Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

23 minutes ago, Čvarkov said:

Baš sam se smorio zbog Pangoša, bilo je previše lepo da bi bilo istinito. ☹

Moze se naci i bolje od njega.Covek nije igrao kosarku godinu dana.Ne treba nam novi D Brown

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mile1 said:

Moze se naci i bolje od njega.Covek nije igrao kosarku godinu dana.Ne treba nam novi D Brown

 

Slažem se da je rizik, ali nije u rangu Brauna. Pangos je mladji i povreda nije bila toliko opasna, iz onoga što se može pročitati. Ako je Pangos spreman, ne može se naći bolje rešenje. 🙂 Kompletan igrač u najboljim godinama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pangos je imao samo jednu sezonu na top levelu ali je suvi talenat, zujalica meke ruke, kreativan i kao nacrtan za modernu brzu košarku koju Sale gura. Već sutra može ako mu opet povere ulogu lidera da ponovi bum jednog Larkina koji je iz ''almost famous'' faze za samo dve sezone udario u plafon. Sigurno je željan dokazivanja nakon pauze od godinu dana. Elem...RSB nek ga duva momački za ovo...a svejedno Zenitašima sportski želim da im sred Petersburga Dobrić blokira šut za pobedu na kraju drugog produžetka u tekmi koja bi ih odvela u F8.

 

Obaška važi i za bahate milaneze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Dobra vest za @SunZero i moju malenkost. Ostaje sansa da cemo gledati jos nekog crnog brata na pleju umesto gnjecave vanilice

 

Da, dosadili su silni belci koje smo do sada dovodili.

 

2 hours ago, Mile1 said:

Moze se naci i bolje od njega.Covek nije igrao kosarku godinu dana.Ne treba nam novi D Brown

 

Voleo bih da cujem ta bolja resenja.

 

Zdrav Pangos je top 5-6 plejmejkera u EL, ostali su Calathes, Heurtel, Larkin, James i Sloukas - niko od njih nam nije dostupan ni u snu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites



 
Voleo bih da cujem ta bolja resenja.
 
Zdrav Pangos je top 5-6 plejmejkera u EL, ostali su Calathes, Heurtel, Larkin, James i Sloukas - niko od njih nam nije dostupan ni u snu.


Kampaco, Dilejni, Micic i Serhio Rodrigez su pre bilo kakvog Pangosa, pa cak i onog iz Žalgirisa.
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, goldberg said:

 

Da, dosadili su silni belci koje smo do sada dovodili.

 

 

Voleo bih da cujem ta bolja resenja.

 

Zdrav Pangos je top 5-6 plejmejkera u EL, ostali su Calathes, Heurtel, Larkin, James i Sloukas - niko od njih nam nije dostupan ni u snu.

 

Ma kakav calathes-kamenjar, huertel-pickica, larkin-nije plej, james-privatnik, slukas sta god.

 

1 minute ago, goldberg said:

Zaboravio sam na njih - svakako su svi oni bolja resenja, ali isto tako i nerealna.

 

Zvucace kao jeres, ali za ovako sklopljen tim je Pangos bolje resenje od Lorenza.

O tome se radi. Ne sto je dobar igrac nego sto ne znam ko bi bolje cucnuo na ovaj sastav

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto je najcrnje meni je pangos bio jako antipatican u ncaa i kanariji. Nekako mi bio sav skracen, sa onim kratkim rucicama. Iako sam tad kanariju gledao i uzivao kako su igrali on i kuric. Cinilo mi se da ipak nije EL igrac. Naravno demantovao me je u godinama nakon toga. Sad stvarno ne znam ko bi na ovaj tim bolje legao. Moj prvinpik je bio NWG, drugi on. Odbijam da poverujem. Palim alarm na 5a.m. i cekam da kum ipak kaze dobar dan!

Edited by Nate
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg ja sam za Nica Laprivitolu, poor men Teo, al kad to kazem to ne znaci nista lose, teo je ponajbolji plej u El u zadnjih 10 godina.. Ludak kreativan, visok, dobar ali ne bas stabilan sut, odlican pik, bas fora igrac, ali mora da ima slobodu punu da bi bio full, e sad to donosi neke ishitrene suteve izgubljene lopte, i da mora da cuva losijeg napadaca, ali opet tu su ludacke asistencije, bezobrazluk smek.

Ja sam uvek bio slab na takve igrace..

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...