Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Po meni bi savrsen dodatak na nasu bekovsku liniju bio Alex Hamilton, jos jedan kombo ali slaser,  pa da imamo svega u bekovskoj liniji suta, odbrane, plejmekinga, atleticizma, bas tra zajebana bekovsks linija gde bi mogao svako sa svakim da igra u tandemu..

Na poziciju 3/4 ako moze Drk, ovaj Kalina, ako ne moze Piters jedan od najboljih sutera sa pozicije 4 u EL, i mislim da moze puno samo mu treba sansa, i 4/5 ne znam Ledej je bio idealan, ko bi tu mogao stvarno ne znam...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, The Seventh Seal said:

Najaviše insajderi valjda dolazak forwarda i potencijalni odlazak Simanića. Potpuno mi je realno da se ispod radara i Simonović vrati, dodao bi neophodnu streč opciju.

 

Pangos, Walden

Loyd,  -  , Radanov

Davidovac, Dobrić, Lazić

  -   , MJK, Simonović

Nnoko, Kuzmić, Reath

 

Borisu ubaciti u sastav, on ce svakako poceti sezonu , draft je tek krajem oktobra, nova NBA liga tek pocetkom Decembra, tako da on svakako ce biti tu za pocetak.

Samo je prazno mesto pored Loyda, i Uskokovic verovatno kao 15 ti. 

Doselekcija ako negde zaskripi oko nove godine. 

 

Pakuj.

Pametno potrosen budzet od 14 miliona. 

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Da mi se ne ljuti Metalni pogotovo sto ja mracim stalno o napredovanju u polju marketinga al Titova grafika je ipak "vintage" :-D  

 

Secam se kad su cigani svrsavali na Jankovica i Jovanovica americke GMO zveri i Tito namerno zameni likove na grafici, niko ziv nije provalio :-D 

Edited by Tamburinjo
  • Like 4
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Iskreno Pangos - Wolden - Loyd + eventualno Radanov + pomalo Lazić na 2 jeste dovoljno za bekovske pozicije, ali se nadam da ćemo dovesti još jednog beka jer bi u suprotnom ova trojica morala da gule ozbiljnu minutažu na baš svim utakmicama, gde ni u ABA ligi sem Radanova (možda Uskokovića, ne znam kakav je plan sa njim) nema ko da preuzme te minute i odmori ih malo.

 

Što se forwarda tiče, od Kuzmićevog stanja mi nekako zavisi da li je potrebnija 4/5 ili 4/3, ali pošto nisam siguran koliko će on moći, realnije i racionalnije mi je da dovedemo 4/5, inače bi na toj poziciji rezervne petice bila prilična rupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo šlepanje Lazića sada dobija posebnu dimenziju...On je na trojci kao i Dobrić, pa i Deda ball stopper za igru koju je Sale forsirao i ludački uvežbavao sa Monakom. Taj problem nam ne bi rešilo ni dovodjenje Dangube ili Simona. Radanov je tu najspretniji sa loptom ali bi to značilo da dovodimo još jednog beka (iskusan&neskup) ili u suprotnom jurimo neko namudjeno krilo ili zašto ne i jedno i drugo?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se Radonov godinama unazad  navodi u projekcijama timova kao dvojka. Decko je mnogo vise 3 nego 2. U fmpu su posle sezone dvojku igrali Jeremic I Ulubaj, a Radanov je bio na tri. Po mom misljenju on je mogao da bude novi Marko Jaric ili Stefan Jovic, ali to je sad neka druga prica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Pangos je u Žalgiris sezoni bio strašan stroj. Brutalna kombinacija talenta, brzine i pametne glavice. U EL 13ppg...47 procenata za tri i 5.9 asista. Zna li se koliki je dohodak primao u Barsi?

 

30.367,04

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Valjda bi i ti mogao ponesto da znas o tome 😉

 

Kapiram da si me pomešao s nekim, nikad ja nisam bio insajder. 😄

 

(samo stručni poznavalac i mag igre pod obručima)

 

Edited by Born Ready
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

spacer.png

 

:default_coffee:

 

Na 3 ce starter svakako biti Lazic ili Dobric, sto je u potpunosti u redu.

 

Ako dodje PanGod, trenutno imamo:

 

Pangos, Walden

Loyd, ---------------, Davidovac

Lazic, Dobric, Radanov

-----------------, Simanic, Jagodic - Kuridza

Nnoko, Kuzmic, ---------------

 

Mislim da je 13 igraca i vise nego dovoljno da se rotira, ostali bi samo trenirali sa klubom. E sad, treba imati i minimum 8 domacih igraca. Tu su Radanov, Simanic, Davidovac, Dobric, Lazic, Jagodic i Kuzmic. Ostaje da se vidi gde rizikovati - na 2, na 4 ili na 5. Da li imati 3 igraca na lopti uz Radanova i Davidovca ili imati samo light opcije na 4 uz Jagodica ili na 5 ostaviti rovitog Kuzmica i Jagodica kao alternative.

Link to comment
Share on other sites

Otisli                    dosli

Lucas                  Pangos

Braun                  Volden

Dzenkins             Loyd

Beron                  Reath

Panter                 Nnoko

Perperoglu

Gist

Odzo

Stimac(valjda)

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, quentin said:

Je li bio neki zvanični goodbye od strane kluba za nekoga od ovih koji su otišli? Ili možda hoće da naprave kolektivni farewell, ali još nije jasno ko će sve da ode?

Svi gore navedeni sledece sezone nece biti u rosteru uz ogradu za Stimca koji uvek nekako vreba iz prikrajka. Iako su nezvanicno rekli da nece ostati, zvanicno ce biti tek kada potpise negde.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Leonard said:

Otisli                    dosli

Lucas                  Pangos

Braun                  Volden

Dzenkins             Loyd

Beron                  Reath

Panter                 Nnoko

Perperoglu

Gist

Stimac(valjda)

 

Covic zaradio

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih doveo jednog ozbiljnog igraca u reketu - 4, 4/5, 4/3, sta god trener zeli, ali da bude ozbiljan igrac. Simon u ovim godinama po meni nije igrac koji donosi kvalitet vise vec samo dopuna za rotaciju, ako ga uopste neko razmatra.

 

Sto se tice jos jednog beka, tu bih isao na nekog amera ispod radara koji jos nije izgradio ime.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na forumu MCZ stidljivo pominju Dzordana Mikija, sto mi bas djeluje nerealno, on je u Realu bio neki backup. U gotovo pa svakoj drugoj ekipi u EL bio bi prvi centar, ne znam, vidjecemo ima li istine tu.

 

Licno, meni se najvise svidja tu LeDay ali uzece i njega izgleda ova bagra Milanska. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mili said:

Na forumu MCZ stidljivo pominju Dzordana Mikija, sto mi bas djeluje nerealno, on je u Realu bio neki backup. U gotovo pa svakoj drugoj ekipi u EL bio bi prvi centar, ne znam, vidjecemo ima li istine tu.

 

Licno, meni se najvise svidja tu LeDay ali uzece i njega izgleda ova bagra Milanska. 😄

Dzordan Miki... Svakakve gluposti se mogu procitati!

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...