se kafom🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Wingwalker said:

Da mučeni Lorenzo nije morao za sobom da šlepa redom prvo kreaturu od bek-apa, pa tri lujke trenerske, raštelovan roster i raspalu atmosferu u klubu...možda bi i doneo više od onih 4-5 pobeda u EL koje je sam ukrao. Nisam ga se nagledao a samo zamišljam sa kojom lakoćom bi štrikao u zategnutom sistemu gde su minutaže i uloge definisane a jasna postavka igre uvežbavana od početka priprema. Valjda ima i to negde...?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Da je muceni Lorenco imao Panterov stav do sad bi imao klub.

Top igrac, ali kao sto neko gore rece mrtvopuvalo. To ga je vrv kostalo bolje karijere. 

Ne bih voleo da ostane.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A zasto je Hermannsson? Decko napusta Albu, meni deluje kao neka light Pangos varijanta, mladji skoro 2 godine, odigrao veoma dobru proslu sezonu, ima i sut, i lucidnost, i court vision, za razliku od Pangosa bio zdrav, ispunjava Wingwalkerov kriterijum min189cm😀, a moze samo da napreduje. Potpuno kompatibilan sa Waldenom. Na ugovor od dve godine, dati mu znacajnu ulogu i Bog da nas vidi....

Link to comment
Share on other sites

Da je muceni Lorenco imao Panterov stav do sad bi imao klub. Top igrac, ali kao sto neko gore rece mrtvopuvalo. To ga je vrv kostalo bolje karijere.  Ne bih voleo da ostane.  

 

 

Budimo ljudi iako smo cigani...iz ovoga bi neko mogao steći utisak da nam je Lorenzo bio promašaj ...možda si mislio na drugog Brown-a...:)...gde su Gist...Kuz...Djenka...da ne idemo u boraniju. Da podsetim još jednom od Jovića nismo imali organizatora igre koji je u EL bacao 9,9,8,7,7,7,7 asista iako nije genuine plej dok je naivan mislio da će mu se još neko priključiti sem Berona ...a onda je došao Šakota...pa su nas popravljali Štime i Panter...doduše i jesu ali toliko o tome dokle smo dogurali.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

Budimo ljudi iako smo cigani...iz ovoga bi neko mogao steći utisak da nam je Lorenzo bio promašaj ...možda si mislio na drugog Brown-a...:)...gde su Gist...Kuz...Djenka...da ne idemo u boraniju. Da podsetim još jednom od Jovića nismo imali organizatora igre koji je u EL bacao 9,9,8,7,7,7,7 asista iako nije genuine plej dok je naivan mislio da će mu se još neko priključiti sem Berona ...a onda je došao Šakota...pa su nas popravljali Štime i Panter...doduše i jesu ali toliko o tome dokle smo dogurali.

 

 

 

 

 

 

 

 

Njegov kvalitet nije sporan, on je daleko od promasaja. Hteo sam da kazem da bi  imao daleko bolju karijeru uzevsi u obzir kvalitet da nema tu dozu nonsalancije.

Sa Panterovim mindset-om Zo bi bio u nba.

Ja licno nisam fan te vrste karaktera od strane nekog ko bi trebao da vuce tim i bude lider, samo zato nisam za njegov ostanak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...