Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Leonard said:

Otisli                    dosli

Lucas                  Pangos

Braun                  Volden

Dzenkins             Loyd

Beron                  Reath

Panter                 Nnoko

Perperoglu

Gist

Stimac(valjda)

Koliko smo mi samo lose upravljali novcem prosle godine. Sa leve strane oslobodjeno cca 2.5 miliona, bas lose utrosenog novca.

Desna strana vec deluje jace sa manje utrosenog novca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Koliko smo mi samo lose upravljali novcem prosle godine. Sa leve strane oslobodjeno cca 2.5 miliona, bas lose utrosenog novca.

Desna strana vec deluje jace sa manje utrosenog novca.

 

Pritom, na utroseni novac treba dodati Brauna, Fayea, tatinog sina. Iako komsije svasta piskaraju po portalima, drustvenim mrezama, mi cemo ove sezone imati manji budzet.

 

Inace, niko ne spominje Filipov ugovor, masala.

Znaci, maleni ce igrati u FMP u kao pozajmljeni igrac i pritom ce po ugovoru sa KKCZ u drugoj sezoni imati rastucu platu. Ako je u prvoj sezoni kako insajderi bliski klubu tvrde- oko 100k, u drugoj ce imati sigurno 120-150.

Na istoj poziciji prethodne sezone Pot nije imao vise od nekih 40-50k.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Otisli                    dosli

Lucas                  Pangos

Braun                  Volden

Dzenkins             Loyd

Beron                  Reath

Panter                 Nnoko

Perperoglu

Gist

Stimac(valjda)

 

  

1 hour ago, Leonard said:

Svi gore navedeni sledece sezone nece biti u rosteru uz ogradu za Stimca koji uvek nekako vreba iz prikrajka. Iako su nezvanicno rekli da nece ostati, zvanicno ce biti tek kada potpise negde.

Stimac nema ugovor sa nama, istekao je. Kao i Perperu. I Lucas-u, Beronu... Sa Djenkom i Panter-om smo se valjda zvanicno pozdravili (uostalom, vec su objavljeni dolasci u njihove nove klubove). 

 

Gist je imao 1+1 a sta se desilo, da li smo mi to imali neki opt-out ili nismo iskoristili opt-in za sledecu godinu pa je time slobodan, nemam pojma, nije bilo nista zvanicno. Ali cenim da je to gotovo. 

 

Misterija mi je Ojo (on ti nedostaje ovde), da li on jos uvek ima nesto sa nama ili ne, jer nije hteo da produzuje ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

@MetalHead

Bilo je vec da smo sa Gistom sporazumno raskinuli ugovor. Eurohoops je objavio. Gist je imao ugovor na 2 god.

Za Stimca znam da mu je ugovor istekao, ali je za mene vecna opasnost i nocna mora sve dok zvanicno ne potpise za drugi klub.

 

Odza sam potpuno zaboravio. Odzo je odbio da produzi ugovor sa nama pre pocetka sezone 19/20 i definitivno nece biti u rosteru za sledecu sezonu.

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Inace, niko ne spominje Filipov ugovor, masala.

Znaci, maleni ce igrati u FMP u kao pozajmljeni igrac i pritom ce po ugovoru sa KKCZ u drugoj sezoni imati rastucu platu. Ako je u prvoj sezoni kako insajderi bliski klubu tvrde- oko 100k, u drugoj ce imati sigurno 120-150.

Na istoj poziciji prethodne sezone Pot nije imao vise od nekih 40-50k.

Podsjeti me sad, jeste li čuli Vanju Marinkovića kod Edina i Koleta prije neko veče kako uporedi Filipa sa Kampacom?

Bila priča kako je Kampaco potcijenjen igrač, Edin kaže "možda zbog visine", a Vanja će na to "To je kao sa Filipom Čovićem (prvo rekao Nebojšom Čovićem, pa se ispravio:classic_laugh:), kao visina, ovo-ono, a on ti svojeručno donese Evroligu". :lol_2:

Čudi me da niko nije ulovio to, bio je epic moment.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

nachi vako..

spacer.png

 

s tim sto ce strani bek umesto radanova a simanic u nba..:classic_sleep:

daleko skromniji budzet nego prosle godine, sto nuzno ne znaci i da cemo biti slabiji.. ma koliko nemaci pojma, kojih ima na tone,  trubili da jedino budzet igra..:default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se iznenadis ako umesto Simonovica dodje Jordan Miki, Leday, Thomas iz Izraela, ili neki slican kalibar koji moze da pokriva i 4 i 5. Wolden ce na 2, a drugi pg moze biti Hall ili tako neki.. Ne preterano skup i atraktivan igrac.. Za Kuzmica ne verujem, Stimac  mi je realniji. 

Edit. Mozda je Simonovic zamena za Simanica a startna PF jedno od gore navedenih. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

@n4l1m

 

Svaka cast , to bi bilo to, a sada polako da se traze aranzmani negde za leto ako nas negde puste da udjemo. 

 

Mozda jos jedan igrac se pojavi na bekovimo,  ali Leday, Miki, Vorncevic, ajde samo malo ozbiljnosti ako je moguce, do sada smo bili koliko toliko normalni i realni.

 

Molio bih neko da mi ovde izvrsi analizu kako smo uspeli 14 miliona da potrosimo u ovaj sastav. Radanov izlazna godina ugovora pa smo mu dali 750 k mozda?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Je l nama ono bese jos uvek treba cetvorka? Evo cam oliver na ove tri utakmice nastavka izraelskog orvenstva 18ppg 8rpg 2blk 3to, 60% za 2 50% za 3

Samo kazem.

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

@n4l1m

 

Svaka cast , to bi bilo to, a sada polako da se traze aranzmani negde za leto ako nas negde puste da udjemo. 

 

Mozda jos jedan igrac se pojavi na bekovimo,  ali Leday, Miki, Vorncevic, ajde samo malo ozbiljnosti ako je moguce, do sada smo bili koliko toliko normalni i realni.

 

Molio bih neko da mi ovde izvrsi analizu kako smo uspeli 14 miliona da potrosimo u ovaj sastav. Radanov izlazna godina ugovora pa smo mu dali 750 k mozda?

Sarac budimo realni, ako Simanic ode u NBA, a na 4 udjemo sa Kuridzom i Ritom, pa cak i Simonovicem, mislim da nije realno😁

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MetalHead said:

image.thumb.png.c9f2f81a6a4ea894dfafc7ab8a88636a.png

 

Joj brate metalni, daj briši Štimbeta, nije mi dobro svaki put kad vidim ovaj pregled.

 

Još sam ga neki dan video u Big-u, znači nije otputovao nigde, znači nema ugovor znači ne gine nam. Bogovi košarke, pogledajte nas

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu čega ste svi već prodali Simanića u nba, baš me zanima. Čak i ako ga neko draftuje, to će biti sa niske pozicije, realno je da ostane ovde do kraja sezone, uz verovatno bolji status nego prošle godine. Miško mu je menadžer, kao i Saši, pa se može očekivati da u nekom dogovoru isforsiraju Simanu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

Na osnovu čega ste svi već prodali Simanića u nba, baš me zanima. Čak i ako ga neko draftuje, to će biti sa niske pozicije, realno je da ostane ovde do kraja sezone, uz verovatno bolji status nego prošle godine. Miško mu je menadžer, kao i Saši, pa se može očekivati da u nekom dogovoru isforsiraju Simanu.

Zato sto mu je naredna sezona izlazna?! I obe strane hoce da zarade? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nate said:

Je l nama ono bese jos uvek treba cetvorka? Evo cam oliver na ove tri utakmice nastavka izraelskog orvenstva 18ppg 8rpg 2blk 3to, 60% za 2 50% za 3

Samo kazem.

Ko će to čekati do kraja jula, izgorećemo ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Podsjeti me sad, jeste li čuli Vanju Marinkovića kod Edina i Koleta prije neko veče kako uporedi Filipa sa Kampacom?

Bila priča kako je Kampaco potcijenjen igrač, Edin kaže "možda zbog visine", a Vanja će na to "To je kao sa Filipom Čovićem (prvo rekao Nebojšom Čovićem, pa se ispravio:classic_laugh:), kao visina, ovo-ono, a on ti svojeručno donese Evroligu". :lol_2:

Čudi me da niko nije ulovio to, bio je epic moment.

 

Da posudim frazu iz jednog kultnog filma: Vanjica ume da ga zavuče, onako, profesorski. 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

 

A sezona počinje za tri meseca, ko će dočekati. I to daj bože da uopšte počne.

Mene to muči. Da ne bude da su komšije plakale što se prethodna sezona nije završila, a da mi plačemo jer nova neće ni da počne. :classic_sad:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Predragdjape said:

Sarac budimo realni, ako Simanic ode u NBA, a na 4 udjemo sa Kuridzom i Ritom, pa cak i Simonovicem, mislim da nije realno😁

I ja cekam da me Lissa Ann pozove isto pa ako se desi desi, javicu vam kako je bilo. 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...