Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, n4l1m said:

ni loyd nije potvrdjen a vi bi i pangosa da ubacim, no aj sta cu sa vama ciganima..:default_coffee:

Pa ubaci j nekog od tria Lazic, Dobric, Davidovac u prvih 5. Nece sigurno dovoditi jos jednu trojku pored toliko igraca na toj poziciji.

Verovatno to mesto zauzima zna se vec ko.

Edited by Leonard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Pa ubaci j nekog od tria Lazic, Dobric, Davidovac u prvih 5. Nece sigurno dovoditi jos jednu trojku pored toliko igraca na toj poziciji.

Verovatno to mesto zauzima zna se vec ko.

ko sto rekoh, neprijatelj vreba, ne smemo odavati polozaje.. valja ih drzati zbunjenim..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Pangos, Walden

Loyd, Radanov

Davidovac, Lazic, Dobric

Simanic, Kuridza, Reath

Nnoko, Kuzmic

 

Da mi je neko ponudio ovo pre par meseci kao sastav za sledecu sezonu rekao bih pakuj.

Sto se mene tice mozemo da igramo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nedovic i Kalinici nisu vise opcije, makar po nekim izvorima.. 

Ne znam zasto ali mislim da Simon moze da ima neku solidnu rolu u ovakvoj ekipi, sa nekom manjom minutazom. Danguba bi bio premija samo da bude zdrav. 

Daj umesto ovog Thomasa iz Hapoela da uzmemo njegovog saigraca, na ovaj roster bi bio premija. 

 

Link to comment
Share on other sites

A moze ovako ako mastamo - Neda & Kalina... i pali raketLu za do F4... jer #KupujmoDomace

Uskokovic i Djordjevic idu prvi u trenerke, mogu da uskacu na laksim ABA tekmama i kad je dupli EL program da odrade ABA-u. 

Radanov da uzme vise minuta na ustrb Lazica. 

 

Ako ne moze Nedovic (a i rizican je sa povredama) onda neki 1/2 ili 2/1 kombo. Dao sam ipak prednost Reath-u jer se dosta pominje kao done-deal, ali mi je on nekako mozda vise 4 nego 5, kombo svakako. 

 

image.png.1407661b8762c405deb8b2a20cec0c56.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nachi..

 

pangos, wolden, radanov

loyd, pojacanje

davidovac, dobric, lazic

simon(3/4), mjk, reath

nnoko, kuzmic, djordjevic

 

dosta jeftinije nego prosle godine, brez ikakve sumnje.. ma koliko mracne sile pokusavala da predstave suprotno:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Najaviše insajderi valjda dolazak forwarda i potencijalni odlazak Simanića. Potpuno mi je realno da se ispod radara i Simonović vrati, dodao bi neophodnu streč opciju.

 

Pangos, Walden

Loyd,  -  , Radanov

Davidovac, Dobrić, Lazić

  -   , MJK, Simonović

Nnoko, Kuzmić, Reath

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...