Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 hours ago, Laki Decembarski said:

Jebi ga nemamo mi para za 800 k za kouča .🤑

 

Sasa je jedan od najboljih poteza koje je uprava povukla u zadnjoj deceniji. Mislim da nismo jos ni svjesni kakvog smo trenera dobili.. ali da ga ne hvalimo previse, dok ne vidimo ekipu makar prvih par utakmica 🙂

 

9 minutes ago, Nate said:

Tacno je da je mnogo lakse igrati kada imte sistem, ali ne vidim u koji deo te price se pngos ne uklapa. Skolovan, inteligentan igrac s pedigreom. Bukvalno nacrtan da ti da dobar temelj za uspostavljanje sistema.

 

Pangos se definitivno uklapa - ako se uspostavi da je zdrav, i u dobroj fizickoj formi (i u plateznoj moci). Post se vise odnosi na fobiju da necemo biti kreativni, da ce nam faliti floor general, produzena ruka trenera i da taj igrac mora da bude jedinica itd. Svakako je bonus imati takve igrace u ekipi (nevazno na kojoj poziciji), ali u finoj sredini, gdje se trenira dobro, gdje vlada zdrava hemija, nekako se izrode ti igraci, pronadju sebe u novim ulogama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Fenerbahce je uvek bio u vrhu Evrope sa mrtvim belcima.

 

Realu su svi najbitniji igraci mrtvi belci.

 

Zalgiris je igrao fenomenalno dve sezone sa mrtvim belcima.

 

Pogledajte malo ovaj klip i kakvog je majstora napravio Saras:

 

 

Lepo to izgleda na hajlajtsima, ali nemam poverenja u Pengosov plejmejkin. Voleo bih na keca True PG. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MrTripleDouble said:

Ja npr nisam zatvorio vrata mogucem produzavanju saradnje sa Lorenzom. Bas mi je cudno da ga vec nije neko pokupio, a bilo je vise interesenata za njega. Verujem da bi to vec odradili da su i dalje zainteresovani. Cini mi se da su se najvise pominjali Pao i Milano. Milano se obezbedio, a Pao vec 10ak dana ima trenera i mislim da bi ga vec potpisali da su i dalje zainteresovano. 

 

Prema tome mozda i dalje ima sanse.

 

Zo je imao par vrhunskih utakmica ali je prespavao pocetak sezone i posle se opet izgubio pred kraj... 

 

Precenjen igrac i ne verujem ni da ce zavrsiti u nekom el timu ili bar ne kao prvi plej

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo jedna stvar, ovde se pise kao da smo mi bili kesa a Partizan mega tim, a u sustini to je bilo tu negde u posed ko je bolji i po meni mi smo imali i bolji tim, i bili bi favoriti da uzmemo, e sad da je Partizan imao bolju struku jeste, a jesu li bili bolji nisu, ko je bio bolji po meni 51-49% za nas, a sad mozemo dalje nego mi bas smeta kad citam u natrag...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mr clutch said:

Lepo to izgleda na hajlajtsima, ali nemam poverenja u Pengosov plejmejkin. Voleo bih na keca True PG. 

 

Pa ko je po tebi cistiji plej od Pangosa u EL trenutno? On je u Zalgirisu imao 6 apg, trenutno samo 2 pleja imaju prosjek iznad toga ako sam dobro vidio, Calathes i Campazzo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Pa ko je po tebi cistiji plej od Pangosa u EL trenutno? On je u Zalgirisu imao 6 apg, trenutno samo 2 pleja imaju prosjek iznad toga ako sam dobro vidio, Calathes i Campazzo. 

Meni njegove asistencije izgledaju kao plod Sarasovog sistema, daleko od toga da je operisan od osećaja za dodavanje. Nemas u El mnogo čistih plejeva. Dodao bih Cacu i Vasu u tu grupu. 

 

Ne bi bio smak sveta kada bi Kevin došao, pošto je pristojan igrač u pitanju, ali nije moja šolja čaja. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, vepar said:

 

Zo je imao par vrhunskih utakmica ali je prespavao pocetak sezone i posle se opet izgubio pred kraj... 

 

Precenjen igrac i ne verujem ni da ce zavrsiti u nekom el timu ili bar ne kao prvi plej

 

Ti se ne bi "izgubio" da si igrao bukvalno svaku EL&ABA utakmici 30+ minuta...

 

Kod igrača ne dodje do pada forme, umora???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Tony said:

Stavio covek sliku iz repke i napisao Happy Canada day... ima 58 komentara i svi su od navijaca Zvezde 🤣

Kontam da je jedna od najtraumaticnijih stvari koje mogu da te zadese ta,da ti svakolika ciganija "nalegne" na tviter i instagram naloge. :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mr clutch said:

Meni njegove asistencije izgledaju kao plod Sarasovog sistema, daleko od toga da je operisan od osećaja za dodavanje. Nemas u El mnogo čistih plejeva. Dodao bih Cacu i Vasu u tu grupu. 

 

Ne bi bio smak sveta kada bi Kevin došao, pošto je pristojan igrač u pitanju, ali nije moja šolja čaja. 

 

 

A zašto misliš da mi nećemo imati taj sistem kao što je imao Žalgiris? Princeton je to lepo objasnio na prošloj strani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kontam da je jedna od najtraumaticnijih stvari koje mogu da te zadese ta,da ti svakolika ciganija "nalegne" na tviter i instagram naloge. :lol_2:

Zar nije lepo kada ti navijaci pisu da bi te rado gledali u klubu za koji navijaju? 😁 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Green23 said:

A zašto misliš da mi nećemo imati taj sistem kao što je imao Žalgiris? Princeton je to lepo objasnio na prošloj strani. 

 

Ne mislim ni da nece ni da hoce. Problem je sto je veliki znak pitanja da li ce Sasa izvuci najbolje iz Pangosa sto se kreacije tice. Npr u Barci to nisu uspeli da izvuku iz njega.

 

edit: Mi smo tim kojem fali kreacija, barem prema trenutno sklopljenom rosteru. Zato bih voleo da imam sigurnu isporuku asistencija sa pozicije keca.

Edited by mr clutch
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

Mozli je pokazao izuzetan kvalitet u odbrani, a u napadu je ispodprosecan centar. 

@Princeton21

 

Edit, na El nivou je max treći centar. 

 

U većini EL timova bi on našao svoje minute, zbog izuzetne osobine da može čuvati bilo kojeg malog nakon preuzimanja. U napadu mu svakako nedostaje leđna tehnika, ali je konstantna opasnost na aleyoopu, uostalom u skladu sa trendom kako izgledaju današnji centri, čak i u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...